Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludina pieteikšanos izglītības projektu konkursam


atlikušas 250 zīmes


Izsludina pieteikšanos izglītības projektu konkursam

Trešdienā, 11. janvārī, 2017 | BIRKAS: Izglītības pārvalde , konkurss , izglītība
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde no 11. janvāra izsludina pieteikšanos izglītības projektu konkursam 2017. gadā. Dokumenti tam iesniedzami līdz piektdienai, 3.februārim.

Par šī gada prioritātēm Liepājas domes Izglītības komisijā noteiktas: praktiskas ievirzes pasākumu organizēšana izglītojamo talantu un zināšanu pilnveidošanai; starpinstitucionālās sadarbības un pieredzes apmaiņas veicināšana.

Konkursa mērķis ir atbalstīt izglītības nozarei nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Liepājā, veicināt iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju līdzdalību un sadarbību izglītībā aktuālu problēmu risināšanā, uzlabojot izglītības kvalitāti.

Konkursa pretendentiem ir iespēja saņemt finansējumu ne vairāk kā divu projektu īstenošanai. Projektā pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt mazāks par 300 eiro un lielāks par 2500 eiro, nepārsniedzot 75 procentus no projekta kopējām izmaksām.

Projekta iesniegumi tiek pieņemti no 2017. gada 11. janvāra līdz 2017. gada 3. februāra pulksten 15. Projekta iesniegumus var iesniegt personīgi vai sūtot pa pastu ierakstītā vēstulē (pasta zīmogs 11.02.2017.) uz adresi – Liepājas pilsētas pašvaldības iestādei "Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde", Uliha ielā 36, Liepājā, LV – 3401, ar norādi "Izglītības projektu līdzfinansēšanas konkursam".

Izglītības projekta nolikums un iesnieguma veidlapas pieejamas Liepājas pilsētas izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv sadaļā Projekti, apakšsadaļā Izglītības projektu konkurss vai ierodoties personīgi Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē Uliha ielā 36, Liepājā, 16. kabinetā.

18. janvārī, pulksten 16 Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Lielajā zālē tiek rīkots arī informatīvs seminārs par izsludināto izglītības projektu konkursu.

Sīkāka informācija: Projektu koordinatore Līva Meldere, liva.meldere@liepaja.edu.lv, 63489150

Izglītības projektu līdzfinansēšanai Liepājas pašvaldības budžetā šogad ieplānots  finansējums 25 000 eiro apmērā.

2016. gadā izglītības projektu konkursā tika atbalstīti 27 projekti, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki