Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pensionētie skolotāji tiekas ar domes vadību


atlikušas 250 zīmes


Pensionētie skolotāji tiekas ar domes vadību (1)

Piektdienā, 20. novembrī, 2015 | BIRKAS: Dome , Zelta rudens , Maija Neimane , 18.novembris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Par godu valsts svētkiem 20.novembrī notika tradicionālā Liepājas pensionēto skolotāju biedrības "Zelta rudens" tikšanās ar Liepājas domes vadību, lai pārrunātu aktualitātes izglītībā.

Uz tikšanos ar Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilni Vitkovski ieradās ap četrdesmit pensionēto skolotāju, kuras kopā saaicināja aktīvā pensionētā skolotāja Maija Neimane, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

"Laiks līdz Latvijas valsts simtgadei tās iedzīvotājiem ir īpašs laiks, kad izvērtēt savu līdzšinējo ieguldījumu un paveiktos darbus savas valsts labā. Atlikušie trīs gadi līdz valsts simtgadei ir arī laiks, kad ikvienam no mums apņemties turpmāk veikt kādu labu darbu – ik gadu, ik mēnesi un ik dienu. Nozīmīgu ieguldījumu mūsu valsts  nākotnē vistiešākajā mērā ir devuši tieši skolotāji, kas savu dzīvi veltījuši mūsu jaunatnes izglītošanā un audzināšanā. Skolotāji, kuri savas darba gaitas jau beiguši, ir izskolojuši bērnus vairākās paaudzēs, kā arī visdažādāko profesiju pārstāvjus: uzņēmējus, mediķus, policistus, inženierus, juristus, ekonomistus un, protams, arī skolotājus. Paldies ikvienam skolotājam par mīlestību, degsmi un neizsīkstošo enerģiju, ko esat ieguldījuši bērnos, kuri veido mūsu tagadni un nākotni," sveicot pensionētos pedagogus, sacīja domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis.

Tikšanās laikā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pensionētos skolotājus iepazīstināja ar aktualitātēm izglītības jomā un paveiktajiem darbiem pēdējā gada laikā, kā arī pastāstīja par nākotnes plāniem – zinātnes centra "Zili brīnumi" izveidi, mūzikas skolas nodarbību norisi koncertzālē "Lielais dzintars", Liepājas Mūzikas vidusskolas un Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas izveidi par profesionālās izglītības kompetences centru un vēl citām aktualitātēm.

Tāpat pedagogi tika iepazīstināti ar aktuālajām kultūras, pilsētas attīstības, uzņēmējdarbības un sporta norisēm pilsētā, kā, piemēram, koncertzāles "Lielais dzintars" atklāšanu, radošo industriju veidošanu, Eiropas sporta pilsētas  titula iegūšanu, sporta laukumu veidošanu mikrorajonos un citiem realizētajiem un plānotajiem projektiem.

Pensionētās skolotājas tikšanās laikā priecēja arī muzikāls sveiciens no Austras Pumpures un austrasbērniem.


Sludinājums

vergu
11:34 | 21/11/15
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Власть — тот кто нанимает президента / депутата,
или президент / депутат, это власть;
а остальные — подвластные (рабы)?

Power - viens, kurš iznomā šo Prezidents / deputāts,
vai prezidents / deputāts, ir spēks;
un pārējie - iztapīgs (vergu)?

https://www.facebook.com/andrey.belyayev.7/videos/721190518015535/

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki