Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

No "Saskaņas" Liepājas nodaļas izstājas vēl pieci biedri


atlikušas 250 zīmes


No "Saskaņas" Liepājas nodaļas izstājas vēl pieci biedri (2)

Piektdienā, 02. decembrī, 2016 | BIRKAS: Ella Veinberga , Saskaņas centrs , vēlēšanas , Valērijs Agešins
Izdrukāt Ziņot

Papildināts. Pieci "Saskaņas" Liepājas nodaļas biedri parakstījuši kolektīvo iesniegumu par izstāšanos no partijas, aģentūru LETA informēja bijusī nodaļas biedre Ella Veinberga.

Veinberga kopā ar vēl aptuveni 10 biedriem no "Saskaņas" Liepājas nodaļas izstājās jau iepriekš.

No partijas aizejošie biedri savu rīcību skaidro ar tiem pašiem iemesliem, kādus minēja iepriekš no partijas kolektīvi aizgājušie biedri. Viņi norāda, ka nepiekrīt un neatbalsta Saeimas deputāta un "Saskaņas" Kurzemes reģiona koordinatora Valērija Agešina rīcību konflikta noregulēšanā Liepājas nodaļā un nepiekrīt un neatbalsta "nekorekti ievēlētu "Saskaņas" Liepājas nodaļas valdi".

Tāpat aizejošie partijas biedri nepiekrīt un neatbalsta "Saskaņas" Liepājas nodaļas valdes lēmumu par Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka tūrisma un investīciju jautājumos Jurija Hadaroviča un domes deputāta Romana Miloslavska izslēgšanu no partijas. Viņiem arī neesot saprotams, kāpēc trešā konfliktā iesaistītā persona – Liepājas domes deputāts Naums Vorobeičiks – joprojām nav izslēgts no "Saskaņas", "īpaši ņemot vērā, ka tieši viņš iznesa šo konfliktu uz āru masu medijos", teikts piecu aizejošo partijas biedru paziņojumā.

Partijas biedri arī nevarot samierināties ar "pazemošu attieksmi" un "Agešina publiskiem negatīviem izteikumiem" par tiem bijušajiem Liepājas nodaļas biedriem, kuri jau ir izstājušies no "Saskaņas".

Kā atklāja Veinberga, pieci Liepājas nodaļas biedri, kuri nolēmuši izstāties no partijas, ir "aktīvi strādājoši cilvēki vecumā no 30 līdz 40 gadiem." Gan viņi, gan arī iepriekš no "Saskaņas" Liepājas nodaļas aizgājušie biedri plānojot iestāties jaundibināmajā partijā, kuras līderi ir no "Saskaņas" izslēgtie Hadarovičs un Miloslavskis.

Kā ziņots, jūlija beigās "Saskaņa" no savām rindām izslēdza divus savus līdzšinējos pārstāvjus Liepājas domē – vicemēru Hadaroviču un deputātu Miloslavski, kuriem pārmeta "priekšvēlēšanu programmas un valdes lēmumu nepildīšanu" un "pārmērīgu sadarbību ar Liepājas mēru Uldi Sesku," aģentūrai LETA pastāstīja "Saskaņas" Kurzemes reģiona koordinators un Liepājas nodaļas valdes loceklis Valērijs Agešins.

Protestējot pret šādu rīcību, rudenī par kolektīvu izstāšanos no "Saskaņas" paziņoja aptuveni 10 Liepājas nodaļas biedri – Veinberga, Vadims Jakubovs, Margarita Konika, Lilija Savkina, Valentīna Politaja un citi.

Hadarovičs un Miloslavskis paziņojuši, ka līdz šī gada beigām plāno nodibināt jaunu reģionālo partiju.

Papildināts. Saeimas deputāts Valērijs Agešins: "Informācija par "Saskaņa" SDP Liepājas nodaļu ir melīga un neatbilst patiesībai. Pēdējo trīs mēnēšu laikā Liepājas nodaļā uzņemti 29 cilvēki, sestdien tiks uzņemti vēl pieci, kas liecina par "Saskaņas" popularitāti Liepājā. Tie, kuri vēlas mūs nomelnot, piedalās "Hameleonu rotaļās". Iesaku šiem cilvēkiem vairāk strādāt un mazāk nodarboties ar intrigām.

Runājot par pieciem, it kā "aizgājušiem" cilvēkiem, varu apliecināt, ka divi no viņiem sen vairs nav mūsu partijas biedri, jo nav pārreģistrējušies (Irina Vinvalka, Inese Rodčenkova). Reali aizgāja tika trīs cilvēki, kuri sen nav redzēti un ir "mirušās dvēseles" (Marija Ovčarova, Daņils Kozlovs, Ivans Matvijčuks). Pašlaik mēs gatavojam jaunu spēcīgu komandu pašvaldību vēlēšanām Liepājā – cilvēkus, kuri patiesi vēlas strādāt liepājnieku labā."


Sludinājums

Skaidrs ar Jums
14:57 | 02/12/16
ZIŅOT
(-8)
(12)
+

Tikai pēdējie muļķi var sekot tādam dārzenim kā Miloslavskis. Par vienu otru uzvārdu biju labākās domās.

kaut
12:11 | 04/12/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

kaut kas te neiet kopā -vēlas "cilvēkus, kuri patiesi vēlas strādāt liepājnieku labā.", bet no partijas izslēdz tos, kuri pārāk cieši sadarbojas ar Sesku. Tomēr nesadarbojoties diez vai var strādāt liepājnieku labā

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki