Nedēļas nogalē vairākas autoavārijas ar cietušajiem

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

Laika posmā no 2. līdz 5.decembrim Liepājas iecirknī reģistrēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem piecos negadījumos bija arī cietušie, informē Valsts policija.

Krimināllietu par narkotikām tiesa turpinās skatīt janvārī

BIRKAS:
narkotikas , tiesa

Liepājas tiesa 2017.gada 20.janvārī turpinās skatīt krimināllietu, kurā par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju lielā apmērā apsūdzēti četri vīrieši, informē aģentūra LETA.

Gan ugunsdzēsējiem, gan policistiem mierīga diennakts

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa informē, ka Kurzemē izsaukumi netika saņemti.

Vērgales ielā uziet nelegālo alkoholu un cigaretes

BIRKAS:
nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Vērgales iela

Liepājas pašvaldības policijas preses pārstāve Ineta Mikute informē, ka vienā no Vērgales ielas namiem pie kādas sievietes uziets nelegālais alkohols un tabakas izstrādājumi.

Naktī Pulkveža Brieža ielā nodegusi dārza mājiņa

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , mazdārziņi , drošība

Ceturtdien pulksten 2.12 saņemts izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dārza mājiņa 15 kvadrātmetru platībā.

Augustes ielā aiztur vīrieti ar pašdarinātu alkoholu

BIRKAS:
nelegālais alkohols , zādzība

29.novembrī ap pulksten 23 Augustes ielā aizturēts 1964.gadā dzimis vīrietis, pie kura atradās plastmasas pudele ar bezkrāsainu šķidrumu, kas pēc smakas atgādināja pašdarinātu alkoholu.

Otrdien beidzot nodzēsts ugunsgrēks granulu angārā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , granulas

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka vakar pulksten 16.45 likvidēts ugunsgrēks 14.novembra bulvārī, kur dzēšanas darbi ilga no svētdienas pulksten 18.16.

Pašvaldības policija Cenkones ielā aiztur līmes ostītāju

BIRKAS:
narkotikas , Cenkones 43

Pirmdien, 28.novembrī, Cenkones ielā  pie nama nr.43 pašvaldības policijas darbinieki aizturēja 1998.gadā dzimušu jaunieti, kurš ošņāja līmi, informē preses pārstāve Ineta Mikute.

Kopš svētdienas vakara dzēš angāru ar granulām

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , drošība

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde aizvadītajā diennaktī saņēma 2 izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Nedēļas nogalē apzagtas un bojātas automašīnas

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par nedēļas nogales notikumiem.

14.novembra bulvārī angāra tipa ēkā deg kurināmā granulas

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Vakar pulksten 18.16 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka 14.novembra bulvārī Liepājā angāra tipa ēkā deg kurināmā granulas.

Bāriņu ielā kaimiņi nobīstas no gāzes un dūmu smakas (1)

BIRKAS:
drošība , atskurbtuve , gāze

Ceturtdien, 24.novembrī, pulksten 11.42 Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Bāriņu iela par to, ka vienā no dzīvokļiem notiek iedzeršana un ir jūtama gāzes smaka.

Ar "Nissan Altima" uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei (6)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

23.novembrī ap pulksten 20 saņemta informācija, ka Peldu un Uliha ielas krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Automašīnām nozog spoguli un disku ar riepu

BIRKAS:
zādzība , nelegālais alkohols

21.novembrī ap pulksten 8 Toma ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa novietotajai automašīnai "Mercedes Benz" nozagts labās puses spogulis, informē Valsts policija.

Atmodas bulvāri glābājiem nācās no koka nocelt meiteni

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Atmodas bulvāris

Trešdien pulksten 13.47 tika saņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri Liepājā, kur ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama aptuveni divpadsmit gadus vecai meitenei.

No neaizslēgta dzīvokļa iznes vērtīgu televizoru (1)

BIRKAS:
zādzība , Jūras iela

Laikā no 17. līdz 22.novembrīm Jūras ielā no neaizslēgta dzīvokļa nenoskaidrotos apstākļos pazudis televizors LG, īpašniekam radot aptuveni 1100 eiro lielu materiālo zaudējumu.

Ukstiņa ielā otrdien aizdedzies mikroautobuss

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Ukstiņa iela , Rīgas iela

Otrdien pulksten 15.39 VUGD saņēma izsaukumumu uz Klāva Ukstiņa ielu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg kāda mikroautobusa motortelpa platībā.

Autovadītājs notriec pēkšņi aiz autobusa izskrējušu zēnu (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , Uliha iela

Otrdien Liepājā autovadītājs notriecis kādu zēnu, kurš autobusa aizsegā negaidīti izskrējis priekšā automašīnai, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kriminālvajāšanā nodod lietu par vīrieša slepkavību

BIRKAS:
kriminālprocess , slepkavība

7.jūlijā pulksten 9.30 Baseina ielā kādā dzīvoklī tika atrasts 1968.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – sitām brūcēm, informē Valsts policija.

Mājas pagalmā Siena ielā izraisa avāriju un aizbēg

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , Siena iela

Pirmdien, 21.novembrī, ap pulksten 16.50 Siena ielā mājas pagalmā kāds nenoskaidrots vadītājs izraisīja sadursmi ar automašīnu "Dacia Logan".