Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Nedēļas nogalē zem riteņiem pakļuvuši vairāki cilvēki


atlikušas 250 zīmes


Nedēļas nogalē zem riteņiem pakļuvuši vairāki cilvēki

Pirmdienā, 26. septembrī, 2016 | BIRKAS: autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , laupīšana , dzērājšoferi
Izdrukāt Ziņot

24.septembrī ap pulksten 0.30 O. Kalpaka ielā 1983.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Chrysler" virzienā no Flotes ielas uz Buru ielas pusi un uzbrauca 1996.gadā dzimušam vīrietim.

Vīrietis bija izskrējis priekšā transportlīdzeklim uz braucamās daļas.

25.septembrī ap pulksten 15.30 Ganību ielā 1952.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Ford", uzbrauca 1950.gadā dzimušai sievietei, kura šķērsoja gājēju pāreju pie luksofora aizliedzošā signāla. Abos gadījuimos cietušie ar traumām nogādāti medicīnas iestādē. Uzsākta administratīvā lietvedība.

24.septembrī ap pulksten 2 Vītolu un Ūliha ielas krustojumā nenoskaidrots vīrietis izrāva sievietei no rokām somiņu un aizmuka. Somiņā atradās mobilais telefons "iPhone 4S" un naudas maks ar vadītāja apliecību un citiem dokumentiem. Materiālie zaudējumi tiek noskaidroti. Policija skaidro zādzības apstākļus.

Tajā pašā dienā ap pulksten 20.30 pa Ganību ielu uz K.Ukstiņa ielu 1984.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Passat", būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatētas 1,40 promiles alkohola. Noformēts administratīvā pārākuma protokols. Par šādu pārkāpumu personai piemēro administratīvo arestu no piecām līdz desmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no astoņsimt piecdesmit līdz tūkstoš divsimt eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz diviem gadiem.

Vēl vakarā ap pulksten 19 Kāpu zonā 1981.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu, "BMW" atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatētas 1,57 promiles alkohola. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ap pulksten 21 Rīgas ielā tika aizturētas divas personas, pie kurām atradās pudele ar pašdarināto alkoholu. 1980.gadā dzimis vīrietis tika aizturēts pie autoostas un pie viņa atradās 0,280 l tilpuma pudele, savukārt otrs, 1972.gadā dzimis vīrietis tika aizturēts turpat netālu un pie viņa atradās 0,5 l tilpuma pudele ar pašdarināto alkoholu.

Par abiem gadījumiem ir uzsākta administratīvā lietvedība, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki