Rožu laukumā gadatirgus laikā fiksētas trīs zādzības (2)

BIRKAS:
zādzība , Rožu laukums , gadatirgus

Piektdien, 18.novembrī, reģistrētas trīs zādzības, kuras, visticamāk notikušas Rožu laukuma svētku tirdziņa laikā un teritorijā, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā četri izsaukumi

BIRKAS:
ugunsdzēsēji , VUGD

No 17. līdz 21.novembra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, četri no kuriem bija Liepājā.

Vīrieša aizturēšanai nācās izsaukt specvienību "Omega" (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , Baltijas iela , Ģenerāļa Baloža iela

16.novembrī ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemts zvans no sievietes, ka Baltijas ielā viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž esošās mēbeles.

Valsts policija Liepājā aicina uzmanīties no krāpniekiem (2)

BIRKAS:
krāpšana , drošība

Valsts policija aicina uzmanīties no krāpniekiem, kuri uzdarbojas Liepājā. Kopš pagājušās ceturtdienas ir reģistrēti divi naudas izkrāpšanas gadījumi no vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Lielā ielā uz gājēju pārejas ar džipu uzbrauc zēnam (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

15.novembrī ap pulksten 19.30 Lielās un Jāņa ielas krustojumā 62 gadus vecs vīrietis ar automašīnu “Nissan Terrano” uzbrauca 10 gadus jaunam zēnam, kurš šķērsoja ielu pa gājēju pāreju.

Otrdien Oskara Kalpaka ielā degusi dārza mājiņa

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , mazdārziņi , O. Kalpaka iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka vakar pulksten 16.21 tika saņemts izsaukums Oskara Kalpaka ielu Liepājā, kur dega dārza mājiņa.

Policija aicina atsaukties konflikta aculieciniekus (1)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , miesas bojājumi , Ziemeļu iela

10.novembrī Ziemeļu ielā autobusa pieturā pie veikala "Maxima" laika posmā no pulksten 14 līdz 16.30 miesas bojājumi tika nodarīti kādam vīrietim, kurš izkāpa no maršruta autobusa.

Radinieki un policija meklē Ingu Bezļepkinu

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , Inga Bezļepkina

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova apstiprinājusi, ka policija un radinieki meklē bezvēsts pazudušo liepājnieci Ingu Bezļepkinu.

No garnadžiem cietušas vairākas automašīnas

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

14.novembrī ap pulksten 7.40 Vītolu un Tiesas ielas krustojumā kāds vīrietis konstatēja, ka mēģināts nozagt viņam piederošo automašīnu "Volkswagen Golf", informē Valsts policija.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – uz Celmu ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Celmu iela , VUGD

No 14.novembra pulksten 6.30 līdz 15.novembra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, vienu no tiem Liepājā.

Pieķer divus vīriešus, kas centās uzlauzt automašīnu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

Svētdien, 13.novembrī, ap pulksten 23.30 Teātra un Skolas ielas krustojumā 20 un 29 gadus veci vīrieši ar skrūvgriezi centās atvērt automašīnas "Golf" vadītāja durvis, informē Valsts policija.

Svētku pasākumu laikā būtiski pārkāpumi nav konstatēti (2)

BIRKAS:
drošība , Lāčplēša diena

Piektdien, 11.novembrī, Lāčplēša dienas koncerta un lāpu gājiena laikā pastiprināti strādāja arī Valsts policija, informē VP preses pārstāve Madara Šeršņova

Pēc negadījuma atgādina, ka jābūt uzmanīgiem ar petardēm

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , drošība , pirotehnika

Liepājas slimnīcā ar sejas un kakla apdegumiem no Grobiņas nogādāts kāds 10 gadus vecs zēns, kuram rokās uzsprāga no sadzīves ķīmijas veidota paštaisīta petarde.

Liepājas pedofilijas lietas skatīšanu atliek līdz martam

BIRKAS:
tiesa , dzimumnoziegumi

Liepājas tiesa līdz 2017.gada 22.martam atlika tiesas sēdi tā dēvētajā Liepājas pedofilijas krimināllietā, kurā tēvs un dēls apsūdzēti par mazgadīgas meitenes seksuālu aizskaršanu.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Grīzūpes iela

Laika posmā no 11.novembra plkst. 6.30 līdz 14.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus.

Policija lūdz atsaukties autoavārijas aculieciniekus

BIRKAS:
autoavārija , policija lūdz palīdzēt

Ceturtdien, 10.novembrī, pulksten 8.55 Kungu un Zirņu ielu krustojumā notika divu transportlīdzekļu sadursme un Valsts policija lūdz atsaukties tās aculieciniekus.

Spīdolas ielā sieviete vadīja auto 2 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , Spīdolas iela

Ceturtdien, 10.novembrī, ap pulksten 23 pa Spīdolas ielu 1989.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Opel Astra", atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Divus zēnus pilsētas centrā vajājis nezināms vīrietis

BIRKAS:
huligānisms

Trešdien, 9.novembrī pulksten 16.24 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz  kafejnīcu “Marcipāns”, kur policijas darbiniekus sagaidīja divi 2003.gadā dzimuši zēni.

Trīs cilvēki cietuši autoavārijā Imantas ielā

BIRKAS:
Imantas iela , autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Trešdien, 9.novembrī, pulksten 16.20 Imantas ielā 1978.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Volkswagen Golf" un nedeva ceļu pa Turaidas ielu braucošai automašīnai "Škoda Octavia".

Autobusā nozog naudas maku, Dārza ielā – bērnu ratiņus

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrēti divi zādzības gadījumi, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.