Liepājas ielās izbrauc tūristu vilcieniņš (galerija) (42) Tūrisma vilcieniņa

BIRKAS:
tūrisms , ekskursija , Libau train , Peldu iela , Zigmārs Kapranovs

Sestdien, 23.jūlijā, pulksten 14 Peldu un Hika ielas stūrī svinīgi tika atklāts Liepājā pirmais tūristu ekskursiju vilcieniņš., kura mērķis ir mūsu pilsētas apskate. Tā nosaukums ir "Libau train".

Gunārs Silakaktiņš: Muižiņa atkal gaida savu princi (10)

BIRKAS:
vēsture , Cimdenieki , Gunārs Silakaktiņš , Liepājas tipogrāfija

Tepat līdzās, vien dažus kilometrus aiz pilsētas robežas, pie rekonstruētās lidostas vasaras zaļumā slīgstoša snauž nelielā, atkal savu princi glābēju gaidošā Cimdenieku muižiņa.

Filmas kinoteātrī "Balle" no 22. līdz 28.jūlijam

BIRKAS:
Kino Balle

Piedāvājam iepazīties ar kinoteātra "Balle" repertuāru no 22. līdz 28.jūlijam. Skatītāji aicināti uz sešām filmām, no kurām viena pirmizrāde Latvijā. Filmas arī 3D formātā.

FK "Liepāja" sacentīsies ar virslīgas līderi "Spartaku"

BIRKAS:
futbols , virslīga , komanda Liepāja

Svētdien, 24.jūlijā, pulksten 18 stadionā "Daugava" Liepājā atsāksies "SynotTip futbola virslīga, un FK "Liepāja" savu skatītāju priekšā uzņems virslīgas līderus Jūrmalas Spartaks.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 31. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai nedēļai – laika posmam no 25. līdz 31. jūlijam.

Skan vācu garīgās mūzikas meistardarbi korim un ērģelēm

BIRKAS:
Mūzika dievnamam , koncerts , Sv. Trīsvienības katedrāle
Vestfālenes evaņģēliski luteriskās baznīcas mūzikas augstskolas koris.

Svētdien, 24.jūlijā, koncertcikls "Mūzika dievnamam" Sv. Trīsvienības katedrālē ērģeļmūzika tiks bagātināta ar garīgās mūzikas meistardarbiem kora a capella izpildījumā.

Svētdien, 24.jūlijā, sveicam Kristīnes, Kristīnas, Kristas, Kristiānas un Kristiānus

BIRKAS:
vārdadiena , Kesija Krista Lode

Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 522 Kristīnes, 134 Kristīnas, 111 Kristas, 80 Kristiānas un 81 Kristiāns.

Elektrokartinga hallē notiek Vasaras kausa izcīņa bērniem

BIRKAS:
elektrokartings , Blue Shock Race

"Blue Shock Race" elektrokartingu hallē, Vecajā ostmalā 22, līdz 20.augustam notiek Vasaras kausa izcīņa bērniem, kurā tiks noskaidroti ātrākie braucēji vecumā līdz 12 gadiem.

Pie Gulbju dīķa uzstāsies poļu sieviešu ansamblis (1)

BIRKAS:
Gulbju dīķis , Jūrmalas parks , Leļļu teātris

Sestdien, 23.jūlijā, pulksten 16 Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies Liepājas poļu sieviešu kluba "Vanda" ansamblis "Bursztynki", informē Kultūras pārvalde.

Sestdien, 23.jūlijā, svin Mērijas, Magdas, Magones un Magdalēnas

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas diena , Iveta Kromule

Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 1 Magda, 1 Magone, 4 Magdalēnas un 8 Mērijas. Dzimšanas dienā sveicam Ivetu Kromuli.

Lielo ostu, arī Liepājas, attīstībai būs pieejami 87 miljoni eiro (1)

BIRKAS:
ES , osta , drošība

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu Rīgas, Ventspils un Liepājas ostām iesniegt projekta iesniegumus Kohēzijas fonda (KF) finansējuma saņemšanai,

Pieejama speciāla "Summer Sound" festivāla lietotne (1)

BIRKAS:
Summer Sound , mobilais internets

"iPhone" un "Android" tālruņu lietotājiem pieejama bezmaksas "LMT Summer Sound" festivāla lietotne, kurā var iepazīties ar pilnu festivāla programmu, māksliniekiem, teritorijas karti u.c.

Liepājas web kameras


Muzeja filiālē atklās izstādi "Baltijas brīvības ceļš"

BIRKAS:
muzejs , izstāde , Atmoda

Ceturtdien, 28.jūlijā, pulksten 17 Liepājas muzeja filiālē K. Ukstiņa ielā 7/9 festivāla "Via Baltica" ietvaros atklās Nacionālā vēstures muzeja sagatavoto ceļojošo izstādi "Baltijas brīvības ceļš".

Liepājā atvērta jauna konditoreja "Miko" (galerija) Brīvības ielā 9 atklāta jauna konditoreja

BIRKAS:
Miko , Brīvības 9

Piektdien, 22.jūlijā, Brīvības ielā 9, pretī "Rietumu centram" darbu Liepājā uzsāka jauna konditoreja "Miko", portālu informē SIA "Pauze K" valdes locekle Lelda Zīverte.

"Bermudu Divstūrim" jauns singls un klips ''Tuk-Tuk'' (video) (1)

BIRKAS:
Bermudu Divstūris

''Tuk-Tuk'' ir skaņa, kad tiek klauvēts pie jūsu durvīm. "Bermudu Divstūra" gadījumā klauvēties var tikai un vienīgi Ballīte. ''Tuk-Tuk'' nav vienkārši singls, bet jauna ballīšu himna.

Garnadzis "paciemojies" vairākos īpašumos Cīravas ielā

BIRKAS:
zādzība , Cīravas iela

21.jūlijā pulksten 7.55 Cīravas ielā kāds 1967.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka uzlauztas garāžas durvis, un no tās nozagtas dažādas mantas. To skaits un materiālā vērtība tiek precizēta.

"Liepājas papīram" pērn mazāks apgrozījums, bet lielāka peļņa (1)

BIRKAS:
Liepājas papīrs , Lursoft , ražošana , eksports

"Liepājas papīrs" pagājušajā gadā strādāja ar 6,203 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18% mazāk nekā 2014.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 24,2% – līdz 205,3 tūkstošiem eiro.

Tuvāk iepazīst Liepājas nostūrus un vakariņo pie dabas

BIRKAS:
Nakts Velo Rats , Radi Vidi Pats , Velo

Pagājušajā piektdienā norisinājās projekta "Nakts Velo Rats" iknedēļas velosipēdu brauciens. Šī piektdiena nedaudz atšķīrās no citām, brauciens bija ilgāks un ietvēra sevī arī pikniku.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsējiem viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Krūmu iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ziņo, ka plksten 18.02 tika saņemts izsaukums uz Krūmu ielu, kur 10 kvadrātmetru platībā dega siena kaudze.

Mākslas foruma programmā arī kino un teātra performances (2)

BIRKAS:
Mākslas forums , kino , izrāde , Lielais Dzintars
Kadrs no filmas

No 5. līdz 13.augustam Liepājas pilsētvidē un koncertzālē "Lielais dzintars" norisināsies "Liepājas mākslas forums", kurā notiks arī bezmaksas kino un teātra seansi.

"Bufete" piedāvā pasākumiem pilnu nedēļas nogali (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale

Piektdien pulksten 21 pludmales bārā "Red Sun Buffet" uzstāsies mūziķis Normunds Karpičs ar akustisko programmu, savukārt svētdien pulksten 13 paredzēta "Pirātu ballītē" bērniem.

Skatāma ekspresizstāde "Pūra vēdināšana Nīcā"

BIRKAS:
muzejs , izstāde , tautastērps , Nīcas novads

No 22. jūlija līdz 15. septembrim Liepājas muzeja Kurzemes tautastērpu informācijas centrā Kūrmājas prospektā 16/18 skatāma ekspresizstāde "Pūra vēdināšana Nīcā".

Jau sestdien liepājnieku iecienītais festivāls "Saldus Saule"

BIRKAS:
Saldus saule , Fēlikss Ķiģelis , Ivo Fomins , Ainars Virga

Šo sestdien, 23.jūlijā, Kalnsētas parkā vārtus vērs pirms 29. gadiem pirmoreiz notikušais, Liepājas skatītāju un mūziķu iecienītais rokfestivāls "Saldus Saule".

Piektdien, 22.jūlijā, sveicam Marijas, Marikas un Marinas

BIRKAS:
vārdadiena , Matija Gudkova

Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati, šodien Liepājā vārda dienu svin 504 Marijas, 62 Marikas un 382 Marinas. Vārdadienā sveicam Mariju Gudkovu.


irLiepāja dzintars