Gaidāms daudzveidīgs sporta un kultūras pasākumu klāsts

BIRKAS:
LOC , koncerts , basketbols
Grupa

Nedēļas nogale Olimpiskajā centrā būs bagāta gan ar sporta, gan kultūras notikumiem. Bez sporta sacensībām apmeklētājiem tiks piedāvāti arī Māras Zālītes un grupas "Royce" koncerti.

"Saimnieks meklē saimnieci" otro reizi dosies uz Liepāju

BIRKAS:
LOC , izrāde

Izrāžu apvienība "Pannas Teātris" otro reizi dosies uz Liepāju ar jaunāko izrādi "Saimnieks meklē saimnieci". Liepājniekiem šo izrādi bija iespēja redzēt jau vasarā, koncertdārzā "Pūt, vējiņi!".

Leļļu teātris jaunos skatītājus aicina uz trim izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien, 24.februārī, pulksten 10 visi mīļi gaidīti aizraujošā ceļojumā, kur kopā ar mazo vardulēnu varēsiet iepazīties ar dažādiem  eksotiskiem dzīvniekiem izrādē "Krāsainais brauciens".

"Bermudu Divstūris" prezentējis jaunu singlu (video) (1)

BIRKAS:
Bermudu Divstūris

Dziesma "Ram Pam Pam" ir par to, ka brālēni ne tikai uz skatuves, bet arī uz trases, iet ar pilnu atdevi, kas arī uzskatāmi tiek pierādīts dziesmas videoklipā.

Arī Liepājā būs koncertspēle "Es šonakt būšu laimīgs!"

BIRKAS:
koncerts , Uldis Marhilēvičs , Lielais Dzintars

Jau 25.februārī koncertspēle "Es šonakt būšu laimīgs!", sākot ar Valmieru, sāks apceļot Latvijas lielākās koncertzāles. "Lielajā dzintarā" tā viesosies  30.aprīlī.

"Vecajā Vikingā" iespēja dzirdēt "AC/DC Project" no Lietuvas (2)

BIRKAS:
Vecais vikings , koncerts

Klubā "Vecais Vikings" (Stendera ielā 18) sestdien, 18.februārī, pulksten 24 ar vērienīgu programmu koncertēs "AC/DC Project" no Lietuvas. Ieejas cena pasākumā ir 3 eiro.

"Red Sun Buffet" uzstāsies Katrīna Kabiņecka & Jazz band (1)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , koncerts , Katrīna Kabiņecka

Sestdien, 18.februārī, kafejnīcā "Red Sun Buffet" notiks dzīvās mūzikas vakars ar Katrīnu Kabiņecku & Jazz band. Sākums kā jau ierasts – pulksten 21.

Nedēļās nogalē leļļu teātris aicina uz trim izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Leļļu teātrī piektdien, 17.februārī, pulksten 10 visi gaidīti uz  pamācošu izrādi "Eņģeļu pasakas" – stāstu  par puisēnu, kurš sastrīdējās ar māmiņu un dusmās aizgāja no mājām.

Var pieteikties Skolu kartingu kausa otrajai sezonai

BIRKAS:
kartings , Dainars Danbergs , Mārtiņš Sesks

Latvijas Mobilajam Telefonam, sadarbojoties ar Automobiļu federāciju un Kartingu komisiju, tiek turpināts "LMT Autosporta Akadēmijas" vadītais projekts – Skolu kartingu kauss.

2.aprīlī "Lielajā dzintarā" koncertēs Marija Naumova

BIRKAS:
koncerts , Lielais Dzintars

Dziedātāja Marija Naumova ar jauno programmu "Uz ilūziju tilta" koncerttūri pa Latviju sāks 31.martā Jelgavas Kultūras namā, bet 2.aprīlī viņa būs dzirdama koncertzālē "Lielais dzintars".

Būs neapolitāniešu dziesmas un senās krievu romances

BIRKAS:
koncerts , Latviešu biedrības nams

12.martā Latviešu biedrības namā ar koncertu "Neapolitāniešu dziesmas un senās krievu romances ar ģitāru” uzstāsies ģitāras virtuozs Vadims Geiko un operas solists Oļegs Orlovs.

Trešdien Namīnā atkal notiks Spēka dziesmu vakars

BIRKAS:
Spēka dziesmas , Namīns

Trešdien, 15.februārī, pulksten 18 notiks kārtējais Spēka dziesmu vakars kopā ar Austrasbērniem folkloras centrā "Namīns" Bāriņu ielā 32, informē Inese Sērdiene.

"Dzintara boulings" organizē Lielo spēļu vakaru

BIRKAS:
Dzintara boulings

Piektdien, 17.februārī, pulksten 19 "Dzintara boulingā" notiks Lielais spēļu vakars. Paredzēts gan Nakts pāru boulinga turnīrs, gan arī dažādas aizraujošas spēles.

Tiek izsludināts jaunais "LĪVIfest" un tā mākslinieki (1)

BIRKAS:
Līvifest , festivāls , Ainars Virga , Igo , Louie Fontaine , Pūt vējiņi!

Organizatori izsludina mūziķus un grupas, kas sestdien, 26.augustā, sniegs iespēju baudīt rokmūziku trakulīgā un neatkārtojamā atmosfērā – "LĪVIfest 2017" koncertdārzā "Pūt, vējiņi!".

"Lielais dzintars" aicina baudīt Valentīndienu

BIRKAS:
Valentīndiena , Lielais Dzintars , Tinto , koncerts

Valentīndienas vakarā, 14.februārī pulksten 19 koncertzālē ''Lielais dzintars'' notiks Andreja Osokina un Katrīnas Gupalo jaunās koncertizrādes ''Pēc pusnakts / After midnight’' pirmizrāde.

"Sapņu stacija" atkal organizē iepazīšanās vakarus (2)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , Sapņu stacija , otrapuse.lv , Valentīndiena , Agnese Kuplēna

Pasākumu aģentūra "Sapņu stacija" sadarbībā ar portālu otrapuse.lv un "Red Sun buffet" šogad atsāk organizēt iepazīšanās vakarus. Pirmais būs jau svētdien, 19.februārī.

"Red Sun Buffet" uzstāsies mūziķis Mārcis Felšs (2)

BIRKAS:
Red Sun Buffet , koncerts

Sestdien, 11.februārī, kafejnīcā "Red Sun Buffet" ar koncertu "Kiss M.E." uzstāsies mūziķis Mārcis Felšs. Viņš absolvējis Ventspils Mūzikas vidusskolas sitamo instrumentu nodaļu.

Biedrības namā ar balli svin mīlestības svētkus

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , Valentīndiena , balle

Tuvojas gada visromantiskākie svētki – Valentīndiena, kurai par godu Liepājas Latviešu biedrības namā 11.februārī pulksten 20 notiks balle "Mīlestības pieskāriens".

Olimpiskais centrs aicina gan sporta, gan kultūras cienītājus (1)

BIRKAS:
LOC , koncerts

Nedēļas izskaņā Olimpiskajā centrā notiks gan sporta, gan kultūras pasākumi, piemēroti visām paaudzēm. Koncerti, izrāde, basketbols, florbols un hokejs – ikviens var izvēlēties piemērotāko.

Notiek Ivara Sudmaļa jubilejas koncerts "Vīna glāze"

BIRKAS:
LOC , koncerts , Ivars Sudmalis , Fotast

Piektdien, 10.februārī, LOC Rožu zālē pulksten 19 notiks grandiozs Ivara Sudmaļa jubilejas koncerts un reizē arī viņa pirmā autordziesmu albuma "Vīna glāze" prezentācija.