Policija lūdz palīdzību Kitijas Aukmanes meklēšanā (4)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Kitija Aukmane

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknis lūdz palīdzību kopš pērnā gada nogales bezvēsts pazudušās 14 gadus vecās Kitijas Aukmanes meklēšanā.

Vīrietis cietis, kravas automašīnai ignorējot sarkano gaismu (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Svētdien, 8.janvārī, ap pulksten 21 Kungu ielā 1984.gadā dzimis vīrieti ar kravas automašīnu "Iveco", iebrauca krustojumā ar Zirņu ielu pie luksofora sarkanās gaismas.

Nedēļas nogalē divas zādzības – Dārza un Apšu ielās

BIRKAS:
zādzība , Dārza iela , Apšu iela

Sestdien, 7.janvārī, Dārza ielā kāda sieviete konstatēja, ka no viņas pagraba ir nozagtas dažādas mantas – urbjmašīna, drēbes, velosipēds, ģitāra un makšķerēšanas piederumi.

Pašvaldības policija pieķer četrus līmes ostītājus

BIRKAS:
narkotikas , nepilngadīgie , drošība , ledus

6.janvārī ap pulksten 16.15 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Siena ielā, ievēroja jaunieti, kurš, pamanot operatīvo transportlīdzekli, kļuva nervozs un kaut ko ielika jakas kabatā.

Namā Eduarda Tisē ielā naktī liftā iesprūst četri cilvēki (5)

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , VUGD

Pirmdien pulksten 1.31 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz E. Tisē ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas liftā bija iesprūduši četri cilvēki.

Kurzemē zvanot 110, turpmāk savienos ar Liepāju

BIRKAS:
Policija , drošība

Sākot ar janvāri, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē ir notikusi pāreja uz vienoto operatīvās vadības nodaļu, kura atrodas Liepājā, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Sieviete krīt uz ietves uz salauž sev potīti (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , zādzība , negadījums

5.janvārī ap pulksten 12 Ed. Veidenbauma ielā 1951.gadā dzimusi sieviete krita uz ietves. Sieviete nogādāta slimnīcā, kur viņai konstatēts labās kājas potītes lūzums un alkohola reibums.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – deguši sodrēji

BIRKAS:
Brīvības iela , drošība , VUGD

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Sniegotā diennakts Kurzemē pavadīta samērā mierīgi

BIRKAS:
autoavārija , zādzība
Avārija Grobiņas novadā uz autoceļa Grobiņa – Bārta – Rucava.

Kopumā pagājušā diennakts satiksmes ziņā Kurzemes reģionā aizvadīta mierīgi. Ja visā Latvijā reģistrēts 161 ceļu satiksmes negadījums, tad Kurzemē no tiem tikai 16.

Automašīnas bojā gan ceļazīmi, gan apgaismes stabu (1)

BIRKAS:
autoavārija

3.janvārī pulksten 20.15 Liedaga ielā 1983.gadā dzimusi sieviete vadīja atpakaļgaitā automašīnu "Mazda Premacy" un uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot. Cietušo šajā negadījumā nav.

Slidenajā laikā traumas guvuši vairāki cilvēki (3)

BIRKAS:
miesas bojājumi

Vakar Valsts policijā saņemta informācija no medicīnas iestādes par to, ka, divi cilvēki krituši uz slidenas ietves. Viens no tiem bijis alkohola reibumā, bet otrs guvis plaukstas lūzumu.

Policija lūdz palīdzību nepilngadīga jaunieša meklēšanā

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Raivis Kņigovka

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2001. gadā dzimušo Raivi Kņigovku.

Veikalos paķer gan cigaretes, gan dzintara rokassprādzes

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par zādzībām veikalos, kas notikušas gadumijā.

Jaungada naktī kafejnīcai "Trīs sivēni" izsit loga stiklu (3)

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , dzērājšoferi , Trīs sivēni , Zivju 3

1.janvārī ap pulksten 15.30 konstatēts, ka Zivju ielas kafejnīcai "Trīs sivēni" loga rūtij ir izsists pirmais stikla slānis. Telpā neviens nav iekļuvis . Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Rožu laukumā iemet sievietei ar šampanieša pudeli (5)

BIRKAS:
Rožu laukums , Jaunais gads , salūts , miesas bojājumi , Slimnīca , pirotehnika

Jau šā gada 1.janvārī, mirkli pēc pusnakts Rožu laukumā kādai 28 gadus vecai sievietei pa galvu trāpījusi gaisā pamesta šampanieša pudele. Cietusī nogāda slimnīcā.

No "Statoil" aizbrauc ar neizņemtu gāzes uzpildes pistoli (1)

BIRKAS:
Statoil , huligānisms , zādzība , negadījums

31.decembrī ap pulksten 2.30 Esperanto ielas degvielas uzpildes stacijā "Statoil" nenoskaidrots vadītājs ar "Audi A6" pēc uzpildes nepārliecinājās vai ir atvienota gāzes uzpildes pistole.

Svētku brīvdienās pieķerti vienpadsmit dzērājšoferi

BIRKAS:
reids , Jaunais gads , dzērājšoferi

Laika posmā no 30.decembra līdz 2.janvārim Liepājas pusē alkohola pārbaudes tika veiktas 1626 transportlīdzekļu vadītājiem. No tiem 11 atradās alkohola reibumā.

Ugunsdzēsējus brīvdienās traucēja tikai "Ostmalas" dēļ (1)

BIRKAS:
VUGD , t/c Ostmala , drošība

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka aizvadītās nedēļas nogale Liepājā pagāja samērā mierīgi. Saņemts tikai viens uzsaukums  – svētdien atkal uz "Ostmalu".

Roņu ielā atbrīvo remontbedrē iespiestu vīrieti

BIRKAS:
glābšana , Roņu iela , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība

Papildināts. Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Policistiem diennakts bez nopietniem starpgadījumiem

BIRKAS:
t/c Ostmala

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova informē, ka aizvadītā diennakts pagājusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.