Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Inese Kučinska jaunā LTV seriāla galvenajā lomā


atlikušas 250 zīmes


Inese Kučinska jaunā LTV seriāla galvenajā lomā (4)

Trešdienā, 14. decembrī, 2011 | BIRKAS: Inese Kučinska , LTV , teātris
Izdrukāt Ziņot
Inese Kučinska izrādē "Laimesciema podniekdarbnīca".
Inese Kučinska izrādē "Laimesciema podniekdarbnīca".
FOTO: Ziedonis Safronovs.

Latvijas Televīzija no 3.janvāra sāks rādīt jauno oriģinālseriālu "Eņģeļu māja", kurā galveno lomu spēlēs liepājniece Inese Kučinska.

Jaunais seriāls stāstīs par kādas daudzstāvu mājas, kas nesen pabeigta un iekārtota, iemītniekiem. Dažus smagi skārusi šā brīža ekonomiskā krīze, daži dzīvo pārtikuši un tāpēc, iespējams, laimīgi, raksta BNS.

Mājas pirmajā stāvā ierīkots doktorāts, ko bagāts uzņēmējs nopircis savai meitai, lai viņa tur strādātu savu sirds darbu – būtu psihoterapeite. Bet pie viņas iemaldās arī tie, kam gribas vienkārši izkratīt sirdi. Pēc kāda nejauša notikuma šajā mājā kāds bērns to nodēvē par eņģeļu māju, un tas arī kļūst par simbolu.

""Eņģeļu māja" ir stāsts par mums pašiem. Šodienā. Visās paaudzēs. Par šķiršanos un satikšanos, par pagātnes noslēpumiem un cerībām, kredītiem un pelņu, par vientulību un kopābūšanu. Par cerību piepildījumu, kas jebkurā vecumā ļauj un dod iespēju sākt dzīvi no jauna un neizsamist," pastāstīja seriāla scenārija un dialogu līdzautore, atzītā latviešu dramaturģe Evita Sniedze.

""Eņģeļu māja" tiek filmēta reālā vidē – daudzdzīvokļu namā. "Tas nodrošina īstenības izjūtu – iespējams, radošajai komandai ir fiziski grūtāk, bet rezultāts ir patiesāks, jo klāt nāk ikdienišķā sadzīve. Esam jauka kompānija, kurā ir izcili aktieri un savas jomas profesionāļi: esmu priecīgs un pateicīgs, ka viņi piekrituši darīt šo lielo darbu. Strādājam maksimāli godprātīgi, lai rezultāts būtu baudāms gan vizuāli, gan saturiski," uzsvēra seriāla režisors Armands Zvirbulis.

Galvenajā – psihoterapeites Annas – lomā redzēsim Liepājas teātra aktrisi Inesi Kučinsku, kura pašlaik piedzīvo īstu radošo pacēlumu – tikko kā ieguvusi "Spēlmaņu nakts" balvu kā gada labāka aktrise, bet pavasarī - arī Lilitas Bērziņas balvu.

"Seriāls ir ilgstošs process, tāpēc varoņa īpašības atklājas pakāpeniski. Bet Annas raksturīgākās īpašības varētu būt uzņēmība, prasīgums pret sevi. Patiesībā tēlu interesantāku padara vājības, tāpēc ceru, ka tam vēl atklāsies kādas ēnas puses, kas padarīs to krāsaināku," sacīja aktrise, atbildot uz jautājumu par savas varones būtību.

Seriāla specifika Kučinskai nav gluži sveša, jo pirmoreiz viņa filmējusies pirms gadiem piecpadsmit. "Mana stihija ir teātris, taču savu darbu vienmēr cenšos darīt profesionāli. No kameras nebaidos, bet uz sevi skatīties no malas nepatīk," atzina Kučinska.

Seriālā filmējas arī Ģirts Jakovļevs (Annas tēvs Jānis Freibergs), Lilita Ozoliņa (Annas māte Hermīne), Ivars Puga, Intars Rešetins, Dita Lūriņa, Egons Dombrovskis, Ieva Puķe, Skaidrīte Putniņa, Tālivaldis Lasmanis, Artūrs Krūzkops un daudzi citi lieliski Latvijas teātru aktieri. Seriāla "Eņģeļu māja" scenārija un dialogu līdzautors ir Jānis Zandbergs, oriģinālmūzikas autors – Niks Matvejevs, vadošais operators – Igors Tūns. Par seriāla scenogrāfiju rūpējas Andra Hince, bet projekta vadītāja ir Žanete Ostreiko.

Seriāla pirmizrāde LTV1 ēterā gaidāma jau 3.janvārī tūlīt pēc "Panorāmas" pulksten 21.15, savukārt pirms tās plkst. 20 raidījums "100g kultūras. Kino klubs" iepazīstinās ar seriāla tapšanu. Turpmāk seriāls būs skatāms no otrdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.


Sludinājums

?
20:17 | 14/12/11
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kārtējās LTV šausmas?

Ne
21:55 | 14/12/11
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Kāpēc šausmas, es paskatīšos!

fane
22:40 | 14/12/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

man ļoti patīk, kā spēlē Inese, tāpēc ar interesi skatīšos, kā viņai izdosies iejusties aktrises lomā seriālā. Lai izdodas, liepājnieki- turēsim īkšķus!

amanda
14:41 | 03/01/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

es tikko dzirdējuradio , ka šim seriālam vajadzīgas vēl 12 aktrises ! es ar visām acīm un ausīm vaļā steidzos meklēt ! : O nekā nav ; (((

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki