Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Slimnieku glābšana – pašu un tuvinieku rokās?


atlikušas 250 zīmes


Slimnieku glābšana – pašu un tuvinieku rokās? (163)

Autors: irliepaja.lv
Ceturtdienā, 05. janvārī, 2017 | BIRKAS: Slimnīca , Edvīns Striks , Tatjana Krasnopjorova , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Liepājniece Ērika atnāca uz portāla redakciju, lai pastāstītu, ko pieredzējusi pēdējo divu mēnešu laikā, kopš Liepājas reģionālajā slimnīcā ievietots viņas vīrs.

Savu uzvārdu Ērika lūdza neminēt, jo pašai nopietnas problēmas ar veselību, un, ja nonākšot šajā slimnīcā, tad pēc šī stāsta publicēšanas nevarēšot būt droša par savu veselību.

Ērikas vīrs ar ātrās palīdzības mašīnu Liepājas reģionālajā slimnīcā nogādāts pirms diviem mēnešiem. Diagnoze – insults. Kamēr vīrs atradies Liepājas Reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļā viņš tika intensīvi un labi ārstēts un apkopts – Ērika saka ļoti lielu paldies nodaļas kolektīvam. Kad vīra veselībai dzīvības briesmas vairs nedraudēja, viņu pārveda uz 11. jeb Neiroloģijas nodaļu, lai turpinātu ārstēt.

"Kad ārsta kabinetā pirmo reizi satiku viņa ārstējošo ārsti, 11.nodaļas vadītāju Tatjanu Krasnopjorovu, biju ļoti nepatīkami pārsteigta. Jautāju, kā ir vīram, vai ir kādi uzlabojumi. Ārste nelaipni skaļā tonī atbildēja, ka nekā laba nav un nebūs, "jūs jau pati redzat"... Sajūta bija tāda, ka atliek tikai gaidīt vīra nāvi, jo to gaida arī daktere – būs par vienu problemātisku slimnieku mazāk..." Nodaļas virsārste painteresējusies, vai septiņdesmit vienu gadu vecā Ērika strādā. "Kad daktere uzzināja, ka strādāju, viņas sejas izteiksme kļuva vēl nelaipnāka, jo nodaļā taču trūkstot personāla, kas manu vīru var apkopt." Ērikai tika iedota brošūriņa – instrukcija par insulta slimnieku kopšanu un masāžu.

Ērikai pēc šīs sarunas, kas notikusi arī viņas mazbērnu klātbūtnē, palicis slikti – māsiņa devusi zāles.

Pēc sarunas ar nodaļas vadītāju, palātā māsiņa lietišķi pajautājusi Ērikai, lai atnes tualetes papīru un dzeramo ūdeni. Ērika atbildējusi, ka nākamo reizi noteikti atnesīšot. Māsiņa atbildējusi, ka tas nekas, pagaidām viņa ūdeni uzvārīšot

Ērika, protams, cik varēja mēģināja locīt slimā vīra rokas un kājas. "Tagad zinu visu, esmu gudrāka par viņiem, jo man tak iedeva mācību grāmatu," bēdīgi saka Ērika. Taču vienai ar sāpošu elkoņa locītavu vīru, kurš ar caurulītēm pievienots aparātiem, pagriezt, lai nomazgātu, nav bijis iespējams.

"Ja nemaldos, 25.decembrī, vingrinot vīra kājas, ieraudzīju, ka potītēs ir plankumi. Pateicu māsiņai, kura skata pēc uzlika plāksteri. Izrādījās, ka tie ir izgulējumi."

Ērika apjukusi – vai tad slimnīcā neviens iepriekš neredzēja, ka sāk veidoties izgulējumi? Pati nemaz nav zinājusi, kas tie tādi un kā izskatās, tomēr sapratusi, ka labi nav. Radušās aizdomas, ka izgulējumi varbūt ir arī uz muguras. Izrādījies, tā arī bija – mugura bija pilnīgi jēla. Tāpat arī cirkšņi.

Sazvanījusi vīra brāli, kurš jau sešas dienas atradās   ārpus Latvijas un kuram ārsti pa telefonu bija apgalvojuši, ka viss ir vislabākajā kārtībā, lai gan izrādījās pilnīgi pretēji. Vīra brālis tūlīt zvanījis slimnīcas vadībai. 31.decembrī Ērika vīru vairs nav sastapusi Neiroloģijas nodaļā, jautājusi māsiņām, tās teikušas, ka 30. decembra vakarā aizvests uz Aprūpes nodaļu.

"Aprūpes nodaļā mani sagaidīja laipni un dežūrējošā māsiņa "pačukstēja", ka no Neiroloģijas nodaļas mans vīrs vakarā pirms svētku brīvdienām pārvests ar jēlumiem, neapkopts. Konstatēju, ka Aprūpes nodaļā vīrs jau bija labi sakopts pēc ilgstošās "ārstēšanas" Neiroloģijas nodaļā."

Šausmīgie izgulējumi bija apstrādāti. Māsiņa likusi nopirkt smērīti, Ērika to arī izdarījusi.

"Iepriekš, Neiroloģijas nodaļā, to man neviens neteica, tur nevajadzēja..."

Tomēr Ērikas vīra veselības stāvoklis bija strauji pasliktinājies.

"Pateicoties vīrabrāļa enerģiskajai rīcībai, slimnīcas vadība iedziļinājās Neiroloģijaās nodaļas virsārstes Tatjanas Krasnapjorovas attieksmes sekās, un mans vīrs pašreiz ir atpakaļ reanimācijas nodaļā, kur ir drošībā. Cik ilgi manam vīram atlicis dzīvot, protams, ir Dieva ziņā, bet nevienam cilvēkam, nerunājot nemaz par ārstu, nav tiesību (faktiski tas ir noziegums, un par to draud arī kriminālatbildība) pakļaut bezpalīdzīgu cilvēku neiedomājamām ciešanām un morālam pazemojumam tikai tāpēc, ka slimnīcas vadībai acīmredzot pats galvenais ir labi noformēti ārstniecības dokumenti, statistika, laba publicitāte, un uz atsevišķu nodaļu virsārstu necilvēcisko attieksmi pret pacientiem acis tiek pievērtas. Nu nekādi negribas ticēt, ka Strika kungs nezina, kas notiek viņa vadītajā slimnīcā, kurā valsts un pašvaldība ir ieguldījusi brangu naudu celtniecībā un atjaunošanā. Tāpat arī neticu, ka to nezina domes Vides un veselības nodaļā [Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa – irliepaja.lv]. Ieejot skaisti izremontētajā un modernām ārstniecības aparatūrām aprīkotajā slimnīcā, nekad cilvēks no malas nevarētu iedomāties to, ko es esmu piedzīvojusi... Tajā pašā laikā gribu vēlreiz izteikt lielu paldies reanimācijas nodaļas kolektīvam par humāno attieksmi pret pacientiem."

Tāds īsumā ir Ērikas stāsts. Sieviete uzskata, ka tas, ko piedzīvojusi, nav normāli. Tā domājam arī mēs. Tāpēc aicinām ikvienu, kurš saskāries vai saskarsies ar līdzīgu praksi Liepājas reģionālajā slimnīcā, – rakstiet info@irliepaja.lv, zvaniet – 634 84858 (garantējam, ka jūsu uzvārds netiks publiskots!). Mēs savukārt apsolām publicēt jūsu stāstīto. Jo esam pārliecināti, ka tikai atklājot un publicējot neglītās aizkulises, ir cerība kaut ko izmainīt šajā izslavētajā pašvaldības medicīnas iestādē. Arī slimnīcas vadība varēs uzzināt, kas notiek vai nenotiek mūsu moderni atjaunotajā ārstniecības iestādē.


Sludinājums

Agy
06:39 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Tā ir Liepājas slimnīcas specifika, izturas rupji, un tikai tad kad saņem pretī identisku attieksmi, vai aizrādījumu ka jāiet ganīt lopus pļavā, ja nav prasmes strādāt ar cilvēkiem, tad tā attieksme mainās nedaudz.

777
09:29 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

nevisganīt lopus, bet braugt uz norvēģiju

RTU
07:21 | 06/01/17
ZIŅOT
(-3)
(19)
+

Paldies irliepājai, ka par šito tēmu jūs gatavojaties arī turmāk rakstīt, jo tikai tā varbūt šinī slimniicā mainīsies attieksme, vai vismaz būs spiesta mainīties.

GTY
07:29 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Neticu, ka šinī iestādē kaut kas var mainīties.

atbilde
07:29 | 06/01/17
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

,,Nesaprotu, šis raksts jau nav par Kesenfeldu, bet par Liepājas slimnicas problēmām un , iespējams ,noziedzīgām darbībām,bet ja ir kādam pretenzijas pret Kesenfeldu, tad iesaku noalgot par slimnīcas naudu vai par personīgo naudu, piemēram, Liepājas domes ārpakalpojumu advokātu Štālberga kungu, kuram šī tēma varētu būt tuva un vairāk saprotama.,, Ivar- tas ir tāpēc, ka viena ģimene spēj izkrāpjt valstij un cilvēkiem tik daudz naudas, ka tādai Liepājai medicīnai pilnīgi noteikti nepietiek algai (attieksmei) un aprūpei (kopšanai).

Gribis
13:35 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Reāls secinājums iz dzīves- apkalpojošais personāls NAV noslogots.... Piem. sanitāre RASA VANAGA prot iekārtoties tā, lai darba laikā apmierinātu gribošos pretējā dzimuma pārstāvjus, piedzīvojumu meklētājus. (labi piepelnoties )!

12:00 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

kā nepietiek, ja strikam vienam ir vidēji astoņi vai deviņi tūkstoši mēnesī, bet strika vietniecei sabiedisko attiecību jomā, vismas gadu atpakaļ, ja nemaldos bija kaut kur mazliet zem diviem tūkstošiem mēnesī. Tas ir bez prēmijām un komandējumiem uz ārzemēm. nezinu, cik pelnija bijusī strika favorīte un valdes locekle Inese flakse,kura labu laiku bija arī valdē, un labi izbraukājās pa komandējumiem.

Ineta
08:23 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(15)
+

gadus atpakaļ bijām ar'vīru vizītē pie Krasnopjorovas slimnīcā..vīram ilgstošas galvassāpes, migrēna...stāstam, rādam izmeklējumu rezultātus, jautājam kādas iespējas palīdzēt, kādas zāles labāk...ko jūs domājat??viņa vizītes laikā acis nepacēla, naturāli skatījās uz galdu sev priekšā un kad atvēra muti!!!!!!!!labāk nebūtu vērusi!!augstprātības kalngals, nicinoša attieksme..jutāmies kā ar samazgām aplieti, bezmaz vainīgi, ka atlīduši ar savām problēmām...nevienam, nekad neiesaku griezties pie šīs ārstes, ja tā viņu var nosaukt...

Pilnīgi piekrītu,
10:09 | 10/01/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

arī man gadījās līdzīgi, gāju par maksu pie šīs dakteres iepriekš noteiktā laikā, bet pieņemšanā viņai nebija laika un dusmīga bez gala...

NI===
10:06 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Spilgts piemērs Strika morālai impotencei un mugrkaula neesamībai. Ventspilī tāda daktere būtu netikai no darba atlaista bet arī licenze atņemta. Seskam būtu jāparāda un abi no slimnicas jāpatriec.

KP
18:56 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Daktere nākamā nedēļā būs ieridā

Liepājnieks
09:23 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nav kur visur piesaukt Sesku. Cilvēks visos caurumos vienlaicīgi nevar būt.

R
10:11 | 06/01/17
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Kas attiecas uz Rozīti, tad pilnīgi piekrītu- tā ir vakardiena. Operēt viņam var uzticēt tikai aklo zarnu un ne vairāk.

Ilze
08:22 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Rozītis ir zem katras kritikas.. Rīgas dakteri ir šokā par Rozīša kuņğa vēža operāciju un vienaldzību par pacienta stāvokli pēc tam.. Tāds, lūk, mums ķirurgu asociācijas loceklis..

urrā
10:11 | 06/01/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Sācies ir Liepājas pilsētas pašvaldības vēlēšanu maratons 2017!

tu urrā
10:24 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

ko tu dirsi idiot,kas būtu, ja tu vai tava māte nokļūtu tādā situācijā.

Faila
10:16 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Interesanti, ka Latvijā par tādām izdarībām ir maz krimināllietu un vēl mazāk krimināllietu, kuras aiziet uz tiesu. Igaunijā un Lietavā notiesājoši spriedumi ārstiem ir samērā lielā skaitā.

par šo jau pie mums neierosina
10:47 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bieži vien dažāda līmeņa blēžu darbības ir labi pārdomātas, maskētas un noslēptas veicot dažādas sarežģītas finansu shēmas, pārskaitot lielus naudas līdzekļus no viena konta uz citu, paslēpjot patiesā labuma guvējus no dažāda veida finansu operācijām ofšoros, un, tikai saņemot ziņas no dažādiem informācijas avotiem, ir iespējams saprast kopsakarības un redzēt patieso ainu, ko tik rūpīgi slēpj dažādu līmeņu likumpārkāpēji.

Solvita
11:14 | 06/01/17
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Nedomāju, ka Striks vai kāds finanšu direktors no slimnicas kaut ko tādu starptautiski mnipulētu ar slimnīcas budžeta līdzekļiem kontekstā ar ofšoriem. Vienu gan vajadzētu Domes atbildīgajiem ierēdņiem pasekot, kā tiek norakstītas medikamenti, it īpaši dārgās zāles. Jo ja jau slimnīcas vadība tā solidarizējās ar negodīgiem ārstiem, tad rodas jautājums-Kāpēc?????

inese
11:39 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Man ar bija lidziga situacija ar sho arsti nelaipna un negrib neko sikak stastit un viss vinai ir negativs jo mamma arstejas pie vinas nekadas ceribas nedeva kad var ko palidzet un 2nedelas dzivoju nezina ja nu bus pedeja reize kad satieku mammu un visu laiku ari lp 11stava mamma guleja jo pielietoja miegu zales un neatpazina bet kad parveda uz rigu uzreiz deva ceribas kad var ko palidzet un cilveks uzreiz istijas aprupets ne ka te lp un ja neskaita kad pazaude pacienta mantas kuras ta ari menesha laika nau nacies atrast un vis lielaka bezatbildibas sajuta pret otru cilveku skumji protams

Ērika
11:40 | 06/01/17
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Nu pat uzināju, ka manam vīram taisīs operāciju un izoperēs tos izgulējumus. Paldies par operativitāti.

Auksts
12:32 | 06/01/17
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Pilnigs sviests cik cilvēku tik viedokļu - katram ir izvēle pie kā ārstēties un kur, un IrLiepāja sensāciju medniekiem novēlu vēl daudz stulbu rakstu par kuriem pašiem nav sajēga

irliepaja
13:13 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Piekrītu arī domai, ka katram ir izvēle, ko lasīt-Kurzemes vārdu vai irliepāju.

Hmm..
13:17 | 06/01/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Cik atminos slimnica bija kaut ka darbi sadaliti - arsts arste un komunice ar tuviniekiem, masina pilda arsta noradijumus un seko protokolam un dod noradijumus sanitariem vai masu paligiem. Tatad ja radushies izgulejumi tad masu paligi vai sanitari nav izpildijusi savu darbu, bet par masam un sanitariem atbild nodalas vecaka masa par kuru atbild slimnicas vecaka masa. Tad ja apdoma sanak ka dr.Krasnapojorovas vaina ir tikai slikta komunikacija ar tuviniekiem bet pacients arstets tiek, jo ne jau dakteris iet un groza pacientu vai mazga tam ir domati masu paligi. rezumejot butu japieversas masu paligiem kas nav nodrosinajusi pacienta grozisanu un apkopsanu bet nu tas tik taa.

No slimnīcas
13:17 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Krasnapjorova ar Strika ieteikumu divas nedēļas paņēma atvaļimājumu. Laba taktika.

no slimnicas
09:32 | 07/01/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Kā tu zini????

A
13:22 | 06/01/17
ZIŅOT
(-10)
(9)
+

Stulbums, nezinot, kas notika patiesībā, publicē tādu rakstu ar tik daudz nepatiesību! Tas tak ir Kesenfelda brālis, tāpēc ir sacelts tāds tracis, par naudu visu nenopirksi!!

Xxv
12:32 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kesenfelda domā ka ir Liepājas valdnieks!
Varbūt nākamais rakstiņš būs par Sesku!

Es
13:40 | 06/01/17
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

Pagajuš gadā ārstējos pie dakteres Krasnopjorovas un varu teikt tikai pašu labāko.Arī dakteri man nav pazīstai un nav daudz naudas. Dakterei Krasnopjorovai paldies par cilvēcību.Ruta.

tt
10:02 | 08/01/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

tad jau būs viss labi

Liepājnieks
09:25 | 07/01/17
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Ja Vilnītis pēc pusgada kļūs par mēru, tad jau Atiķe varētu būt par slimnīcas vadītāju.

Vēra
13:53 | 06/01/17
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Nu aprupes nodalai jau atliek tikkai tas citu nodalu ielaistais,netiritais neaprupetais,un tur tiešām personāls cīnās cik var.....

Ilze
08:19 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Nepiekrītu. Aprūpes nodaļā 2 dienu laikā ejošs cilvēks kļūst par gulošu.. tik labi esi aprūpēts.. uzliek pamperīti, ielaiž miega zālītes, lai māsiņām nav liekas klapatas... lai pacients tik guļ un netraucē..I

Stulbums
14:01 | 06/01/17
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Te gan nav nosaukts pacieta vārds un radu attiecības, bet...Stulbumprāt, Kesenfelds pats savam brālim pasūtījis izgulējumus?

no malas
16:18 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

kaut ko stulbāk jau laikam nevarat izdomāt

Mans viedoklis
16:35 | 06/01/17
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Mans viedoklis ir, ka slimnīcas vadībai nav laika domāt par savu tiešo darbu, jo jādomā kā iegūt pieklaigu naudas plūsmu savā kabatā oficiālo algu neskaitot. Nu nevar būt,ka normāls cilvēks Striks nepārzina, kas notiek slimnicā un ja pārzin, tad nav spējīgs kaut ko mainīt, jo atsevišķiem padotiem, ļoti iespējams ,par Striku ir skapis ar skeletiem. Izlasot šo rakstu un komentārus piedevām, uzskatu, ka kompetentām iestādēm vajadzētu pārbaudīt visus iespējamos korupcijas riskus šajā slimnicā. Izskatās, ka slimnicā ir ĢIMENE un ir pārējie.

Skaidrība
20:01 | 06/01/17
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Paldies www.irliepaja.lv !!! Cilvēki vismaz var izteikt savas domas un izstāstīt piedzīvotās nejēdzības! Tikai tā mēs varam uzzināt kurš ir dakters un kurš slakters. Domnieku slavas dziesmu portālā nekas tāds nebūtu iespējams. Tas ir sauss un ar spēcīgu cenzūru.

Ja
00:36 | 08/01/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Tik žēl, ka par tiem labajiem neviens nerunā

mh
20:02 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Es cirkšņa limfu izoperēju pats pie spoguļa.

Nesskaidrība
09:20 | 07/01/17
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Kā var apvainot Strika kungu par vienu konkrētu gadijumu.? Kur skatās nodaļas vecākā māsa? Cik saprotu, tad cietušajam pacientam tagad veica operāciju un izgrieza tos ,,izgulējumus" . Manuprāt, profilakses dēļ būtu jāpiedzen operācijas izmaksas no nodaļas vecākās māsas. Un tad arī turpmāk būs pavisam cita attieksme personālam pret saviem pienākumiem.

Kā tad
08:38 | 08/01/17
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Tas NAV viens gadījums par šīs nodaļas briesmu stāstiem.

Viktors
11:34 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Domāju, ka šeit nekas nevar mainīties.

bez vārda
09:41 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Psihaneiroloģiskā slimnīcā tāds bardaks nav.

Xxv
12:16 | 07/01/17
ZIŅOT
(-9)
(10)
+

Šeit runa iet par Kesenfelda brāli. Vispirms tā ir kārtējā Kesīša mēģinājums tikt pie varas. Pašvaldības vēlēšanas tuvojas un kāds ir jānoliek. Vispirms lai Kesenfelda kungs samaksā tos miljonus ko ir parādā valstij un tad lai Ērikas kundze ver muti vaļā. Lai vispirms pats parūpējas par savu brāli ko var pienācīgi izdarīt mājās.Vai arī lai ieliek savā Promenādes hotelī. Slimnīcā visi dara savu darbu. Un ja jau te viņaprāt viss ir tik slikti, tad navigācija vispār lika Liepājas slimnīcā? Vajadzēja uzreiz uz Šveici aizraut! Kā arī,ja Kesenfelda kungs tos pāris miljonus latu būtu samaksājis valsts kasē, tad nodoklis aizietu medicīnai.
Kesenfelda kunga ģimenei ieteiktu padomāt ko paši dara, kā uzvedas un kā izturas pret citiem.L
Ielikāt šo skaisto rakstu šeit.... Bet kas tad ir šīs lapas īpašnieks? Neesat gadījumā Jūs pats?

Ģirtis
12:50 | 07/01/17
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Ivar- tas ir tāpēc, ka viena ģimene spēj izkrāpjt valstij un cilvēkiem tik daudz naudas, ka tādai Liepājai medicīnai pilnīgi noteikti nepietiek algai (attieksmei) un aprūpei (kopšanai).

AL
13:39 | 07/01/17
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Pats biju pirms divaam nedeelaam Liepaajas slimniicaa. Dakteris ir vienkaarsi nezeeliigs.Vins redz ka man saap un mokos bet vinam poh. Tik pasaka man beidz naudeet/raudaat.

kkk
16:29 | 07/01/17
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

Pa 11.nodaļu varu teikt tiklaibu.Vienam patīk otram nepatīk,tāda ir dzīve,jo vienmēr būs kāds nīdētājs.

Kā tad
08:39 | 08/01/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Ja tev patīk nolaidīga un rupja attieksme, tad tā jau ir cita diagnoze.

tas taču ir skaidrs
17:09 | 07/01/17
ZIŅOT
(-8)
(9)
+

ka raksts un lielākā daļa komentāru ir paša kesenfelda un viņa portāla troļļu rakstīti, kur ir pausti galvenokārt meli, lai kūdītu tautu pret slimnīcas darbiniekiem, vadību, bet sevi parādītu kā baigo tautas aizstāvi, jo tuvojas vēlēšanas un gribas tikt kādā siltā vietiņā. Nožēlojami, jo Ivars ir tik gļēvs, ka neuzdrošinās savu viedokli teikt savā vārdā, bet slēpjas aiz brāļa sievas

Ivars
18:06 | 07/01/17
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Ja šos dažus pēdējos komentārus ir rakstijis kāds, kas nav saistīts ar Liepājas reģionālo slimnicu, tad vēl ok, bet ja šos komentārus ir rakstijis kāds no Liepājas reģionālās slimnīcas mediķiem vai funkcionāriem, tad šāda cilvēka visprecīzākais apzīmējums ir lops.

Es
18:15 | 07/01/17
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Vairākus gadus atpakaļ man oma nomira rokas aiz arstu nevīžības.Omai tikai operēta gūža likts implants.Protams pirms operācijas arsts bez naudas aploksnē atteicas operēt.Omai bij tik slikti kad nevarēja vairs staigāt kur nu pieliekties.Operaciju veica un viss bija izdevies un kārtībā.Ceturtaja dienā parlēja asinis jo nesot patikuši asins rezultāti.Oma divaini elpoja prasīju masiņām un arstam vai tas ir normāli.Atbildēja kad jā.Pec dienas oma sāka atvemt sarecējušas asinis un knapi elpoja,bet uz intensīvo nodaļu netika parvesta.Izradījas kad operacījas laika viņa ir ieguvusi plauškarsoni ko arsti secināja tikai 7diena pec operacijas.Bet iepriekš bij parlietas asinis.Oma gaidija savu nāvi jo vairs nevarēja neko darīt ka arsti apgalvoja.Ta vina brauca uz gūžas operāciju bet nomira no plaušu tuskas(vai kas tamlīdzīgs).Jo ka arsti apgalvoja ja ir plauškarsonis un parlej asinis cilvēks lab ja lidz desmit dienām nodzīvojot.Ta viņa savās sarecējušas asinīs man rokās nomira.Trauma ta man

Es
18:21 | 07/01/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Man pašai ir nacies tik.dažas reizes slimnīcā gulēt un esmu saskarusies ar promlēmām un pašu gandrīz ar visu bernu pie radītaja aizsūtija.Tagad braucu uz Rīgu pie arstiem gan bernus vedu gan pati.Jo kas notiek Liepāja ir murgs.Pat bernu pie acs arsta nevar aizvest un redzi sabeidza ko Rīgas arsti labo.Un kur rodas berni ar bromlēmam.Ne visi piedzist tadi vai iedzimsts ir.Ja ej pie arsta kur privatprakse tad protams par to summu ko samaksajam par 15 min viss ok,bet ka tiek vest berns kur pienakas par brivu ir tiras sausmas.

J
18:39 | 07/01/17
ZIŅOT
(-8)
(1)
+

Meli un izdomājums

Rita
19:19 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Ja nopietni slims bērns un ir iespējas, tad noteikti bērnu prom no Liepājas slimnicu un Rīgu.

Guntis
23:45 | 07/01/17
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Liepājas slimnīca ir goleāts uzmâla kājām.

cilvēks
04:20 | 08/01/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Mediķi, kuri nav attiekušies pret saviem pacientiem kā pret cilvēkiem nonāks ellē. Viņi ne par matu tiesu nav labāki par čekas un fašstu bendēm.

Bez vārda
09:42 | 08/01/17
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Kādus trīs gadus atpākļ mana sievas māte ar smagiem galvas reiboņiem bija ievietota 11. nodaļā. Kad apmeklēju viņas, viņa raudādama ,ka Kasnapjorova uz viņas ir kliedzot par to, ka 70 gadīgā sievasmāte navar konkrēti nosaukt visas slimības ar ko slimojusi utt
Iegāju pie Krasnapjorovas kabinetā un skarbi ar viņas aprunājos. Strikti pateicu, ka viņa uz pacienti nekliegs un ja dakterei nav kārtībā ar psihi lai apmekē psiheni.Tad pajautāju, vai viņa nevarētu no manis paņemt naudu un normāli sākt izmeklēt un ārstēt slimnieci. No naudas viņa atteicās, jo viņai esot sava privātprakse, kur viņa ārstē par naudu un ja sievasmāte pēc apārstēšanās slimnicā gribēs turpināt ārstēties, tad laipni lūdzu . Daktere man iedeva savas privātprakses adresi un telefonu. No tā brīža Krasnapjorova pret manu sievasmāti izturējās ļoti laipni un iejūtīgi. Ārstēšana notika veiksmīgi un pēc desmit dienām sievasmāte bija uz kājām.

Bez vārda
09:51 | 08/01/17
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Uz to Krasnopjorovas privātpraksi , cik zinu, sievasmāte neaizgāja, bet sāka ārstēties pie cita speciālista.
Iesaku pacientu radiniekiem Krasnopjorovu "nolikt pie vietas" un nepieļaut kundzes visatļautību un viss būs labi. Diemžēl kaut kādu iemesla dēļ slimnīcas vadība šo psihapātisko dakteri nevar iespaidot normāli pildīt savus ārsta pienākumus.

B
13:36 | 08/01/17
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Nu nav tā 11.nodaļa, bet gan 3.nodaļa, būtu vismaz pareizi uzrakstījuši un tad izteiktu savus apmelojumus!! Man gan pozitīva pieredze par šo nodaļu, gan personālu!!

jurists
15:40 | 08/01/17
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Es Kesenfelda vietā paņemtu spēcīgu advokātu un iesūdzētu slimnicu tiesā un piedzītu kādus pārdesmit tūkstošus vismaz. Tā būtu laba prfofilakse.

Liepājnieks
13:20 | 09/01/17
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Mani šis raksts apsolūti nepārsteidz. Protams, es nevaru spriest pas visu slimnicu, bet par divām, trijām nodaļām droši. Ja manai ģimenei būs problēmas ar veselību, Lipājas slimnicā mēs visdrīzāk nemeklēsim palīdzību.

no pilsētas
17:34 | 09/01/17
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Bože arī bija ļoti laba vadītāja Lielajā Dzintarā priekš Ulda Seska. Pagāja vairāk kā gads, kamēr Sesks saprata, ka no Božes kundzes jātiek vaļā, jo ātrāk jo labāk, it sevišķi pēc Skonto satricinošās vēstules mūsu mēram. Sesks vietvalžiem iedeva uzdevumu ,,parakties" zem Božes un atrast finansiālus pārkāpumus un vietvaldis kultūras un izglītības jautājumos raka ļoti rūpīgi un izraka. Nobaidija Boži, iepējams ar cietumu, un Bože aizgāja no amata svilpodama. Domāju, ka mūsu mēram vajadzētu paskatīties uz Liepājas galvenās slimnīcas vadību jau laikus, nebtikai uz Striku, kamēr nav uzpeldējuši tādi skandāli, ka pēc tam stmazgāties būs ļoti grūti.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki