Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājnieki iegūst tramvaju vadītāju kvalifikāciju


atlikušas 250 zīmes


Liepājnieki iegūst tramvaju vadītāju kvalifikāciju (5)

Piektdienā, 04. martā, 2016 | BIRKAS: Liepājas tramvajs , Aigars Puks
Izdrukāt Ziņot
FOTO: "Liepājas tramvajs"

Ceturtdien, 3.martā, tramvaju vadītāju kvalifikāciju, sekmīgi nokārtojot gala eksāmenu, ieguva visi astoņi liepājnieki, kas pērn oktobrī uzsāka mācības autoskolā "Realproff".

Uzņēmuma "Liepājas tramvajs" sadarbība ar autoskolu ir ilgstoša un izveidojusies veiksmīga, pateicoties sadarbībai un abpusējam mērķtiecīgam darbam.

Kā atzina jaunie tramvaju vadītāji, mācīties vadīt tramvaju vērienīgas būvniecības darba apstākļos bija sarežģīti un liels izaicinājums, tādēļ gandarījums par paveikto īpaši liels.

Uzņēmuma "Liepājs tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks izteica pateicību pedagogiem un instruktoriem, kas palīdzēja kursantiem apgūt jauno profesiju, dalījās pieredzē un amata noslēpumos: "Iegūt tramvaja vadītāja kvalifikāciju nenoliedzami ir grūti, jo šis darbs ir pastiprinātas spriedzes apstākļos, jāspēj paredzēt un pareizi reaģēt negaidītu situāciju rašanās gadījumos, ievērojot satiksmes un pasažieru drošību. Man ir liels gandarījums, ka netrūkst interese par šo profesiju. Prieks, ka kursanti ne tikai vēlējās iegūt tramvaja vadītāja kvalifikāciju, bet pierādīja, ka var to izdarīt!"

Kā atzina uzņēmuma "Liepājas tramvajs" vadība, patlaban darbu jaunajiem tramvaju vadītājiem piedāvāt nevar, bet tas esot tikai laika jautājums. Kadru mainība uzņēmumā ir zema, tomēr dabiski personāls noveco, tādēļ ir labi, ja ir sagatavoti jauni kadri, kas gatavi pieņemt izaicinājumu strādāt par tramvaju vadītājiem, informē "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.


Sludinājums

Cik
11:38 | 04/03/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

tad ''kursanti'' par grūšo darbu pelnīs ?

nu tad kur ir jēga
14:00 | 04/03/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kā atzina uzņēmuma "Liepājas tramvajs" vadība, patlaban darbu jaunajiem tramvaju vadītājiem piedāvāt nevar

Varis Daugavietis
07:26 | 05/03/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja cilvēks ir diploma formātā iemācijies vadīt tramvaju, tad tas nozīmē, ka viņš tīri psiholoģiski spēj novērtēt to cilvēku rīcību, kuri atrodās ārpus tramvaja tuvu tramvaja sliedēm. Tas nozīmē tikai to, ka šie silvēki, kamēr nav vakances strādāt uz tramvaja, var savas zināšanas likt lietā pašvaldības policijā kā kārtībnieki pie sliežu ceļiem vai pat pilsētas valdē kā transporta komisijas locekļi.

phe
08:29 | 05/03/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tad jau visi šoferi var darīt tādu darbu

xt
10:41 | 05/03/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tas tāpat, kā ar bezdarbnieku pārkvalifikācijas kursiem. Praksi iziet, bet uzņēmums pasaka brīvu vietu nav, varbūt kādreiz un tā var gaidīt mūžīgi to kādreiz. Neko Liepājā nevajag...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki