Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kurzemē" notiks labdarības pasākums "Mums nav vienalga!"


atlikušas 250 zīmes


"Kurzemē" notiks labdarības pasākums "Mums nav vienalga!" (2)

Piektdienā, 11. novembrī, 2016 | BIRKAS: labdarība , Kurzeme , Liberta
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 12.novembrī,  no pulksten 12 līdz 15 tirdzniecības namā "Kurzeme" norisināsies labdarības pasākums "Mums nav vienalga!", kurš aicina palīdzēt dzīvniekiem.

Dzīvnieku aizsardzības biedrība LIBERTA sadarbībā ar TN "Kurzeme" un Jauniešu māju aicina uz labdarības pasākumu, lai meklētu mājas dzīvniekiem, kuri palikuši bez mājām un saimniekiem.

Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja iepazīties un aprunāties ar biedrības LIBERTA kolektīvu, aplūkot adopcijai pieejamos dzīvniekus un atbalstīt biedrību. Par sirsnīgu gaisotni un aktivitātēm rūpēsies Jauniešu mājas jaunieši. No pulksten 13 mazajiem apmeklētājiem par prieku būs iespēja apgleznot sejiņas pie burvīgās meistares.

"Kurzemes" mārketinga vadītāja Alīna Skangale: "Aicinām visus sanākt kopā, lai parādītu, ka mums nav vienalga, un palīdzēt dzīvniekiem, atnesot tiem noderības lietas: sauso barību, konservus, smiltis, kokskaidu granulas, kaķu tualetes, segas, pledus, spilvenus, cimdus, tīrīšanas līdzekļus u.c. dzīvniekiem noderības lietas."


Sludinājums

!
11:53 | 11/11/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu nesīsim, ja vajag.

Renārs
14:06 | 12/11/16
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Kaķu tantes tusējas.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki