Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums


atlikušas 250 zīmes


Būs mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums (2)

Trešdienā, 04. janvārī, 2017 | BIRKAS: biznesa forums , LIAA , Dome , tehnikums
Izdrukāt Ziņot
Liepājas Biznesa centra uzņēmumā "Jensen Metal".
Liepājas Biznesa centra uzņēmumā "Jensen Metal".
FOTO: irliepaja.lv

Liepājas pašvaldība un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 2.februārī Liepājas valsts tehnikumā  rīko mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forumu.

Biznesa forums apvienos industrijas profesionāļus, uzņēmējus un iepircējus, portāls uzzināja pašvaldībā. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm un sasniegumiem Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes nozarēs, kā arī ārvalstu un vietējie eksperti sniegs nozares izaugsmes vērtējumu un spriedīs par uzņēmumu perspektīvām starptautiskajos tirgos.

Galvenās foruma tēmas: mašīnbūve Latvijā – statistika, vērojumi, perspektīvas, izaicinājumi šodien un nākotnē; Latvijas un it īpaši Liepājas priekšrocības investīciju piesaistē un biznesa uzsākšanā; profesionālā izglītība un kompetents darbaspēks; atbalsta instrumenti valsts, reģionālā un pašvaldības līmenī; loģistika.
 


Sludinājums

1003
13:58 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vajadzētu arī apspriest tēmu kā izdevās Liepājas metalurgu novest līdz sabrukumam. Tomēr kādām vajadzētu atbildēt par šo''veiksmes stāstu'' - LM pārdošanu KVV grupa.

Finansējums uzņēmumiem
11:57 | 09/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Finansējums uzņēmumiem no Cityfinances ļauj palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmējiem piesaistīt investoru un finansējumu turpmākai uzņēmuma izaugsmei. http://www.cityfinances.lv

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki