Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Līdzfinansēs Liepājas Universitātes vieslektorus un zinātnisko darbu


atlikušas 250 zīmes


Līdzfinansēs Liepājas Universitātes vieslektorus un zinātnisko darbu

Autors: Dace Ķēde, Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante
Trešdienā, 23. maijā, 2012 | BIRKAS: LiepU , Dome , Silva Golde , Jānis Rimšāns , projekts
Izdrukāt Ziņot
Līgumu parakstīšanas brīdis.
Līgumu parakstīšanas brīdis.

Trešdien, 23. maijā, domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde un Liepājas Universitātes (LiepU) rektors Jānis Rimšāns parakstīja līgumus par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu.

Finansējums piešķirts programmai „Ārvalstu viespasniedzēju piesaiste”, kā arī projektam „Jaunas tehnoloģijas un programmnodrošinājuma izstrāde biogāzes ieguves optimizācijai”.

„Mums abpusēji ir liels prieks, ka īstenojam Liepājas domes un LiepU noslēgtajā sadarbības līgumā noteiktos punktus un varam atbalstīt studiju kvalitātes procesu, atbalstot ārzemju vieslektoru piesaisti, un attīstīt pētniecību, realizējot projektu „Jaunas tehnoloģijas un programmnodrošinājuma izstrāde biogāzes ieguves optimizācijai,” līguma noslēgšanas brīdī atzina Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.

LiepU rektors Jānis Rimšāns piekrita teiktajam, un sacīja, ka LiepU noteikti arī turpmāk attīstīs ārvalstu pasniedzēju piesaisti un projektu realizēšanu, jo tā ir laba iespēja, kā uzlabot studiju kvalitāti.

No Liepājas pilsētas pašvaldības 2012. gada budžeta līdzekļiem programmas „Ārvalstu viespasniedzēju piesaiste” īstenošanai Liepājas dome piešķīrusi Ls 11 888. Savukārt projekta „Jaunas tehnoloģijas un programmnodrošinājuma izstrāde biogāzes ieguves procesu optimizācijai” – Ls 9 000.

Līgumi noslēgti pamatojoties uz Liepājas domes un LiepU 2010. gada 22. februārī noslēgto sadarbības līgumu un Liepājas pašvaldības saistošajiem noteikumiem „Par grozījumiem Liepājas domes 2012. gada 20. janvāra saistošajos noteikumos „Par Liepājas pilsētas pašvaldības budžetu 2012. gadam””.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki