Liepājā pirmoreiz rādīs Manhetenas īsfilmu festivāla filmas

BIRKAS:
Kino Balle , festivāls , Manhattan Short

Kinoteātrī "Balle" no 3. līdz 6.oktobrim notiks starptautiskā Manhetenas īsfilmu festivāla 2014.gada konkursa finālistu programmas skate, kas sastāv no 10 īsfilmām no visas pasaules.

Par mūzikla tekstiem Millers vēršas tiesā pret Andru Manfeldi (1)

BIRKAS:
Herberts Cukurs , mūzikls , Andra Manfelde , tiesa
Producents Juris Millers.

Lai atgūtu samaksāto autoratlīdzību par mūziklam "Cukurs. Herbets Cukurs" sarakstītajiem dziesmu tekstiem, pret rakstnieci Liepājas tiesā vērsies producents Juris Millers.

"Velo-redele": Pilsētas centram trūkst veloinfrastruktūras (3)

BIRKAS:
velo , Velo-redele , veloceliņš , pētījums

Biedrība "Velo-redele" pēc pirmās reizēs atkārtoti pētījusi velobraukšnas tendences Liepājā, skaitot velobraucējus un vērtējot satiksmes mezglpunktus.

Darbu sākuši 12.Saeimas vēlēšanu iecirkņi (galerija) Darbu sākuši vēlēšanu iecirkņi

BIRKAS:
Saeima , Vēlēšanas

Pirmdien pulksten 17 darbu sākuši 12.Saeimas vēlēšanu iecirkņi. Liepājā kopumā ir 21 iecirknis, no kuriem divos varēs nodot balsi glabāšanā jau no trešdienas, 1.oktobra.

Vidusskolēni dosies vizītē uz uzņēmumu "Blue Shock Bike"

BIRKAS:
Blue Shock Bike , LIAA , ekskursija

Rīt un parīt, 1.un 2.oktobrī, Liepājas 5.vidusskolas, Liepājas 10.vidusskolas un Saldus Profesionālās vidusskolas jaunieši dosies vizītē uz Liepājas uzņēmumu "Blue Shock Bike".

Ar tradicionālo goda braucienu svin tramvaja jubileju (1)

BIRKAS:
Liepājas tramvajs , jubileja

Pirmdien SIA "Liepājas tramvajs" kolektīvs veica tradicionālo goda braucienu ar tramvaju, atzīmējot Baltijā vecākā elektriskā tramvaja jubileju. Šogad tam aprit 115 gadi.

Jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentoru konsultācijas

BIRKAS:
KBI

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) sadarbībā ar Liepājas domi izsludinājis pieteikšanos Mentoringu programmai, informēja KBI projektu vadītāja Rolita Vaidila.

Jūrniecības koledža projekta ietvaros ieviesīs e–apmācību

BIRKAS:
Jūrniecības koledža

Liepājas Jūrniecības koledžu apmeklēja Lietuvas Jūras akadēmijas pārstāvji, lai pārrobežu sadraudzības projekta ietvaros apspriestu e–studiju aktualitātes.

Aiztur divas aizdomīgas personas, kas iztaujāja nama iedzīvotājus

BIRKAS:
huligānisms

29.septembrī ap pulksten 19.15 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka vienā no daudzdzīvokļu mājām M. Ķempes ielā divas personas veicot politisko aģitāciju.

Šauļos tiek atklāta universitātes dizaina studentu darbu izstāde

BIRKAS:
izstāde , LiepU , Inta Klāsone , Aldis Kļaviņš , Andris Millers

Šodien, 30.septembrī, ar liepājnieku visai kuplu klātbūtni Šauļos tiek atklāta Liepājas Universitātes Dizaina studiju programmas studentu darbu izstāde "Sports un Telpa".

Jānis Preiss Grieķijā uzvar Eiropas kausa izcīņā vindsērfingā

BIRKAS:
Jānis Preiss , vindsērfings

Lieliskos laika apstākļos Grieķijā norisinājās Eiropas kausa  izcīņas vindsērfingā  "Formula windsurfing" klasē pēdējais posms, kurā uzvarēja Jānis Preiss.

Vēl pēdējo dienu var nobalsot par rotaļu laukumu "Kuģītis"

BIRKAS:
Labie darbi , bērnudārzs Dzintariņš , labdarība

Otrdiena, 30.septembris, ir pēdējā diena, kad ikvienam interesentam ir iespēja atbalstīt sev tīkamāko projektu – konkursa LabieDarbi.lv šī mēneša finālistu.

Liepājas web kameras


Arī Liepājā atzīmē Starptautisko Veco ļaužu dienu (1)

BIRKAS:
sociālais dienests , Veco ļaužu diena

Sagaidot 1. oktobri, Starptautisko veco ļaužu dienu, arī Liepājas Domes Sociālā dienesta iestādēs plānoti vairāki pasākumi, lai iepriecinātu vecākā gadagājuma liepājniekus.

Brīvostas teritorijā pieķer vairākus iereibušus kravas auto vadītājus

BIRKAS:
dzērājšoferi , osta

Valsts policija 30.septembra naktī veikusi alkohola pārbaudes vadītājiem brīvostas teritorijā, piestātnē, kur automašīnas uzbrauc vai nobrauc no prāmja.

Papes ielā nozog kokmateriālus par 3 tūkstošiem eiro

BIRKAS:
zādzība

29.septembrī iesniedzēja konstatēja, ka no jūlija vidus līdz augustam no nama pagalma Papes ielā pazuduši kokmateriāli vairāk nekā 3 tūkstoš eiro vērtībā.

Jeruma: Darbs filmā “Modris” bija jauna, aizraujoša pieredze (2)

BIRKAS:
kino , Kino Balle , Laura Jeruma , pirmizrāde
Laura Jeruma filmā

Kino debitanta režisora Jura Kursieša filmā “Modris”, ko Liepājas skatītāji kinoteātrī „Balle” varēs noskatīties 24.oktobrī, filmējusies arī Liepājas teātra aktrise Laura Jeruma.

Ugunsdzēsēji atgādina par gatavību apkures sezonai

BIRKAS:
drošība , apkure , VUGD

Iestājoties vēsākam laikam, biežāk ir gadījumi, kad dūmvados deg sodrēji, gruzd vai deg pārsegums pie dūmvada, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Liepājas domes 18.septembra sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes 18.septembra sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Otrdien, 30.septembrī, sveicam visas Elmas!

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas dienas , Ilze Ozoliņa

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 4 Elmas, bet nav nevienas Elnas vai Menardas. Dzimšanas dienā sveicam Ilzi Ozoliņu.

Būvvalde pieņem ekspluatācijā Pļavu ielas kolektoru (1)

BIRKAS:
Pļavu iela , Komunālā pārvalde , UPB , Būvvalde

Būvvaldes pieņemšanas komisija ekspluatācijā pieņēmusi būvobjektu – drenāžas un lietus ūdens kanalizācijas kolektora izbūvi Pļavu ielā no Lauku ielas līdz Tukuma ielai.

Baltijas ielā aiztur divus vīriešus ar pneimatisko ieroci (3)

BIRKAS:
dzērājšoferi , nelegālie ieroči

Piektdien, 26.septembrī, ap pulksten 16 Baltijas ielā tika aizturēti 1986. un 1985.gadā dzimuši vīrieši, pie kuriem atradās pneimatiskais ierocis "Gamo Black Knight".

Liepājas teātrī top izrāde bērniem „Bezgalīgo stāstu stāsts”

BIRKAS:
teātris , Lelde Kaupuža-Eglinska , pirmizrāde

Kā ik gadu, oktobrī Liepājas teātris piedāvā jauniestudējumu mazajiem skatītājiem. Jau uzsākts darbs, lai taptu izrāde bērniem „Bezgalīgo stāstu stāsts”.

Vienā dienā vīrietis četras reizes dodas apzagt veikalu "Top!"

BIRKAS:
zādzība , Top! , Atmodas bulvāris 8f

Valsts policija informē, ka svētdien kāds 1958.gadā dzimis vīrietis četras reizes centies apzagt veikalu "Top!" Atmodas bulvārī. Tikai vienreiz prece nebojāta atgriezta veikalā

"Laumelle Lingerie" – pirmais veļas zīmols Latvijā jaunākai paaudzei (3)

BIRKAS:
Lauma Lingerie

Ražotājs "Lauma Lingerie" arī šajā rudens – ziemas sezonā turpina priecēt jaunākās daiļā dzimuma pārstāves ar septiņām krāšņām apakšzīmola "Laumelle Lingerie" kolekcijām.


irLiepāja dzintars