Autobusā nozog naudas maku, Dārza ielā – bērnu ratiņus

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , sabiedriskais transports

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrēti divi zādzības gadījumi, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Liepājā ugunsdzēsējiem viens izsaukums – uz Kaiju ielu

BIRKAS:
VUGD , drošība , ugunsgrēks , Siļķu iela

No 7.novembra pulksten 6.30 līdz 8.novembra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 6 izsaukumus, viens no tiem Liepājā.

Nedēļas nogalē – divreiz vairāk satiksmes negadījumu

BIRKAS:
autoavārija , drošība , sniegs
Autoavārijas uz Liepājas - Rīgas šosejas

Sniega dēļ šajā nedēļas nogalē Liepājā fiksēti 22 ceļu satiksmes negadījumi. Tas ir divreiz vairāk nekā vidēji iepriekšējās brīvdienās. Par laimi, visas avārijas bijušas bez cietušajiem.

Brīvdienās pieķerti vairāki apreibuši autovadītāji

BIRKAS:
dzērājšoferi , Slimnīca

4.novembrī ap pulksten 10.50 pa Zirņu ielu 1973.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Mercedes Benz", būdams alkohola reibumā (0,89 promiles), informē Valsts policija.

Liepājnieki steidz palīgā uz ugunsgrēku Aizputē

BIRKAS:
VUGD , Aizpute , ugunsgrēks

Nedēļas nogalē VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – astoņus uz dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem. Liepājā izsaukumu nebija, tomēr uz ugunsgrāku mūsējie devās.

Bēgšana no policijas noslēdzas Pīlādžu ielā (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi , pakaļdzīšanās , Pīlādžu iela

2.novembrī pulksten 2.40 policijas darbinieki pamanīja automašīnu "Ford Focus", pārvietojamies pa Lielo ielu virzienā uz Rīgas ielu.  Tā brauca pa pretējo tramvaja sliežu ceļa klātni.

Autobusā aiztur apreibušu vīrieti ar augu maisījumu maisiņu

BIRKAS:
narkotikas

3.novembrī ap pulksten 20.30 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka sabiedriskā transporta autobusā atrodos persona stiprā reibuma stāvoklī un nespēj patstāvīgi pārvietoties.

Pulvera ielā saduras ar mācību mašīnu un aizbēg

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

2.novembrī ap pulksten 14.30 kāda nenoskaidrota persona, vadot automašīnu "Audi 100" pa Pulvera ielu pirms krustojuma ar Ventspils ielu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci.

No neaizslēgta transporlīdzekļa nozog mobilo telefonu

BIRKAS:
zādzība , drošība

Trešdien, 2.novembrī, ap pulksten 6.30 Ģenerāļa Baloža ielā kāda sieviete konstatēja, ka no neaizslēgta transportlīdzekļa nozagts mobilais telefons "Samsung Galaxy S2".

Valsts policija aicina būt uzmanīgiem uz ceļa

BIRKAS:
sniegs , drošība , Esi redzams

Valsts policija aicina ceļu satiksmes dalībniekus rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un būt uzmanīgiem uz ceļa kā transportlīdzekļu vadītājiem, tā arī gājējiem.

Iekļūstot mašīnā, rada vairāk nekā tukstoš eiro lielus zaudējumus

BIRKAS:
zādzība

1.novembrī ap pulksten 8.30 Oskara Kalpakas ielā, kādā pagalmā konstatēts, ka, atspiežot automašīnas "Citroen Jumper" kreisās puses vēdlodziņu, iekļūts automašīnas salonā.

Pieķer "Ford Focus" vadītāju, kurš braucis 3,27 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , tramvajs

2.novembrī ap pulksten 2.30 1985.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Ford Focus" pa tramvaja tiltu bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām un atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Gan policijai, gan ugunsdzēsējiem diennakts visai mierīga

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes preses pārstāve Madara Šeršņova informē, pagājusī diennakts aizritējusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.

"Lexus" un "BMW" paliek bez sānu atpakaļskata spoguļiem

BIRKAS:
zādzība

28.oktobrī rīta pusē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī reģistrēti vairāki gadījumi, kad no automašīnām ir pazuduši sānu atpakaļskata spoguļi.

Policija reida laikā pārbaudījusi 116 automašīnas

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi , drošība

Piektdienas vakarā, 28. oktobrī no pulksten 16.30 līdz 21 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika rīkots reids ar mērķi uzraudzīt, lai autovadītāji nesēstos pie stūres alkohola reibumā.

Nedēļas nogalē degusi cepeškrāsns un veļas mašīna

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka 29.oktobrī pulksten 6.58 tika saņemts izsaukums uz Siļķu ielu Liepājā, kur dega veļas mašīna.

Ar "Renault Kangoo" izraisa trīs spēkratu sadursmi

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , nelegālais alkohols

Ceturtdien, 27.oktobrī, ap pulksten 11.30 O. Kalpaka ielā 1983.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Renault Kangoo" neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci, informē Valsts policija.

Sabojātas un apzagtas vairākas automašīnas

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Trešdien, 26.oktobrī, pulksten 8.15 Riņķu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka, sabojājot viņa automašīnas durvju slēdzeni, iekļūts automašīnā un nozagti dažādi celtniecības instrumenti un kredītkarte.

Atmodas bulvārī atrod izlietu dzīvsudrabu (2)

BIRKAS:
Atmodas bulvāris , dzīvsudrabs , ugunsgrēks , VUGD , glābšana , Ziemupes iela

Trešdien, pulksten 11.35, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur atklātā teritorijā uz soliņa tika atrasts izliets dzīvsudrabs.

Ar "Audi A4" Raiņa ielā nedodot ceļu, uzbrauc velosipēdistam

BIRKAS:
autoavārija

25.oktobrī ap pulksten 13.10 Raiņa ielā 1951.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Audi A4" veicot kreiso pagriezienu no Raiņa uz T. Breikša ielu, nedeva ceļu 1983.gadā dzimušam velosipēdistam.