Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jauniešu māja aicina iesaistīties grafiti tramvaja veidošanā


atlikušas 250 zīmes


Jauniešu māja aicina iesaistīties grafiti tramvaja veidošanā (2)

Piektdienā, 10. jūnijā, 2016 | BIRKAS: Jauniešu māja , grafiti , Liepājas tramvajs
Izdrukāt Ziņot

Jauniešu māja aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 20 gadiem iesaistīties projektā "Jauniešu tramvajs". Pieteikties projektam iespējams līdz 6.jūlijam.

Ar Izglītības un zinātnes ministrijas valsts programmas 2016.gadam atbalstu jauniešiem būs iespēja izveidot un īstenot grafiti tramvaja dizainu, informē Jauniešu mājas pārstāve Laura Cāne.

Kopā ar grafiti mākslinieku KIWIE jaunieši izzinās graffiti pamatus, tehnikas, kompozīciju, meklēs savu stilu un metodes, kā arī uzzinās par mākslinieka dzīvesveidu, iegūto izglītību u.c. jautājumus. Sadarbībā ar Liepājas Tramvaja parku jaunieši praktiski pielietos apgūtās prasmes un vienu no Liepājas tramvajiem appūtīs grafiti  tehnikā ar krāsu baloniņiem, pēc iepriekš izveidotā dizaina.

Pieteikties projektam iespējams līdz 6.jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu – http://ejuz.lv/pieteikumaveidlapa.

Pēc pieteikšanās dalībnieki individuāli tiks informēti par turpmākajām aktivitātēm. Tramvaja prezentācija notiks 26.augustā "Jauniešu festivāla" ietvaros, kad Liepājā uzsāks kursēt grafiti tramvajs.

Projekta "Jauniešu tramvajs" vispārējais mērķis ir caur neformālās izglītības metodēm attīstīt jauniešu radošās, sociālās un komunikācijas prasmes, lai uzlabotu jauniešu attieksmi pašiem pret sevi un sabiedrības vispārpieņemto uzskatu par jauniešiem kopumā. Ar projektu paredzēts papildināt "Jauniešu festivāla" pasākumu klāstu, lai organizētu vairākus kvalitatīvus un saturīgus pasākumus jauniešiem pirms jaunā mācību gada sākuma. Jauniešu mājas 3. dzimšanas dienas ietvaros tiek organizēts pirmais "Jauniešu festivāls" Liepājā, kura tēma ir krāsas un gaismas, un kurā jaunieši varēs piedalīties dažādās darbnīcās, pasākumos, kā arī redzēt priekšnesumus un viesmāksliniekus.


Sludinājums

es arī gribu
14:57 | 10/06/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

vai jaunāki bērni-11 gadus veci nevar pieteikties?

Uldis
08:38 | 27/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Acīmredzot neviens nezin, ko nozīmē vārds grafiti. Tas, kas notiek runājot vienkāršiem vārdiem ir- ķēpāšanās!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki