Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

2016.gadā saņemti vairāk nekā 4000 iedzīvotāju iesniegumi


atlikušas 250 zīmes


2016.gadā saņemti vairāk nekā 4000 iedzīvotāju iesniegumi

Piektdienā, 30. decembrī, 2016 | BIRKAS: Dome
Izdrukāt Ziņot

2016.gadā Liepājas domes vadība saņēmusi vairāk nekā 4000 iesniegumus un notikušas 654 iedzīvotāju pieņemšanas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Liepājniekiem ir iespēja klātienē tikties ar domes vadību un deputātiem, iepriekš pierakstoties uz reizi nedēļā rīkoto pieņemšanu. Pie Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska uz pieņemšanu tās oficiālajā pieņemšanas laikā ieradušies 59 iedzīvotāji, priekšsēdētāja vietnieka pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunāra Ansiņa 14 cilvēki, priekšsēdētāja vietnieka tūrisma un investīciju jautājumos Jurija Hadaroviča 56 liepājnieki un pie priekšsēdētāja vietnieka izglītības, kultūras un sporta jautājumos Viļņa Vitkovska - 17 iedzīvotāji.

Iedzīvotāji bieži interesējušies par iespēju saņemt juridiskas konsultācijas dažādos jautājumos, tādēļ pie jurista gada laikā uz pieņemšanu ieradušies 355 liepājnieku. Domes izpilddirektoram Edgaram Rātam notikušas 58 iedzīvotāju pieņemšanas. Interese bijusi arī par nekustamā īpašuma jautājumiem.

No "Saskaņas centra" ievēlētais deputāts Romans Miloslavskis 2016.gadā ar iedzīvotājiem ticies 32 reizes, savukārt viņa partijas biedrs Naums Vorobeičiks 4 reizes. "Liepājas partijas" deputāti Helvijs Valcis ar iedzīvotājiem ticies 6 reizes, Māris Ceirulis vienu reizi.  Savukārt no "Reformu partijas" ievēlētais Jānis Vilnītis šogad ar iedzīvotājiem ticies 5 reizes, Ģirts Kronbergs un Laila Atiķe vienu reizi. Neviens iedzīvotājs uz oficiālu pieņemšanu nav ieradies pie deputātiem Ulda Hmieļevska, Ata Dekšņa un Lindas Matisones.

Iedzīvotāji arī aktīvi izmantojuši iespēju izteikt savus ierosinājumus un ziņot par sev būtisko.  Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja piezvanīt uz "Informatīvā tālruņa" 63425197 automātisko atbildētāju; tas ir pieejams visu diennakti. Saņemtie zvani ar iedzīvotāju sūdzībām un priekšlikumiem tiek pārbaudīti un nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Tāpat iedzīvotājiem ir iespēja klātienē tikties ar domes amatpersonām, deputātiem un speciālistiem, piesakoties uz pieņemšanu. Oficiālās iedzīvotāju pieņemšanas ar domes priekšsēdētāju un priekšsēdētāja vietniekiem tiek rīkotas reizi nedēļā, pārējiem deputātiem – retāk. Informāciju par pieņemšanu laikiem var atrast Liepājas pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv, sadaļā "Apmeklētāju pieņemšanas centrs" (http://www.liepaja.lv/page/1077).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki