Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākas pieteikšanās talantu konkursam "Maksimālisti"


atlikušas 250 zīmes


Sākas pieteikšanās talantu konkursam "Maksimālisti"

Otrdienā, 10. janvārī, 2017 | BIRKAS: konkurss , Maxima , Latvijas Maksimālisti
Izdrukāt Ziņot

Sākusies pieteikšanās ikgadējam talantu konkursam "Maksimālisti", kurā šogad ir aicināts piedalīties ikviens – gan individuāli, gan ģimenes lokā, gan arī ar kolektīvu.

Aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā www.maksimalisti.lv, iespējams pretendēt uz finansiālu atbalstu ik mēnesi vai "Grand Prix" konkursa noslēgumā savu sapņu sasniegšanai. Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu iedzīvotāju pašizaugsmei un sasniegumiem dažādās dzīves jomās – kopējais balvu fonds 22 000 eiro.

Dalībnieki var pieteikties atbalstam kādā no trim kategorijām – indivīds, ģimene vai kolektīvs – sniedzot izklāstu par savu sapni, vēlmi vai vajadzību un papildinot to ar vizuāliem materiāliem. Pieteikšanās laikā dalībnieki izvēlas vai piedalīsies mēneša balsojumā vai arī cīnīsies par "Grand Prix", iesaistot savus atbalstītājus un aicinot balsot ar sociālo tīklu palīdzību, jo konkursa "Maksimālisti" uzvarētājus noteiks tautas balsojums. Gan mēneša, gan "Grand Prix" uzvarētāji katrā kategorijā tiks noteikti pēc vislielākā balsu skaita mājaslapā www.maksimalisti.lv. Vairāk par noteikumiem skatīt šeit.  

"Mēs zinām, ka Latvijā ir ļoti daudz  talantīgu cilvēku, ģimeņu un dažādu interešu kolektīvu, kuriem nereti pietrūkst tikai nedaudz atbalsta un pamudinājuma savu ieceru piepildījumam. Mūsu mērķis ir sniegt iespēju ikvienam, kas prot un grib darboties un iedvesmot ar savu darbību un talantu arī citus," stāsta SIA "Maxima Latvija" vadītājs Andris Vilcmeiers, norādot, ka šogad konkursa noteikumi ļauj piedalīties plašākam dalībnieku lokam.

Katru mēnesi no 1.februāra līdz 29.jūnijam indivīdiem ir iespēja iegūt 500 EUR atbalstu, ģimenēm – 1000 EUR, bet kolektīviem – 1500 EUR. Savukārt, pretendējot uz "Grand Prix",  katras kategorijas uzvarētāji ar augstāko balsu skaitu attiecīgi saņems 1000 EUR, 2000 EUR un 3000 EUR.

Konkursa laikā talantīgos un mērķtiecīgos dalībniekus iedvesmos arī žūrija – jauniešu kustības "Ghetto Games" vadītājs Raimonds Elbakjans, radio un televīzijas personība Baiba Sipeniece-Gavare un tautas deju ansambļa "Rotaļa" atraktīvie dejotāji.

Pieteikumus konkursam mājaslapā www.maksimalisti.lv uz mēneša balvām visās kategorijās var iesniegt līdz 2017. gada 15. maijam, bet uz "Grand Prix" var pieteikties visu konkursa norises periodu līdz 2017. gada 29. jūnijam. Konkursa "Maksimālisti" noslēguma pasākumā 30. jūnijā tiks paziņoti jūnija mēneša, "Grand Prix" un "Maxima Latvija" darbinieku simpātijas balvas ieguvēji, informē "Maxima Latvija" Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki