Par narkotiku glabāšanu un realizēšanu aiztur trīs vīriešus (1)

BIRKAS:
narkotikas , kriminālprocess

Janvāra sākumā Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkos lielos apmēros un narkotisko vielu realizēšanu lielos apmēros, aizturēja trīs vīriešus.

Pagalmā Bāriņu ielā atrod nogalinātu sievieti

BIRKAS:
slepkavība , nāve , zādzība , huligānisms

Sestdien, 21.janvārī, ap pulksten 9.50 kādā Bāriņu ielas nama pagalmā tika atrasta mirusi 79 gadus veca sieviete, kurai konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes – sistas brūces.

Reida laikā automašīnām konstatē nedrošas riepas

BIRKAS:
reids , drošība

Laika posmā no 16. līdz 22.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde sadarbībā ar CSDD rīkoja reidu, kura laikā tika pārbaudītas transportlīdzekļu riepas.

Autobusā aiztur agresīvu vīrieti ar pistoli (1)

BIRKAS:
huligānisms

22.janvārī ap pulksten 10.45 pašvaldības policija saņema izsaukums, ka Kuršu ielā maršruta autobusā atrodas iereibusi persona, kura uzvedas agresīvi un neatstāj autobusu.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

No 20.janvāra līdz 23.janvāra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

No kanāla izglābts aptuveni 60 gadus vecs vīrietis

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Tirdzniecības kanāls

Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienests sestdien pulksten 16.34 saņēma izsaukumu saistībā ar to, ka Tirdzniecības kanālā iekritis kāds cilvēks, ziņo aģentūra LETA.

Pieķer jaunieti, kas Čakstes laukumā publiski ostīja līmi (3)

BIRKAS:
narkotikas , Čakstes laukums

Ceturtdien, 19.janvārī, pulksten 15.02 Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Alejas ielā Čakstes laukumā ievēroja jaunieti, kurš pie mutes turēja maisiņu un elpoja tajā.

Veikalos zog gan viena, gan piecdesmit eiro apmērā (1)

BIRKAS:
zādzība

Pagājušā diennaktī Liepājas iecirknī reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem. Vakar ap pulksten 9 Jaunā Ostmalā vīrietis mēģināja nozagt preci viena eiro vērtībā.

Izraisa avāriju, pagriezienā nedodod ceļu citai automašīnai (1)

BIRKAS:
autoavārija , drošība , reids

Otrdien, 17.janvārī, ap pulksten 18 1988.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Renault Laguna" pa Oskara Kalpaka ielu virzienā uz Pulvera ielas pusi, informē Valsts policija.

Zēns no paštaisīta spridzekļa guvis sejas apdegumus (1)

BIRKAS:
negadījums , miesas bojājumi , drošība , spridzeklis

Valsts policijā no ārstniecības iestādes saņemta informācija, ka traumpunktā nogādāts 12 gadus jauns zēns, kurš Krūmu ielā no paštaisīta spridzekļa guvis ķīmiskus sejas apdegumus.

Liepājā dzīvoklī degusi malka un sodrēji dūmvadā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus. Divi no tiem bija Liepājā, informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Nepadomājot, cietušā likvidē zādzības pierādījumus (2)

BIRKAS:
zādzība , drošība , kriminālprocess

Pirmdien, 16.janvārī, ap pulksten 19 Eduarda Tisē ielā sieviete konstatēja, ka no dzīvokļa ir nozagts televizors "Samsung", radot aptuveni 200 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Turaidas ielā ģimene paliek bez bērnu ratiņiem

BIRKAS:
zādzība

Svētdien, 15.janvārī, ap pulksten 12 Turaidas ielā konstatēts, ka no kāpņu telpas pazuduši bērnu rati, radot to īpašniecei 50 eiro lielus materiālos zaudējumus, ziņo policija.

Aiztur divas sievietes par narkotiku glabāšu un realizēšanu

BIRKAS:
narkotikas , kriminālprocess

Valsts policija uz aizdomu pamata par psihotropo vielu glabāšanu un realizāciju Liepājā aizturēja divas sievietes, pie kurām atrastas aptuveni 60 psihotropo vielu saturošas tabletes.

Degošas grīdas dēļ Jaunā ielā nākas glābt sirmgalvi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Jaunā iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien pulksten 17.02 saņēma izsaukumu uz Jauno ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums.

Avārija un vienaldzība izsauc sašutuma vētru internetā (21)

BIRKAS:
autoavārija , Liepājas autobusu parks , miesas bojājumi , Raiņa 9 , Slimnīca

Papildināts. Piektdien, 13.janvārī, ap pulksten 18.30 Raiņa ielā 9 noticis satiksmes negadījums, kurā maršruta autobuss uzbraucis 1939.gadā dzimušam vīrietim, informē valsts policija.

Garnadži uzlaiž un apzog gan darbnīcu, gan garāžu

BIRKAS:
zādzība

13.janvārī ap pulksten 9 Spīķeru ielā kāds vīrietis konstatēja, ka ir uzlauztas darbnīcas durvis un no tās ir nozagti dažādi instrumenti. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

No tramvaja aizsega izskrien uz ielas un gūst traumas (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , miesas bojājumi

13.janvārī ap pulksten 12 Rīgas ielā 3 1947.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Hyundai Trayet" 1962.gadā dzimušam vīrietim, kurš izgāja uz ceļa braucamās daļas no tramvaja aizsega.

Ugunsgrēkā Lietuviešu ielā cietis viens cilvēks (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Lietuviešu iela

Papildināts. Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti 16 ugunsgrēki un tajos izglābts viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Pazudušais jaunietis ir atradies sveiks un vesels

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Raivis Kņigovka

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde informē, ka atradies kopš 30.decembra bez vēsts pazudušais jaunietis Raivi Kņigovku. Viņš visu prombūtnes laiku bija Rīgā.