Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sergejs Zaharjins vainīgo atradis valdībā (video)


atlikušas 250 zīmes


Sergejs Zaharjins vainīgo atradis valdībā (video) (24)

Sestdien, 20. jūlijā, 2013 | BIRKAS: Sergejs Zaharjins , Liepājas metalurgs , LTV
Izdrukāt Ziņot
Sergejs Zaharjins (otrais no labās) un Valērijs Terentjevs.
Sergejs Zaharjins (otrais no labās) un Valērijs Terentjevs.
FOTO: Aigars Prūsis

"Lielākā mana kļūda bija, ka vērsos pēc palīdzības valdībā, nevis uzreiz meklēju investoru," LTV raidījumam "Panorāma" atzīst uzņēmuma lielākais akcionārs Sergejs Zaharjins.

Pēc Zaharjina teiktā, uzņēmuma smagās situācijas galvenais cēlonis esot bijis akūts apgrozāmo līdzekļu trūkums, vajadzējis apmēram 50 miljonu latu, un pat pārdodot savus īpašumus, Zaharjins nebūtu tos spējis nodrošināt.

"Es daru visu iespējamo un neiespējamo, lai atrastu investoru, bet izņemt naudu no savas kabatas? Man tādas naudas nav," saka Zaharjins. Pat, pārdodot visus savus īpašumus, viņš ne tuvu nevarētu segt nepieciešamo summu, stāsta akcionārs.

Rūpnīcas vadības novērtējumā esot nepieciešams divu mēnešu budžets. "Pie šīsdienas tirgus cenām, pie pilna darba apjoma tie ir aptuveni 22 līdz 24 miljoni latu mēnesī. Divu mēnešu budžets tātad būtu 45 līdz 50 miljoni latu," stāsta Zaharjins.

Jau ziņots, ka Zaharjins paziņojis, ka gatavs visas savas akcijas atdot par vienu latu, ja vien uzņēmums turpina pastāvēt. Viņš arī kreditoru klubam atvedis investoru.

Kavēšanos ar investora meklēšanu viņš dēvē par "savas dzīves lielāko kļūdu", kas tagad dārgi maksā gan viņam kā "Liepājas metalurga" vadītājam, gan uzņēmumam, gan viņa ģimenei.

"Protam, ka man nevajadzēja zaudēt laiku, cerot, ka valdība man palīdzēs. Man jau vajadzēja meklēt investoru. Šķiet, ka pirms gada es to atrastu daudz ātrāk un vienkāršāk, nekā tas notiek šobrīd. Taču es rīkojos tā, kā to darīja visi Eiropas metalurģijas uzņēmumi, un ne tikai Eiropas. Visi prasīja palīdzību savām valdībām," tā Zaharjins.

Jau ziņots, ka AS "Liepājas metalurgs" (LM) lielākajam akcionāram Sergejam Zaharjinam policijā piemērots aizdomās turētā statuss, bet "Liepājas metalurga" padomes priekšsēdētāja vietniekam Aleksejam Zaharjinam, kā arī valdes loceklim Iļjam Segalam kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums ieņemt amatus.

S.Zaharjina interviju "Panorāmai" skatīt šeit.


Sludinājums

:)
12:35 | 20/07/13
ZIŅOT
(-10)
(4)
+

Tūdaļ te saskries visi virtuālie experti par visām lietām, un sāks veco dziesmu.:D

Lampa
13:55 | 22/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Zaharjins skaitās miljonāru sarakstā ar saviem(?) 70mlj. Ls. Kur tad tie palikuši?

Hercogs
20:52 | 20/07/13
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Zaharins, Lipmans, Segals gan jau pa trim šos 50 milj. varētu sakasīt, bet noskatoties šo sižetu rodas sajūta, ka Zaharins ir vnk. noguris taisīt biznesu banānu republikā, otkati, mahinācijas, korupcija, vai tad viņš viens cieš no tā visa (nekādā gadījumā neaizstāvu Zaharjinu), bet vienkārši saprotu cilvēku, savu dzīvi nodrošinājis, bērniem , mazbērniem un vēl 3 paaudzēm, kam viņam te cīnīties par kaut kādu meči, ja banānu republikā to tik vien dara, kā slauc, es noteikti rīkotos tāpat, vienīgā šmuce par kuru jāatbild visiem 3 akcionāriem, ir šis galvotais kredīts, ko apmaksā nodokļu maksātāji, lai atgriež pa 3 šo naudu,un lai valsts ieskrienas ar savu metalurgu, piekrītu komentāram, ka Latvijā valsts vīriem rūpniecība nav vajadzīga! Ne jau Zaharjins tur vainīgs, no viņa viedokļa viss notiek pareizi!

hohma
16:02 | 20/07/13
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

...un tu tik saziepējies un dupsī iekšā.....

Nepretendēju uz eksperta kvalifikāciju.
13:15 | 20/07/13
ZIŅOT
(-1)
(29)
+

Jā, tiešām ebrejs Zaharins dara visu iespējamo un cenšas pat darīt neiespējamo, lai imitētu savu vēlmi un darbības uz faktiski jau nobankrotējošā uzņēmuma glābšanu. Tas ir saprotams, jo par naudas izpumpāšanu no uzņemuma un , iespējams, arī par naudas atmazgāšanu draud cietums.

Liepājnieks
20:33 | 21/07/13
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Neticu, ka kādu ekonomiskās policijas šefiem nepiekukuļos un rezultātā valsts paliks jāņos...

kitsons
14:23 | 20/07/13
ZIŅOT
(-2)
(15)
+

tad kad šitie ebreji dzima ,tad viņus vēl sauca par žīdiem...bet šobrīd viņiem tautības nav-ZAGĻI

Njā,
13:21 | 20/07/13
ZIŅOT
(-4)
(15)
+

šitādus stāstus mēs dzirdējām saistībā ar PAREX, Miķelsonu un ko tik vel nē, bet beigās izrādījās, ka tās visas ir uzpūstas lietas, kas tā nemanāmi nogulās arhīvu plauktos.

Akcionārs
13:30 | 20/07/13
ZIŅOT
(-1)
(19)
+

Latvijas valsts laikam ir impotenta

piena puika
13:34 | 20/07/13
ZIŅOT
(-1)
(14)
+

nu tak vienreiz pietiek....kurš no mums nezin-ja es nemaksāju telefona rēķinu-man to atslēgs,ja nemaksāju par internetu-man to atslēgs,un vispār ,ja es par kaut ko nemaksāju,tad būs sūdi....pie tam atšķirība no mājsaimniecības ir tikai līdzekļu lielumā ...

£
14:41 | 20/07/13
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Zaharjinam daudz kur ir taisniibas,bet paarbuuveejot martenu uz jaudiigaakam un daargaakaam tehnologijaam,LM iipashniekiem piemirsaas par strateegisko plaanoshanu,elektriibai,izejvielaam un par jaunas produkcijas razoshanu,kurai pieprasiijujms pasaules tirguu !

Jaropolks Dorenskis
17:27 | 20/07/13
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Jaunā tehnoloģija ir jaudīgāka, bet ne dārgākā. Tieši pretēji - daudz ekonomiskāka. Nu elementāras lietas taču ir jāzina, pirms rakstīt.

kļūdies
14:52 | 20/07/13
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

LM vadība pirms reorganizācijas Finanšu ministrijā pirms valsts galvojuma saņemšanas iesniedza rūpīgi izstrādātu biznesa plānu,kā tas viss tiks atpelnīts, un FM eksperti šo plānu atzina par labu esam.
Tikai tajā laikā neviens nevarēja prognozēt,ka pasaules metalurģijas nozarē sāksies ļoti nopietna krīze.

nesaprotu...
15:08 | 20/07/13
ZIŅOT
(-2)
(15)
+

Kā var vispār kaut ko tādu iedomāties.Man neiet bizness,bet domāju par to kas vainīgs, kam jāpalīdz,ko jāiesaista palīgos.Bērnišķīga domāšana.

£
16:12 | 20/07/13
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Strateegiskajaa plaanoshanaa ieklaujas ne tikai ekonomskie apreekini,bet arii paredzeetas un neparedzeetas kriizes,inflaacijas u.t.t ! Bet ja godiigi,LM bija jaasaglabaa ka Valsts uzneemums,jo Latvijaa neviens noprivatizeets uzneemumz nav izdziivojis !

Jaropolks Dorenskis
17:26 | 20/07/13
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Latvijas valsts nekad nebija ieinteresēta LM saglabāšanā. Nedz 90. gadu sakumā, nedz 96. gadā pirms privatizācijas, nedz tagad. Nav mūsu valdībā cilvēku, kas saprot, ko nozīmē rūpniecība valstij. Nav arī patstāvīgi domājošo un lemjošo cilvēku. Patlaban valsts ar "Prudentia" starpniecību piedāvā to pašu, ko piedāvāja 1996. gadā ar citas Eiropas it kā neatkarīgās organizācijas starpniecību. Un proti: sadalīt LM vairākās daļās un kopā atstāt ne vairāk ka 1000 cilvēku (1996. gadā bija 800 cilvēku). Diemžēl pēc 15 gadiem Latvijas valsts nav mainījusies.

Zigis
21:49 | 20/07/13
ZIŅOT
(-13)
(5)
+

Man kā cilvēkam, kurš nav saistīts ar metalurgu, bet tur strādā radi un draugi ir savs viedoklis- līdz šim redzu tikai vienu cilvēku- Zaharjinu, kurš vairākkārt saka, ka metalurga liktenis viņam nav vienaldzīgs un mēģina arī atrast risinājumu.
Gan valdībai, kura ir eiforijā par Eiro ieviešanu, gan kreditoru grupai tas ir pie vienas vietas. Lipmans pazudis, laikam nobijies, ka pašu nepaņem pie dziesmas ka viņa firma pārdevusi visu viņam pašam.
Padomājiet, ko jūs darītu- nepārrakstītu visus īpašumus? Es noteikti, jo šajā situācijā uzticētos tikai pašiem tuvākajiem.

Pretīgi
12:51 | 21/07/13
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Lūk, īsti letiņi1 Nožēlojami pakalpiņi. Tāpēc jau arī tādi "akcionāri" (zagļi) dara ko un kā grib un vēl kliedz, ka valsts šiem nedod miljonus.

Apņēmīgā
22:28 | 20/07/13
ZIŅOT
(-13)
(4)
+

Piekrītu! Liekas, ka komentārus te raksta tie, kuriem viss vienalga un tie, kuri nelasa neko citu kā pietiek.com. Neskatoties uz visiem kriminālprocesiem, nebūšanām, Zaharjins ir vienīgais, kurš cenšas kaut ko darīt, lai rūpnīca varētu atkal strādāt.
Ui, pa īoašumiem, malacis, ka tā izdarīja! Lai tālāk komentārus raksta tie, kuri gatavi visu pazaudēt un atdod kādam.........

Pauris
10:31 | 21/07/13
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Man,metalur gam ar 30 gadu stāžu ir tikai radikulīts.Esmu gatavs to atdot citam,arī Zaharjinam.

desmit
14:14 | 21/07/13
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Manuprat 50 miljoni ir tiesi ta summa, par kadu kluva bagataki paris gadu laika biedri Zaharins & Segals ... vismaz tas entas reizes tika atspogulots prese ... kaut kas neiet kopa manuprat ...

Jahnis
17:17 | 21/07/13
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Pilnīgi nesaprotama ažiotāža! Metalurgs taču ir privāts uzņemums, kas pieder iztīrītājiem .Ja uzņemums grimst , lai liek iekšā savu nsudu !kāpēc jjālūdz no valdības . alai t
a palīdz r visas tautas naudu ? Bet te jau ā bezkaunība ir - savu naudu negrib tērēt, lai valdība dod tautas (m;ūsu kopīgo naudu} mantu.ko atkal varēs viegli pārpumpēt savās kabatās figu šiem blēžiem !Un arī tie atbalstītāji ir ar tukšām galvām ! Kas mums par daļu, ka vienām kapmējam nav bvairāk ko kampts?

Vietējais
20:48 | 21/07/13
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Žīds Zahārins ar savu dēlu jau ir nodemonstrējia savu "lojalitāti" pret Latviju. Kāpēc nesuc pie atbildību to suņapurnu, kurš iedeva šiem necilvēkiem Latvijas pilsonību?

yl2eo
22:26 | 23/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cik cilvēkos tomēr daudz naida, agresijas un negatīvā!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki