Ugunsdzēsējus brīvdienās traucēja tikai "Ostmalas" dēļ (1)

BIRKAS:
VUGD , t/c Ostmala , drošība

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka aizvadītās nedēļas nogale Liepājā pagāja samērā mierīgi. Saņemts tikai viens uzsaukums  – svētdien atkal uz "Ostmalu".

Roņu ielā atbrīvo remontbedrē iespiestu vīrieti

BIRKAS:
glābšana , Roņu iela , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība

Papildināts. Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Policistiem diennakts bez nopietniem starpgadījumiem

BIRKAS:
t/c Ostmala

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova informē, ka aizvadītā diennakts pagājusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.

Trešdien dzēsts ugunsgrēks neapdzīvotā piecstāvu ēkā

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, viens no tiem bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Aldaru iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Naktī uz Tramvaja tilta uzbrauc gulošam cilvēkam

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

26.decembrī ap pulksten 1.10 1944.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" pa Tramvaja tiltu virzienā no Lielās ielas puses uz Kaiju ielas pusi un uzbrauca guļošam cilvēkam.

Ziemassvētkos reida laikā pieķerti vairāki dzērājšoferi

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi

No 23. līdz 27.decembrim Liepājas pusē alkohola pārbaudes veiktas 1101 transportlīdzekļu vadītājam. No tiem trīs atradās alkohola reibumā, bet viens vadītājs, iespējams, bija lietojis narkotikas.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Koku iela , Gaujas prospekts

No 23.decembra līdz 27.decembra rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Diennakts Liepājā pagājusi samērā mierīgi

BIRKAS:
VUGD , Policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova informē, ka diennakts pagājusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.

Stājas spēkā Osipovu attaisnojošs spriedums karoga lietā (1)

BIRKAS:
tiesa , huligānisms , karogs , Jevgeņijs Osipovs

Stājas spēkā attaisnojošs spriedums valsts karoga zaimošanā apsūdzētajam partijas "Par dzimto valodu!" līderim Jevgeņijam Osipovam, ziņo aģentūra LETA.

Dienas vidū ar "BMW" brauc gandrīz 3 promiļu reibumā (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka trešdien, 21.decembrī, ap pulksten 12 Baidzeles ielā 1976.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "BMW", būdams 2,99 promiļu reibumā.

Agresīvi braucot, pievērš sev policijas uzmanību

BIRKAS:
huligānisms , Alejas iela

22.decembrī ap pulksten 1 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Alejas ielā, ievēroja automašīnu, kuras vadītājs veica agresīvu braukšanu, uzsākot kustību spolējot.

Zaķu ielā dzīvojamās mājas dūmvadā deguši sodrēji (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , drošība

Vakardien pulksten 14.33 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Zaķu ielu kur dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Pie zaļās gaismas uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Jaunā ostmala

20.decembrī ap pulksten 13 Jaunās Ostmalas un Brīvības ielas krustojumā 1956.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" un uzbrauca 1949.gadā dzimušai sievietei.

Policija atkārtoti atgādina par piesardzību sabiedriskās vietās (2)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , drošība , kabatzagļi

Otrdien, 20.decembrī, ap pulksten 8.20 Brīvības ielā kāda sieviete, izkāpjot no pilsētas autobusa, konstatēja, ka no virsjakas pazudis mobilais telefons "Samsung Galaxy J5".

Kurzemes ugunsdzēsēji aizvadījuši mierīgu diennakti

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Krūmu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Aizvadītā diennakts Liepājā pagājusi visai mierīgi

BIRKAS:
VUGD

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova informē, ka diennakts pagājusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.

Brīvdienās pieķerti braucam vairāki dzērājšoferi

BIRKAS:
dzērājšoferi , A11

Laika posmā no 16.līdz 18.decembrim vairāki vadītāji pieķerti alkohola reibumā vadot transportlīdzekli, informē Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Kriminālvajāšanai nodod lietu par vīrieša slepkavību Vaiņodē

BIRKAS:
Policija , slepkavība , kriminālprocess , Vaiņode
Atsavinātais ierocis, ar kuru tika izdarīts šāviens.

Policija pabeigusi izmeklēšanu un nodevusi kriminālvajāšanai lietu par 40 gadus veca vīrieša noslepkavošanu Vaiņodē, ko paveicis invalīds ratiņkrēslā.

Glābējiem brīvdienās Liepājā tikai viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , avārija , A9

Laika posmā no 16.decembra pulksten 6.30 līdz 19.decembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 14 izsaukumus.