Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem


atlikušas 250 zīmes


Reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem (1)

Piektdienā, 21. oktobrī, 2016 | BIRKAS: zādzība , huligānisms , autoavārija
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 20.oktobrī, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes Liepāja iecirknī reģistrētas divas zādzības no tirdzniecības objektiem, informē policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Viens gadījums norisinājies Grobiņā, Vītolu ielas veikalā, kur 1992.gadā dzimis vīrietis centās no veikala iznest preci 30 eiro vērtībā, par to nesamaksājot. Otrs gadījums konstatēts Liepājā, Jelgavas ielas veikalā, kur 1952.gadā dzimis vīrietis centās no veikala iznest preci aptuveni 3 eiro vērtībā, par to nesamaksājot. Prece atgūta. Policija lemj par garnadžu atbildību.

Pagājušajās diennaktīs konstatēti divi automašīnas bojāšanas gadījumi. Viens gadījums konstatēts 20.oktobrī ap pulksten astoņiem rītā Liepājā, Lielā ielā. Vīrietis konstatēja, ka pie viesnīcas novietotajam kravas furgonam "Mercedes Benz Sprinter" nolauzti logu tīrītāji. Materiālos zaudējumus noskaidro. Otrs  gadījums konstatēts Priekulē.

20.oktobrī pulksten 21.15 Celtnieku un Laivinieku ielas krustojumā 1967.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Citroen Berlingo", neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā ietriecās apgaismes stabā. Šajā negadījumā cietušo nav un ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.


Sludinājums

Jeblāns Tarāns
13:21 | 23/10/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas ir tirdzniecības objekti?
Vai frizētava ir apkalpošanas objekts?
Varbūt policija ir izmeklēšanas objekts?
VUGD ir oksidācijas novēršanas objekts?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki