Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Janvārī uz domes "karsto tālruni" zvanīts 26 reizes


atlikušas 250 zīmes


Janvārī uz domes "karsto tālruni" zvanīts 26 reizes (3)

Pirmdienā, 08. februārī, 2016 | BIRKAS: karstais tālrunis , sniegs , labiekārtošana
Izdrukāt Ziņot

Janvārī uz Liepājas domes tālruni ziņojumiem – 63425197 – zvanījuši 26 iedzīvotāji. Lielā sniega dēļ vairums zvani bijuši par ielu, ietvju un sabiedriskā transporta pieturvietu attīrīšanu.

Kā informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante Ilze Kurpniece, uz domes tālruni ziņojumiem saņemti vairāki zvani, ka pēc ilgstošas snigšanas ir apgrūtināta pārvietošanās pa atsevišķu ielu brauktuvēm Muitas ielā, Brīvības ielā, Bāriņu ielā, Pulkveža Brieža, Līgas, Zemgales, Virssardzes, Skrundas, Pasta, Virssardzes un citām ielām. Kā informē Liepājas domes Izpilddirekcija, ielas sniegputeņa laikā tika tīrītas nepārtraukti, arī naktī, vispirms tīrot maģistrālās ielas un pēc tam arī mazākas ielas. Tomēr sniegputeņa dēļ iztīrītās ielas vējš ātri vien aizpūta ciet ar sniegu un ielas bija jāsāk tīrīt atkārtoti.

Tāpat iedzīvotāji informējuši, ka pilsētā atsevišķās vietās nav notīrītas ietves. Par šiem gadījumiem informēta Pašvaldības policija. Kāds iedzīvotājs ziņojis, ka Baseina ielā nav notīrīta ietve ap kādu māju, tāpat arī blakus šķērsielās. Par šo gadījumu informēta Pašvaldības policija, kas, apsekojot minēto adresi, pārkāpumus nekonstatēja, jo ietves bijušas notīrītas.

Iedzīvotāji informējuši arī par to, ka ir piesnigušas sabiedriskā transporta pieturvietas, ko nepieciešams papildus attīrīt. Liepājas domes Izpilddirekcija informē, ka autobusa pieturvietas stiprās un ilgstošās snigšanas laikā tika tīrītas regulāri. Intensīvas snigšanas apstākļos un pēc brauktuves tīrīšanas pieturvietā īslaicīgi atradās sniegs, kurš pēc tam ticis savākts. Papildus tam no pieturvietām tika izvests sniegs.

Iedzīvotāja no Slimnīcas ielas zvanījusi uz domes tālruni ziņojumiem, lai informētu par sava nama apsaimniekotāja darbību. Iedzīvotāja informē, ka aukstajā laikā pagrabā tiek mainīti stāvvadi un visu dienu pagraba durvis bijušas atstātas atvērtas. Tā rezultātā iedzīvotājai dzīvoklī gaisa temperatūra esot noslīdējusi līdz 18 grādiem. Tāpat iedzīvotāja norāda, ka pagrabā nav pienācīgi noslēgtas vietas, caur kurieni pagrabā ieplūst aukstās gaisa plūsmas. Saņemtā informācija pārsūtīta nama apsaimniekotājam informācijai un rīcībai.

Kāds iedzīvotājs 20. janvārī zvanījis uz tālruni ziņojumiem, lai informētu, ka veloceliņš ir piesniedzis un pa to nav iespējams pārvietoties ar bērnu ratiņiem. Domes Izpilddirekcija informē, ka veloceliņš ilgstošās snigšanas laikā tīrīts vairākas reizes, tāpat tas notīrīts arī nākamajā dienā pēc iedzīvotāja zvana.

Kāda iedzīvotāja informēja, ka 14. janvāra rītā lielā sniega dēļ bija traucēta sabiedriskā transporta kustība. Izpilddirekcija informē, ka sniega tīrīšanā 14. janvārī tika iesaistīts maksimāli iespējamais skaits tehnikas vienību, lai nodrošinātu autotransporta, tostarp sabiedriskā transporta kustību.

Kāda kundze 6. janvārī zvanījusi, lai informētu par neattīrītu automašīnu stāvvietu pie Annas tirgus. Laukumu klāj bieza sniega kārta un līdz ar to automašīnas šeit bijis novietot ļoti apgrūtinoši. Stāvlaukums attīrīts nākamajā dienā pēc saņemtā zvana. Liepājniece pēc tam uz tālruni ziņojumiem zvanījusi atkārtoti, lai izteiktu pateicību par domes operatīvo rīcību.

Tāpat uz tālruni ziņojumiem saņemts zvans no kādas iedzīvotājas Autoru ielā. Ēkā, kurā kundze dzīvo, ilgu laiku esot noticis remonts, kā laikā bija dzirdami trokšņi, tostarp naktī. Tāpat Jaungada brīvdienās ēkā esot atstāti atvērti logi. Iedzīvotāja izsaka lūgumu nodrošināt ēkas griestiem papildus skaņas izolācijas kārtu. Nekustamā īpašuma pārvalde informē, ka remontdarbi norisināsies līdz februārim. Logi ēkā bijuši atvērti, lai izvadītu no telpām mitrumu. Savukārt Būvvalde informē, ka būvprojektā ir paredzēts izbūvēt griestu plākšņu iekārtos griestus no nedegoša, skaņu izolējoša, absorbējoša materiāla, nodrošinot pietiekamu skaņas izolācijas līmeni.  
 
Atgādinām, ka tālrunis ziņojumiem ir automātiskais atbildētājs, uz ko iedzīvotājiem ir iespējams piezvanīt visu diennakti, zvanot pa tālruni 634 251 97. Saņemtie zvani ar iedzīvotāju sūdzībām un priekšlikumiem iespēju robežās tiek pārbaudīti un nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Zvanot uz domes tālruni ziņojumiem, lūgums pēc iespējas precīzāk izklāstīt situāciju un minēt konkrētas adreses, lai atvieglotu un paātrinātu atbildīgo instanču operatīvu darbu. Nepieciešamības gadījumā lūgums ierunāt arī savu kontaktinformāciju.


Sludinājums

Varis Daugavietis
20:48 | 08/02/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja kādam gribas pasūdzēties ( piezvanot uz domi) par nejēdzībām mūsu pilsētā, tad, manuprāt, efektīvāk ir uzrakstīt vēsruli par šīm problēmām zemstrīces ministrijai.

Sirmais
03:04 | 09/02/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vislabāk uz knabu zvanīt

liepaja
08:28 | 31/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un kapec Liepajaa Berni,Skolnieki un Pensionari nevar braukt Sabiedriskajaa transportaa bez maksas ....Rigaa lidzekļus tam atrod taću.
Varbut Ušakovu vajag mums ari Liepajaa???

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki