Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldības policija pieķer četrus līmes ostītājus


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldības policija pieķer četrus līmes ostītājus

Pirmdienā, 09. janvārī, 2017 | BIRKAS: narkotikas , nepilngadīgie , drošība , ledus
Izdrukāt Ziņot

6.janvārī ap pulksten 16.15 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Siena ielā, ievēroja jaunieti, kurš, pamanot operatīvo transportlīdzekli, kļuva nervozs un kaut ko ielika jakas kabatā.

Uzrunājot jaunieti un lūdzot uzrādīt kabatu saturu, jaunietis no kabatas izvilka gandrīz tukšu līmes tūbiņu un maisiņu ar līmi. Jaunietis paskaidroja, ka pirms brīža ar citiem jauniešiem esot apreibinājies, ostot līmi. Apsekojot minēto vietu, tika pamanīti vēl trīs jaunieši, kuri atzina, ka esot ostījuši līmi, lai apreibinātos. Uz notikumu vietu nekavējoties tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki un 2001., 2003.un 2004.gadā dzimušie jaunieši nodoti mediķu aprūpē, savukārt, 1999.gadā dzimušais jaunietis tika nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

7.janvārī ap pulksten 16:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Tirdzniecības kanālā pa ledu staigājot vairāki bērni. Ierodoties notikuma vietā fakts apstiprinājās. Trīs 2005.gadā dzimušie jaunieši tika nodoti vecākiem, kā arī ar bērniem un vecākiem veiktas audzinoša rakstura pārrunas. Liepājas pilsētas Pašvaldības policija vēlas atgādināt, ka atrasties uz ledus ir bīstami un aicinām vecākus pārrunāt par bīstamību uz ledus ar saviem bērniem. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki regulāri veiks ūdenstilpņu apsekošanu, informē policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki