Liepājā jau dzirdēts pirmais lauku cīrulis (1)

BIRKAS:
putni

Nīcas apkārtnē novērots pirmais šī pavasara zosu bars, bet Liepājā dzirdēts pirmais lauku cīrulis, raksta Kārlis Millers, latvijasputni.lv veidotājs un administrators.

Par 2017.gada dzīvnieku Latvijā pasludināts zutis (video)

BIRKAS:
zivis , ezers

Par 2017.gada dzīvnieku Latvijā pasludināts zutis ("Anguilla anguilla"), aģentūra LETA uzzināja Latvijas Dabas muzejā. Pēdējos gados Liepājas ezerā ir ielaisti simtiem tūkstoši zušu mazuļu.

Brīvdienās izglābj divus kaķus un vienu gulbi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , gulbji , kaķi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde aizvadītajās brīvdienās Liepājā izglābusi divus iesprūdušus kaķus un vienu novārgušu gulbi.

VUGD aicina nesatraukties par it kā iesalušiem gulbjiem

BIRKAS:
VUGD , putni , ledus , drošība

Piektdien pulksten 14.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Grobiņu, kur iedzīvotāji ziņoja par Grobiņas dīķa ledū iesalušu gulbi.

Liepājā līdz šodienai reģistrēti jau 1916 suņi

BIRKAS:
suņi , LDC

Lai gan informācija par suņu obligāto reģistrēšanu bija pieejama ļoti laicīgi, suņu saimnieki savus mīluļus īpaši aktīvi reģistrējuši aizvadītā gada pēdējā mēnesī, ziņo LETA.

"Vecgada karnevāla skrējienā" patversmei ziedoti 199,35 eiro

BIRKAS:
labdarība , dzīvnieku patversme

Saskaitīti 31. decembra "Vecgada karnevāla skrējiena" dalībnieku ziedojumi Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" aprūpē nonākušajiem dzīvniekiem.

Gada īsākajās dienās var sacensties putnu novērošanā (1)

BIRKAS:
Saulgrieži , putni

Gada īsākajās dienās iedzīvotāji ir aicināti piedalīties putnu novērošanas sacensībās, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Dabas fondā. Sacensības sākas šodien un ilgs līdz 22.decembrim.

"XL Salā" būs kaķu čempioni un Ziemassvētku tirdziņš

BIRKAS:
XL Sala , Ziemassvētku tirgus , kaķi , Felimurs , izstāde , Nellija Ungure

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu sestdien, 17.decembrī, gaidāma gadskārtējā kaķu izstāde, kas būs apskatāma tirdzniecības centrā "XL Sala" no pulksten 11 līdz 17.

Tiek aprīkots jaunais suņu pastaigu laukums Ezerkrastā (4)

BIRKAS:
suņu laukums , labiekārtošana , Cieceres 21

Jaunajā suņu pastaigu laukumā Ezerkrasta mikrorajonā, Cieceres ielā 21, rit pēdējie iekārtošanas darbi, uzstādot dažādas suņu dresūras ierīces treniņiem, kā arī rotaļām.

"Kurzemē" notiks labdarības pasākums "Mums nav vienalga!" (2)

BIRKAS:
labdarība , Kurzeme , Liberta

Sestdien, 12.novembrī,  no pulksten 12 līdz 15 tirdzniecības namā "Kurzeme" norisināsies labdarības pasākums "Mums nav vienalga!", kurš aicina palīdzēt dzīvniekiem.

Dzintars Tīds: Liepājā būtu jāčipē 5000 – 8000 suņu (2)

BIRKAS:
Dzintars Tīds , suņi

Liepājā būtu jāčipē vairāk 5000–8000 suņu, "Rietumu radio" intervijā sacīja viens no Liepājas veterinārārstiem Dzintars Tīds. Izmaksas uz to par suni varētu būt ap 35 eiro.

Notiks labdarības akcija "Ķepainīšu ceļš uz mājām"

BIRKAS:
labdarība , Baata , dzīvnieku patversme

Atzīmējot Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu, sestdien, 22.oktobrī, no pulksten 12 līdz 16 TC "Baata" notiks patversmē dzīvojošo kaķu izstāde “Ķepainīšu ceļš uz mājām".

Dzīvnieku aizsardzības dienā iepazīst arī policijas suņus Dzīvnieku aizsardzības dienas pasākums Rožu laukumā

BIRKAS:
dzīvnieku patversme , dzīvnieku aizsardzība , Ingars Gudermanis , kanisterapija , Policija , suņi


Dzīvnieku aizsardzības dienā, sestdien, 8.oktobrī, Rožu laukumā pie Liepājas latviešu biedrības nama notika šai dienai veltīts pasākums.

Notiks dzīvnieku aizsardzības dienai veltīts pasākums

BIRKAS:
dzīvnieku aizsardzība , dzīvnieku patversme , Liberta , Rožu laukums

Sestdien, 8.oktobrī, no pulksten 12 līdz 15 Rožu laukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama, notiks dzīvnieku aizsardzības dienai, ko tradicionāli atzīmē 4.oktobrī, veltīts pasākums.

Aicina ziedot dzīvnieku patversmēm nepieciešamās lietas

BIRKAS:
dzīvnieku aizsardzība , dzīvnieku patversme , Liberta , Rožu laukums

Sestdien, 8.oktobrī, no pulksten 12 līdz 15 Rožu laukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama, notiks dzīvnieku aizsardzības dienai, ko tradicionāli atzīmē 4.oktobrī, veltīts pasākums.

Noslēdzies dzīvnieku tēmai veltītais plakātu konkurss

BIRKAS:
konkurss , dzīvnieku aizsardzība , Centra sākumskola , dzīvnieku patversme

Veiksmīgi noslēdzies dzīvnieku aizsardzības tēmai veltītais plakātu zīmēšanas un veidošanas konkurss, kurā kopumā tika iesniegts 21 plakāts, informē pašvaldība.

Siļķu ielā no ventilācijas šahtas izglābj putnu

BIRKAS:
VUGD , glābšana , putni , Siļķu iela

Svētdien pulksten 9.32 VUGD saņēma izsaukums uz Siļķu ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā atradās putns – glābēji putnu atbrīvoja un palaida brīvībā.

Skolēnus aicina gatavot plakātus par dzīvnieku tematiku

BIRKAS:
dzīvnieku aizsardzība , konkurss , dzīvnieku patversme

4.oktobris visā pasaulē tiek atzīmēta kā Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Lai aktualizētu šo tēmu, Liepājas skolas aicinātas piedalīties plakātu zīmēšanas konkursā.

Lauku ielā izglābj pagraba loga ailē iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Lauku iela , dzīvnieku patversme

VUGD informē, ka ceturtdien, 15.septembrī, pulksten 8.02, tika saņemts izsaukums uz Lauku ielu, kur uz vēdināšanu atvērtā pagraba loga ailē bija iesprūdis kaķis.

Sauc glābējus, pie nama Ganību ielā ieraugot čūsku (2)

BIRKAS:
VUGD , čūska

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka 15.augustā pulksten 10.27 tika saņemts izsaukums uz Ganību ielu Liepājā, kur pie biroja ēkas plastmasas kastē atradās čūska.