Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks dzīvnieku aizsardzības dienai veltīts pasākums


atlikušas 250 zīmes


Notiks dzīvnieku aizsardzības dienai veltīts pasākums

Sestdien, 08. oktobrī, 2016 | BIRKAS: dzīvnieku aizsardzība , dzīvnieku patversme , Liberta , Rožu laukums
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 8.oktobrī, no pulksten 12 līdz 15 Rožu laukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama, notiks dzīvnieku aizsardzības dienai, ko tradicionāli atzīmē 4.oktobrī, veltīts pasākums.

Ikviens pasākuma apmeklētājs aicināts iespēju robežās sarūpēt un atnest ziedojumus patversmēs mītošajiem dzīvniekiem, informē Liepājas domes Sabiedrības līdzdalības un veselības veicināšanas nodaļas vadītāja Zane Ģirne.

Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds", Liepājas Kinoloģiskā biedrība "Dzīvnieku aizsardzības grupa" un dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" stāsta, ka būs īpaši pateicīgi visiem, kas varēs ziedot patversmēm un biedrībai ikdienai nepieciešamās preces: sauso barību kaķēniem, kucēniem, pieaugušiem kaķiem un suņiem, ārstniecisko barību kaķiem ar gremošanas traucējumiem, cementējošas/silikona smiltis, spilvenus, pledus un segas dzīvnieku guļvietu iekārtošanai, nagu skrāpjus, kaķu mājiņas, kakla siksnas un pavadas suņiem, kaķu tualetes kastītes, līdzekļus pret blusām un ērcēm. Ļoti nepieciešami ir arī medicīnas gumijas cimdi, lateksa cimdi, prettārpu līdzekļi, autiņu paladziņi, vitamīni, kartons, avīzes, dzīvnieku mazgāšanas līdzekļi un citas preces.

Pasākums 8. oktobrī tiek organizēts, lai pēc iespējas plašāku iedzīvotāju loku informētu par dzīvnieku aizsardzības tēmām, vakcinācijas nepieciešamību, sterilizācijas jautājumiem un citām aktualitātēm. Tajā piedalīsies Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds", dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta", Liepājas Kinoloģiskā biedrība "Dzīvnieku aizsardzības grupa", Valsts policijas pārstāvji, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, Liepājas kanisterapijas komandas koordinators Ingars Gudermanis, veterinārārsts un citi.

Palīdzēt dzīvnieku patversmēm un biedrībai "Liberta" var arī citās dienās, jo mājdzīvnieku skaits, kas dzīvo patversmēs ir liels. Ikdienu ir nepieciešama gādāt, lai dzīvnieki justos ērti un aprūpēti. Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" atrodas 14. novembra bulvārī 31/33, tālrunis: 63443909, Liepājas Kinoloģiskās biedrības "Dzīvnieku aizsardzības grupa" atrodas Ezermalas ielā 11, tālrunis: 28990174, savukārt dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" atrodas E. Tisē ielā 54a, tālrunis: 20333571.

4.oktobris visā pasaulē tiek atzīmētā kā Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Šajā dienā cilvēki tiek aicināti aizsargāt dzīvniekus un rūpēties par tiem, nest atbildību par paša pieradinātiem mājdzīvniekiem un neatstāt savus draugus un mīluļus uz ielas bezpalīdzīgā stāvoklī. Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu pasaulē atzīmē jau kopš 1931. gada.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki