Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas enerģija" pievienojusi 37 jaunus klientus


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas enerģija" pievienojusi 37 jaunus klientus

Piektdienā, 11. novembrī, 2016 | BIRKAS: Liepājas enerģija
Izdrukāt Ziņot

SIA "Liepājas enerģija" īstenojusi plānotos siltumtīklu rekonstrukcijas darbus, un šobrīd veic noslēdzošos siltumtīklu izbūves darbus jaunu klientu pieslēgumiem.

Aizvadītajā vasarā kopumā rekonstruēti 3,7 km pilsētas siltumtīklu, bet vēl 2,5 km izbūvēts papildus, lai nodrošinātu siltumenerģijas pieslēgumu jaunajiem uzņēmuma klientiem. Šonedēļ "Liepājas enerģijas" speciālisti uzsāk arī tranzīta cauruļvadu laika gaitā nolietotās izolācijas atjaunošanu daudzdzīvokļu ēku pagrabos, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Līdz ar jaunās apkures sezonas sākumu ir noslēgušies maģistrālo, sadales un iekškvartālu siltumtīklu rekonstrukcijas darbi, kuru realizācija iespējama tikai vasaras sezonā, lai netraucētu siltumenerģijas pievadi klientu mājokļos. Aizvadītajā vasarā rekonstruējot 3,7 km siltumtīklu, paaugstināta siltumapgādes sistēmas drošība un efektivitāte visā pilsētā. Rekonstrukciju ietvaros atjaunoti siltumtīkli arī divos pilsētas domes pagalmu labiekārtošanas programmas objektos. Līdz ar šo darbu noslēgumu kopumā atjaunoti jau vairāk nekā 80% no visiem pilsētas siltumtīkliem – plānots, ka līdz 2020. gadam Liepājā pilnībā rekonstruēti būs visi uzņēmuma pārvaldībā esošie siltumtīkli.

Paralēli rekonstrukcijām 2,5 km siltumtīklu izbūvēts ar mērķi centralizētās siltumapgādes pakalpojumam pievienot jaunus klientus – kopumā šogad tie ir 37 objekti, kas nodrošinās papildu siltumenerģijas slodzi 5,59 MW. 22 no jaunajiem objektiem ir dzīvojamās ēkas un 15 – valsts un pašvaldības, kā arī juridisko personu komercobjekti. Šajā nedēļā uzņēmuma speciālisti veic pēdējos pieslēgumu izbūves darbus, lai jaunie klienti jau visdrīzākajā laikā varētu uzsākt siltumenerģijas pakalpojuma lietošanu.

"Liepājas enerģijas" valdes priekšsēdētājs Anatolijs Suškovs: "Šogad saviem siltumtīkliem esam pievienojuši rekordlielu klientu skaitu, un mums ir patiess prieks, ka centralizēto siltumapgādi izvēlas kā privātā, tā valsts, pašvaldības un juridiskā sektora pārstāvji. Turklāt jauno klientu vidū ir arī tādi, kas pēc ilgāka pārtraukuma atkal kļuvuši par centrālās apkures lietotājiem – tas ir pierādījums tam, ka centralizētā siltumapgāde ir drošs, konkurētspējīgs un ilgtspējīgs pakalpojums."

"Liepājas enerģija" atgādina, ka jauna pieslēguma izbūve un siltumenerģijas padeves nodrošināšana ir laikietilpīgs process, tāpēc iedzīvotāji un uzņēmēji, kuri vēlas pievienoties pilsētas centralizētajai apkurei, aicināti jau šobrīd sazināties ar uzņēmuma speciālistiem, lai veiktu visas nepieciešamās iestrādes drošai pakalpojuma lietošanai pēc gada – 2017./2018. gada apkures sezonā.

Kā ierasts arī apkures sezonas laikā "Liepājas enerģija" turpinās paaugstināt siltumenerģijas pārvades efektivitāti, un jau šonedēļ uzsākta tranzīta cauruļvadu laika gaitā nolietotās izolācijas atjaunošana daudzdzīvokļu ēku pagrabos. Šos darbus iespējams veikt apkures sezonas laikā, jo tranzīta siltumtrasēm lielākoties nepieciešama tikai izolācijas materiāla nomaiņa, kas neietekmē pakalpojuma nodrošināšanu klientiem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki