Aicina neatstāt velosipēdus zagļiem viegli pieejamus

BIRKAS:
zādzība , Velo , autoavārija

Ceturtdien, 16.februārī, ap pulksten 11 Daugavas ielas daudzdzīvokļu mājā no kāpņu telpas pirmā stāva ir nozagts bērnu BMX velosipēds pelēkā krāsā, ziņo Valsts policija.

Baseina ielā uziet 15 litrus nelegālā alkohola (3)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , Baseina iela

Liepājas pilsētas pašvaldības policijas preses pārstāve Ineta Mikute informē, ka ceturtdien, 16.februārī, vienā no dzīvokļiem Baseina ielā uziets nelegālais alkohols.

Ugunsdzēsējiem aizvadītā diennakts samērā mierīga

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Matīsa Gūtmaņa iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Pārkrītot pār bortu, naktī ostā gājis bojā vīrietis

BIRKAS:
osta , nāve , negadījums , autoavārija

Papildināts. Liepājas ostas 45.piestātnē ceturtdien ap pulksten 1 naktī no kuģa jūrā iekritis apkalpes loceklis, 1972.gadā dzimis vīrietis un notikuma vietā gājis bojā, informē Valsts policija.

Par uzbrukumu policistei – astoņu mēnešu cietumsods

BIRKAS:
tiesa , huligānisms , Kurzemes apgabaltiesa
Kurzemes apgabaltiesa.

Kurzemes apgabaltiesa nolēmusi negrozīt Liepājas tiesas piespriesto sodu vīrietim, kurš alkohola reibumā pērnā gada janvārī Liepājas bērnu namu bija uzbrucis policistei.

Tirdzniecības kanālā nogrimis piekrastes zvejas kuģis (3)

BIRKAS:
Tirdzniecības kanāls , glābšana , VUGD , piesārņojums , kuģis Vētra

Papildināts. Trešdienas rītā Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Veco ostmalu, kur Tirdzniecības kanālā nogrima kuģis un no tā noplūda ķīmiska viela.

Jaunas meitenes un zēnus pieķer, apzogot veikalus

BIRKAS:
zādzība

14.februārī ap pulksten 15 veikalā Klaipēdas ielā 14 gadus jauna meitene mēģināja iznest preci par aptuveni 25 eiro. Turpat arī 15 gadus veca meitene mēģināja iznest preci par 40 eiro.

Kr. Valdemāra un Ganību ielās auto uzbrauc velosipēdistiem

BIRKAS:
autoavārija , Velo

Otrdien, 14.februārī, ap pulksten 8.30 Krišjāņa Valdemāra ielā 1990.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Ford Fiesta" uzbrauca nenoskaidrotam velosipēdistam, ziņo policija.

Otrdien ugunsgrēkā Baznīcas ielā cietusi sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , neatliekamā palīdzība , kūla , Baznīcas iela

Otrdien pulksten 13.08 VUGD saņēma izsaukumu uz Baznīcas ielu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums.

Dzērumā uz ietves ar auto aizķer deviņus gadus jaunu meiteni

BIRKAS:
autoavārija

13.februārī ap pulksten 20.30 1963.gadā dzimis vīrietis brauca ar automašīnu "Peugeot" pa Mežmalas ielu no Ģenerāļa Baloža ielas uz Viršu ielu pie krustojuma ar Silu ielu un uzbrauca uz ietves.

VUGD Liepājā atkal steidz dzēst kūlas degšanu (1)

BIRKAS:
VUGD , kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, un viens no tiem bija Liepājā.

Ar zagtām automašīnām izraisa divas avārijas (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , pakaļdzīšanās
Autoavārija Ganību un Kungu ielu krustojumā.

Piektdienas vakarā, 10.februārī ap pulksten 18 kāds vīrietis konstatēja, ka no stāvlaukuma Oskara Kalpaka ielā nozagta automašīna "Opel Frontera", informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē Liepājā reģistrēts daudz zādzību (2)

BIRKAS:
zādzība , laupīšana

10.februārī ap pulksten 22.30 Neatkarības rotas ielā kāda sieviete konstatēja, ka nenoskaidrota persona uzlauzusi šķūņa slēdzeni, bet tā kā notikuma vietā tika iztraucēta, aizbēga.

Brīvdienās Liepājā degusi dārza mājiņa un sodrēji

BIRKAS:
VUGD , mazdārziņi , ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu, no kuriem divi bija Liepājā.

Pieķer vadītāju, kas brauca 2,49 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , Pulvera iela

9.februārī ap pulksten 19.30 pa Pulvera ielu 1988.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi 80", atrodoties alkoholisko dzērienu iespaidā. Vīrieša izelpā konstatētas 2,49 promiles alkohola.

Elektrības slēdža dēļ no skolas nākas evakuēt cilvēkus

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Ausekļa 11/15 , mūzikas vidusskola , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēma trīs izsaukumus, arī uz mūzikas skolas ēku Ausekļa ielā.

Arī Lauku ielā īpašnieks paliek bez velosipēda (1)

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi

8.februārī ap pulksten 11 kāds vīrietis konstatēja, ka Lauku ielā no pagalma nozagts velosipēds melnā krāsā. Kā jau iepriekš ziņots, arī aizvakar no kāpņu telpas nozagti divi nepieslēgti velosipēdi.

Griestu lampas dēļ no bērnudārza evakuējas 37 cilvēki (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , drošība , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests trešdien pulksten 9.02 saņēma izsaukumu uzbērnudārzu  E.Veidenbauma ielu, kur nostrādāja ugunsdrošības signalizācija.

Kāpņu telpā nozog divus nepieslēgtus velosipēdus

BIRKAS:
zādzība , Velo

Otrdien Valsts policijā saņemti divi iesniegumi no divām dažādām personām par to, ka no vienas kāpņu telpas Liepājā, Eduarda Tisē ielā ir nozagti divi velosipēdi, kuri tur nebija pieslēgti.

Liepājā reģistrēts šogad pirmais kūlas ugunsgrēks Kurzemē

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, divi no tiem – Liepājā.