Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāju atvadu vizītē apmeklē Krievijas vēstnieks


atlikušas 250 zīmes


Liepāju atvadu vizītē apmeklē Krievijas vēstnieks (1)

Autors: Kristīne Čabikina, Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Piektdienā, 16. decembrī, 2016 | BIRKAS: Dome , vizīte , Aleksandrs Vešņakovs , Uldis Sesks , Jurijs Hadarovičs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Piektdien, 16. decembrī, Liepājā atvadu vizītē ieradās un Liepājas domi apmeklēja Krievijas Federācijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs.

Vēstnieks tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Juriju Hadaroviču.

Tikšanās laikā tika pārrunāta līdzšinējā Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sadarbība ar vēstniecību, kā arī atskats uz Latvijas un Krievijas divpusējām attiecībām vēstnieka kadences laikā. Galvenie sarunu temati bija par Liepājas un Krievijas ekonomisko partneru sadarbību, ostas un tranzīta jautājumiem, tekstila un zivju rūpniecību. Tika arī apspriestas nākotnes tendences Latvijas un Krievijas ekonomiskajās attiecībās.

Tikšanās noslēgumā Aleksandrs Vešņakovs izteica pateicību par sadarbību un viesmīlību, kā arī paziņoja, ka pozitīvi raugās uz Latvijas un Krievijas divpusējo attiecību attīstību.

Pirmo reizi vēstnieks Vešņakovs Liepājā ieradās 2008.gada 6.martā. Turpmāko savu pilnvaru pildīšanas laikā vēstnieks Liepājā viesojies vairākkārtīgi. Galvenie sarunu temati tikšanās reižu laikā ir bijuši par ekonomisko sadarbību un investīciju piesaisti Liepājas pilsētai.

Pēdējā Vešņakova vizīte Liepājas domē notika šīā gada 13.septembrī, kad vēstnieks ieradās Liepājā darba vizītē, lai gatavotos Krievijas Federācijas domes vēlēšanām.


 


Sludinājums

Oho
20:45 | 16/12/16
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Tad vēstniekam par godu pienemšana Lielajā Dzintarā???

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki