Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – deguši sodrēji


atlikušas 250 zīmes


Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – deguši sodrēji

Piektdienā, 06. janvārī, 2017 | BIRKAS: Brīvības iela , drošība , VUGD
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

5.janvārī pulksten 21.19 tika saņemts izsaukums uz Brīvības ielu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 3 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 22.31.

Savukārt visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 61 izsaukumu – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji visā Latvijā devās uz vairāk kā 20 izsaukumiem saistībā ar dzīvojamo ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai mājas krāšņu un pavardu dūmkanāli ir iztīrīti un, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem. Līdztekus, pieturoties aukstam laikam, aicinām iedzīvotājus nepārkurināt krāsnis un uzmanīgi apieties ar elektriskajām sildierīcēm.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki