Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrības namā atklās Guntas Krastiņas personālizstādi


atlikušas 250 zīmes


Biedrības namā atklās Guntas Krastiņas personālizstādi

Autors: Gunta Krastiņa
Piektdienā, 06. janvārī, 2017 | BIRKAS: izstāde , Latviešu biedrības nams , Gunta Krastiņa , LiepU
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 6.janvārī, pulksten 17 latviešu biedrības nama Galerijā tiks atklāta mākslinieces Guntas Krastiņas personālizstāde "Rozmarīns". Izstāde būs apskatāma līdz 29.janvārim.

Izstādē būs apskatāmi mākslinieces pēdējā gada laikā tapušie darbi − viss rozmarīna toņos.

Sācies jauns gads. Jaunas cerības, ilgas un sapņi. Rozā sapņi? Melnbalti?... Vai sapni var izsmaržot? Rozes... marīna... Rozmarīna smarža atmodina vasaru, silti un mājīgi...

Gunta Krastiņa ir profesionāla māksliniece, mākslas maģistre. Dzimusi Ventspilī, bet nu jau desmito gadu sauc sevi par liepājnieci. Strādā Liepājas Universitātē, kur pasniedz gleznošanu. Ir mākslas biedrības "Impasto" valdes priekšsēdētāja, kā arī vada mākslas studiju Rucavā. Šobrīd studē Liepājas Universitātes doktorantūras 2. kursā. Māksliniece aktīvi piedalās Liepājas un Latvijas mākslas dzīvē, kā arī organizē izstādes Liepājas un citu Latvijas novadu māksliniekiem.

Guntai Krastiņai pavisam kopā ir bijušas 30 personālizstādes, kā arī viņa ir piedalījusies 28 dažādos mākslas projektos − kopizstādēs, simpozijos, plenēros. Mākslinieces darbi atrodas privātās kolekcijās ASV, Čehijā, Kanādā, Austrijā, Vācijā un citviet pasaulē.

Izstāde apskatāma no 4. līdz 29. janvārim Liepājas Latviešu biedrības nama Galerijā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki