Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pensionētie skolotāji gatavojas Zinību dienai


atlikušas 250 zīmes


Pensionētie skolotāji gatavojas Zinību dienai (2)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 15. augustā, 2013 | BIRKAS: Maija Neimane , Vaduguns , Zinību diena , biedrība Zelta rudens
Izdrukāt Ziņot
Biedrības "Zelta rudens" dalībnieces ekskursijā Slovākijā.
Biedrības "Zelta rudens" dalībnieces ekskursijā Slovākijā.
FOTO: No biedrības arhīva

Nevalstiskā organizācija biedrība „Zelta rudens”, kas apvieno pensionētos skolotājus, aizvadījusi aktīvu vasaru un gatavojas atzīmēt mācību gada sākumu.

Kā portālu informēja biedrības vadītāja Maija Neimane, Zinību dienu pensionētie skolotāji ar Liepājas domes un Ināras un Borisa Teterovu fonda atbalstu atzīmēs 3.septembrī Bērnu un jauniešu centra telpās „Vadugunīs”. Pensionētos pedagogus sveiks domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, un viņi saņems deputāta Jāņa Vilnīša dāvinātos piezīmju blociņus.

Nesen „Zelta rudens” dalībnieču grupa atgriezusies no Slovākijas, kur ar Ināras un Borisa Teterovu fonda finansiālu atbalstu uzlaboja veselību sanatorijā „Vyšne Ružbahy”.

Šogad biedrībai bijušas gan dažādas interesantas tikšanās, piemēram, ar vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu, gan ekskursijas. Skolotāji nolika ziedus pie Oskara Kalpaka pieminekļa un apmeklēja viņa muzeju Airītēs, piedalījās Skrundas dienās un tikās ar domes priekšsēdētāju Nelliju Kleinbergu, kā arī Skrundas pensionāru apvienību. Skolotāji arī pošas ekskursijā uz Līvāniem, kur viņus uzaicinājis pats pilsētas mērs Andris Vaivods.

Nesen saņemts apstiprinājums, ka Ināras un Borisa Teterovu fonds piešķīris Ls 2145 biedrības projektam „Liepājas seniori – izglītoti un veseli”. Tas nozīmē, ka jau septembrī dosimies ekskursijā, lai iepazītu Kurzemes muižas un pilis, kā arī atzīmēsim Zinību dienu, stāsta Maija Neimane. Tāpat skolotājiem būs iespēja uzlabot veselību Liepājas reģionālās slimnīcas Fizioterapijas nodaļā.

Nevalstiskā organizācija biedrība „Zelta rudens”, kas darbojas jau ceturto gadu, apvieno 67 pensionētos Liepājas skolotājus.


Sludinājums

Paldies
08:46 | 15/08/13
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Paldies Maijai Nemanei ! Malacis , ka rūpējas par saviem bijušajiem kolēģiem ! Cik labi , ka pensionāram ir kur aiziet, aizbraukt ! Kaut arī jaunāki nievājoši lieto vārdu " penši " Tikai nepadoties ! Lai arī turpmāk netrūkst izdomas un enerģijas !

Rita
11:47 | 15/08/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Pensionētie skolotāji prot par sevi pastāvēt, un tas ir labi!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki