Joprojām notiek izmeklēšana par 13.janvāra avāriju (10)

BIRKAS:
autoavārija , kriminālprocess , drošība , Liepājas autobusu parks
Mirklis pirms autobuss notieca pensionāru.

Piektdienas, 13.janvāra, vakarā Raiņa ielā satiksmes autobuss uzbrauca sirmgalvim, kuru pēc notikušā nogādāja slimnīcā. Valsts policija joprojām veic izmeklēšanu par šo gadījumu.

Pašvaldības policija aiztur iespējamo aptieku apzadzēju

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā

24.janvārī ap pulksten 14 pašvaldības policisti, patrulējot Teātra ielā, ievēroja vīrieti, kas atbilda meklēšanā esošas personai saistībā ar zādzību veikšanu vairākās aptiekās.

Avārijā pie Pāvilostas cietuši vairāki liepājnieki (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

Vakar no pie Pāvilostas, uz ceļa Ventspils – Liepāja, saskrējās "Renault Master", kuru vadīja 1998.gadā dzimis vīrietis, un "Renault Kangoo", kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis.

"Bēglis" Illarions Girss uz tiesas sēdi atkal neieradās (3)

BIRKAS:
tiesa , Illarions Girss

Illarions Girss, kurš apsūdzēts nacionālā naida izraisīšanā, lūdzis Liepājas tiesu nodrošināt viņam iespēju tiesas sēdē piedalīties attālināti ar video konferences palīdzību.

Nolauztos apgaismes stabus atjaunos pēc 25.janvāra (1)

BIRKAS:
Komunālā pārvalde , apgaismojums , autoavārija , Zirņu iela , Kungu iela

Vēl 8.janvāra vakarā Kungu un Zirņu ielu krustojumā notika kravas automašīna "Iveco" sadursme ar "Golf", kā rezultātā tika nolauzts apgaismes stabs. Tas divu nedēļu laikā nav atjaunots.

Aptiekā nozog zāles 300 eiro vērtībā (1)

BIRKAS:
zādzība

Pirmdien, 23.janvārī, ap pulksten 14.30 Talsu ielas aptiekā konstatēts, ka nozagtas zāles 300 eiro apmērā, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Kurzemē pērn mazāk ugunsgrēku, bet vairāk upuru

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , infografika

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka 2016.gadā Kurzemē samazinājies izsaukumu skaits uz dzēšanu, bet palielinājies ugunsgrēkos bojā gājušo skaits.

Liepājā pirmdien degušas vienīgi pastkastītes (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divi bija maldinājumi.

Par narkotiku glabāšanu un realizēšanu aiztur trīs vīriešus (1)

BIRKAS:
narkotikas , kriminālprocess

Janvāra sākumā Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkos lielos apmēros un narkotisko vielu realizēšanu lielos apmēros, aizturēja trīs vīriešus.

Pagalmā Bāriņu ielā atrod nogalinātu sievieti

BIRKAS:
slepkavība , nāve , zādzība , huligānisms

Sestdien, 21.janvārī, ap pulksten 9.50 kādā Bāriņu ielas nama pagalmā tika atrasta mirusi 79 gadus veca sieviete, kurai konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes – sistas brūces.

Reida laikā automašīnām konstatē nedrošas riepas

BIRKAS:
reids , drošība

Laika posmā no 16. līdz 22.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde sadarbībā ar CSDD rīkoja reidu, kura laikā tika pārbaudītas transportlīdzekļu riepas.

Autobusā aiztur agresīvu vīrieti ar pistoli (1)

BIRKAS:
huligānisms

22.janvārī ap pulksten 10.45 pašvaldības policija saņema izsaukums, ka Kuršu ielā maršruta autobusā atrodas iereibusi persona, kura uzvedas agresīvi un neatstāj autobusu.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

No 20.janvāra līdz 23.janvāra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

No kanāla izglābts aptuveni 60 gadus vecs vīrietis

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Tirdzniecības kanāls

Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienests sestdien pulksten 16.34 saņēma izsaukumu saistībā ar to, ka Tirdzniecības kanālā iekritis kāds cilvēks, ziņo aģentūra LETA.

Pieķer jaunieti, kas Čakstes laukumā publiski ostīja līmi (3)

BIRKAS:
narkotikas , Čakstes laukums

Ceturtdien, 19.janvārī, pulksten 15.02 Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Alejas ielā Čakstes laukumā ievēroja jaunieti, kurš pie mutes turēja maisiņu un elpoja tajā.

Veikalos zog gan viena, gan piecdesmit eiro apmērā (1)

BIRKAS:
zādzība

Pagājušā diennaktī Liepājas iecirknī reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem. Vakar ap pulksten 9 Jaunā Ostmalā vīrietis mēģināja nozagt preci viena eiro vērtībā.

Izraisa avāriju, pagriezienā nedodod ceļu citai automašīnai (1)

BIRKAS:
autoavārija , drošība , reids

Otrdien, 17.janvārī, ap pulksten 18 1988.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Renault Laguna" pa Oskara Kalpaka ielu virzienā uz Pulvera ielas pusi, informē Valsts policija.

Zēns no paštaisīta spridzekļa guvis sejas apdegumus (1)

BIRKAS:
negadījums , miesas bojājumi , drošība , spridzeklis

Valsts policijā no ārstniecības iestādes saņemta informācija, ka traumpunktā nogādāts 12 gadus jauns zēns, kurš Krūmu ielā no paštaisīta spridzekļa guvis ķīmiskus sejas apdegumus.

Liepājā dzīvoklī degusi malka un sodrēji dūmvadā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus. Divi no tiem bija Liepājā, informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Nepadomājot, cietušā likvidē zādzības pierādījumus (2)

BIRKAS:
zādzība , drošība , kriminālprocess

Pirmdien, 16.janvārī, ap pulksten 19 Eduarda Tisē ielā sieviete konstatēja, ka no dzīvokļa ir nozagts televizors "Samsung", radot aptuveni 200 eiro lielus materiālos zaudējumus.