Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

RSU Liepājas filiāles pārstāvji apciemos Kurzemes skolas


atlikušas 250 zīmes


RSU Liepājas filiāles pārstāvji apciemos Kurzemes skolas

Trešdienā, 11. janvārī, 2017 | BIRKAS: RSU , māsu skola
Izdrukāt Ziņot

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāles mācībspēki janvāra otrajā pusē un februārī dosies vizītēs uz vairākām Kurzemes, arī Liepājas, skolām.

Vizītes plānots, lai stāstītu par medicīnas un veselības aprūpes jomas profesijām un iepazīstinātu ar iespējām mācīties RSU Liepājas filiālē, kur var apgūt medmāsas, ārsta palīga, ārstnieciskās masāžas un veselības sporta speciālista profesijas.

16. janvārī RSU Liepājas filiāles studenti apciemos trīs Ventspils skolas – 4. un 6. vidusskolu, kā arī 1. ģimnāziju. Savukārt 25. janvārī plkst. 12.00 Kuldīgas V. Plūdoņa ģimnāzijā notiks Latvijas augstskolu karjeras pasākums "Veru durvis uz augstskolu", kurā piedalīsies arī Rīgas Stradiņa universitāte un RSU Liepājas filiāle, stāstot par iespējām apgūt dažādas ar medicīnu saistītas profesijas, kā arī individuāli konsultējot skolēnus par viņiem piemērotāko karjeras virzienu. Pasākumu apmeklēs Kuldīgas un apkārtējo novadu vidusskolu audzēkņi.

RSU Liepājas filiāles direktore Dita Role atzīmē: "Esam vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 70 gadu piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Pirms diviem gadiem veicām vērienīgu rekonstrukciju, uzlabojot infrastruktūru un mācību vidi. Cieši sadarbojamies ar reģiona slimnīcām, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti."

Sākot ar februāri RSU Liepājas filiāle plāno vizītes Liepājas pilsētas un apkārtnes vidusskolās. Vidusskolām, kas vēlas apmeklēt RSU Liepāja filiāli vai aicināt vizītē filiāles studentus un mācībspēkus, lūgums sazināties ar filiāles direktori Ditu Roli (e-pasts: dita.role@rsu.lv, tel.: 63442118).

Par RSU Liepājas filiāli
RSU Liepājas filiāle ir vienīgā veselības aprūpes izglītības iestāde Kurzemes reģionā, kas piedāvā Eiropas standartiem atbilstošu bakalaura un pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību gan maksas, gan valsts budžeta programmās. Filiāle, kurā patlaban mācās ap 300 studentu, sagatavo veselības aprūpes speciālistus augstākās izglītības studiju programmās Māszinības, Ārstnieciskā masāža, Ārsta palīgs un Veselības sporta speciālists.

Par Rīgas Stradiņa universitāti
Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. RSU deviņās fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 8278 studenti, to skaitā, 1918 ārvalstu studenti no 53 valstīm. Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Sekot līdzi Rīgas Stradiņa universitātes jaunumiem var arī sociālajos tīklos Twitter, Facebook, Instagram, Draugiem.lv un YouTube. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu medijā "Skaļāk".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki