Avārijās gūtas smagas traumas, viens cilvēks gājis bojā

BIRKAS:
avārija , nāve , Grobiņa , A9

Piektdien, 16.decembrī, notikuši vairāki satiksmes negadījumi, kuros gūtas nopietnas un smagas traumas, bet viens cilvēks gājis bojā, liecina mediķu un policijas sniegt informācija.

Atkal dzīvsudrabs Atmodas bulvārī un tvaiki Dzērves ielā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , dzīvsudrabs

Laikā no14.decembra pulksten 6.30 līdz 15.decembra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi piecus izsaukumus – divus no tiem Liepājā.

Konstatē pārkāpumus akcīzes preču tirdzniecībā (2)

BIRKAS:
reids

Valsts policijas darbinieki 14.decembrī, apsekojot dažādas tirdzniecības vietas Liepājas rajonā, konstatēja pārkāpumus alkoholiskos dzērienu, enerģijas dzērienu un tabakas izstrādājumu tirdzniecībā.

Šaudās ar pneimatisko ieroci, trāpa kājā un automašīnas riepā (1)

BIRKAS:
ieroči , huligānisms , Grobiņa

Trešdien, 14.decembrī, Grobiņas pagasta Cimdeniekos ar pneimatisko ieroci kājā sašauts 1961.gadā dzimis vīrietis, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Zagļi turpina mēģinājumus iznest preces no veikaliem

BIRKAS:
zādzība

Trešdien,14.decembrī, vakarpusē, reģistrēti trīs zādzības mēģinājumi, portālu informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Pārbaudot maluzvejniekus, aiztur meklēšanā esošu vīrieti

BIRKAS:
Pērkones kanāls , maluzvejnieki , meklēšanā

Pašvaldības policijas darbinieki kopā ar Valsts vides dienesta vecākajiem inspektoriem trešdien, 14.decembrī ap pulksten 19.45 aizturējuši policijas meklēšanā esošu vīrieti.

Notikušas vairākas zādzības, trīs zagļi aizturēti

BIRKAS:
zādzība

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrētas vairākas zādzības, tajā skaitā divas no tirdzniecības objektiem.

No kāpņu telpām nozog velosipēdu un bērnu ratiņus (2)

BIRKAS:
zādzība

Piektdien, 9.decembrī, ap pulksten 12 Dārza ielā kādas mājas kāpņu telpā vīrietis konstatējis, ka ir nozagts viņa velosipēds sudraba krāsā, informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē vairākas autoavārijas ar cietušajiem

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi
Autoavārija Priekulē.

Laika posmā no 9. līdz 12.decembrim Liepājas iecirknī reģistrēti 24 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem divos bija arī cietušie, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Aiztur piedzērušos vīrieti ar svešām bankas kartēm (1)

BIRKAS:
atskurbtuve , huligānisms

Svētdien, 11.decembrī, ap pulksten 18.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka kādā no pagalmiem Matīsa Gūtmaņa ielā, guļot kāda persona.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , O. Kalpaka iela , ugunsgrēks

Piektdien, 9.decembrī, pulksten 20.23 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz O. Kalpaka ielu, kur dzīvojamās mājas pagalmā dega atkritumi.

Atkal konstatē nodarbošanos ar ārstniecību bez sertifikāta (2)

BIRKAS:
veselības inspekcija , krāpšana , Oskars Ābelītis

Veselības inspekcija (VI) jau atkal konstatē, ka kāds Oskars Ābelītis Rīgā un Liepājā nodarbojas ar ārstniecību bez ārsta profesionālā sertifikāta, liecina informācija inspekcijas mājas lapā.

Aizvadīts reids velosipēdistu un gājēju drošībai

BIRKAS:
drošība , reids , Esi redzams

Vakar policija rīkoja reidu ar mērķi pievērst pastiprinātu uzmanību mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem – gājējiem un velosipēdistiem diennakts tumšajā laikā.

Šķēdē nozog betona maisītāju; uz Rīgas šosejas smaga avārija

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , miesas bojājumi , A9

Trešdien, 7.decembrī, ap pulksten 16 Šķēdē, Dārziņu kooperatīvā, kādā māja konstatēts, ka no jaunbūves, pie kuras ir brīva piekļūšana, nozagts betona maisītājs un ķerra.

Nedodot ceļu, sabojā drošības margas un automašīnas (2)

BIRKAS:
autoavārija , Zirņu iela

6.decembrī ap pulksten 13.20 1983.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Mazda" virzienā no Zirņu ielas uz Jauno tiltu, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

No dziļa pazemes bunkura izcelts tur iekritis vīrietis un suns

BIRKAS:
VUGD , glābšana

Papildināts. Vakar palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim ar suni, kuri bija iekrituši dziļā pazemes bunkurā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

No sadūmotām telpām evakuē sešus cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Atmodas bulvāris

Otrdien pulksten 10.02 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums.

Kungu ielā uziet ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola (2)

BIRKAS:
nelegālais alkohols , Kungu iela

Decembra sākumā Valsts policijas darbinieki aizturēja vīrieti, kurš kādā neapdzīvotā ēkā Kungu ielā glabāja ievērojamu daudzumu nelikumīgā alkohola, informē Valsts policija.

Izraisa avāriju un aizbrauc no notikuma vietas

BIRKAS:
autoavārija

Pirmdien, 5.decembrī, Dzērves ielā kāds vīrietis konstatēja, ka nenoskaidrots autovadītājs uzbraucis viņa novietotai automašīnai "Ford Mondeo" un no notikuma vietas aizbraucis.

Nedēļas nogalē vairākas autoavārijas ar cietušajiem

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

Laika posmā no 2. līdz 5.decembrim Liepājas iecirknī reģistrēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem piecos negadījumos bija arī cietušie, informē Valsts policija.