Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vīrieša aizturēšanai nācās izsaukt specvienību "Omega"


atlikušas 250 zīmes


Vīrieša aizturēšanai nācās izsaukt specvienību "Omega" (1)

Ceturtdienā, 17. novembrī, 2016 | BIRKAS: huligānisms , zādzība , Baltijas iela , Ģenerāļa Baloža iela
Izdrukāt Ziņot

16.novembrī ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemts zvans no sievietes, ka Baltijas ielā viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž esošās mēbeles.

Valsts policija, ierodoties notikuma vietā no mātes uzzināja, ka dēls pirms policijas ierašanās māti bija fiziski iespaidojis. Policijas darbinieki centās veikt pārrunās ar vīrieti, kurš bija iebarikādējies virtuvē, durvīm priekšā pieliekot virtuves mēbeles. Vīrietim bija nazis un bija pamats domāt, ka viņš var nodarīt pāri sev un citiem. Notikuma vietā atradās arī medicīnas darbinieki, taču ne ar policiju, ne mediķiem vīrietis nevēlējās runāt.

Tā kā vīrieša rīcība bija neadekvāta un apdraudēja sevi un apkārtējos, un ilgstošie policijas mēģinājumi sarunu ceļā nomierināt vīrieti nevainagojās panākumiem, uz notikuma vietu tika izsaukta specvienība "Omega", kura veica vīrieša aizturēšanu. Vīrietis tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

16.novembrī ap pulksten 14 Ģenerāla Baloža ielā mājas kāpņu telpā kāds vīrietis konstatēja, ka nozagts viņam piederošais velosipēds. Radīto zaudējumu summa tiek precizēta. Valsts policija atgādina, ka velosipēdu zādzības no kāpņu telpām nav retums un aicina iedzīvotājus izvēlēties drošākas vietas, kur tos atstāt.


Sludinājums

Elena
20:51 | 18/11/16
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

LIECĪBA PAR AIZDEVUMA SAŅEMŠANU NEDĒĻAS LAIKĀ
Man aizdevumu no indivīdam nekad nav pastāvējusi. Bet kādu dienu es izlasīju liecība par aizdevumu šajā tīmekļa vietnē, un tas ir kā mana izvēle devās uz mistera Hiler.
Viņš deva man nekādas rūpes aizdevumu €130.000.00 mazāk nekā nedēļu.
Paldies visiem, kas liecina par viņu; Tas ir atsauce. Var droši sazināties ar
viņa e-pasts: hiler.paul60@hotmail.com
Savā tīmekļa vietnē: www.besoindepret.com
Tas palīdzēja man piepildīt manu sapni par biznesa menedžeris, un man ir runāt par tās priekšrocības visā pasaulē.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki