Elita Kosaka
13:04 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(31)
+

Sakarā ar manas mātes insultu 2014.gada decembrī es arī saskaros ar ļoti savdabīgu T.Krasnopjorovas darba stilu. Neiroloģijas nodaļāa ar viņu pratikski nav bijis iespējams satikties, lai saņemtu informāciju par mātes stāvokli. Kad trešo reizi atbraucu uz slimnīcu un atkal nav bijis iespējams satikt ārstu, sāku interesēties, kur tad viņa ir sava darba laikā, kad viņai ir jābūt nodaļā ar slimniekiem. Strīka k-gs man teica, ka vina sava darba laikā atrodas konsultatīvajā poliklīnikā. Cik man ir zināms, tur tiek sniegti maksas pakalpojumi. Kas sanāk? Darba laikā, par kuru tiek maksāta alga, Krasnoperovas kundze tā vietā, lai strādātu nodaļā, dara pavisam kaut ko citu. Slimnīcas vadība to bez ierunām akceptē, un cik es saprotu, viss notiek un visi ir apmierināti. Izņemot slimniekus un viņa piederīgos, no kuriem tiek prasīta samaksa par "luksus" ārstēšanu.

šausmone
13:06 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(30)
+

Palasiet sudzibas.lv par Krasnopjorovu. Ja tas viss ir taisnība, viņai no darba ir jāaizvācas. Viņas nagos jebkurā brīdī var nokļūt kāds mūsu tuvinieks, vai mēs paši. Neapdraudēsim savus mīļos un sevi!
Slimnīcas vadībai ir jāpadomā, kā piesaistīt labu un adekvātu personālu! Tāpēc Strika kungs un vesels bars slimnīcas augšdaļas barokļu saņem labas algas! Ir jāsāk strādāt, Strika kungs!

Arī Liepājnieks
18:47 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(26)
+

Gadus piecus atpakaļ kādā jautrā Liepājas dakteru kompānijā dzērām labu viskiju un runājam par medicīnas trūkumiem Liepājā. Kad bijām labi ,,iesiluši', viens no maniem saruna biedriem- Liepājā labi pazīstams un labs dakteris pa pusei nopietni, bet pa pusei jokojot pauda interesantu domu: Ja nopietni slimam liepājniekam, kuram nav daudz naudas, vai nav personīgi labi pazīstami dakteri, bet ir tik daudz naudas, lai ar autobusu aizbraukt uz Rīgu,tad ir jāaizbrauc uz Rīgu, Rīgas centrā jānotēlo, ka ir ļoti slikti, jānokrīt uz trotuāra un jāgaida ātrā palīdzība un ātrā palīdzību viņu visticamāk novedīs uz Stadiņa klīniku. Un mērķis būs sasniegts-liepājnieku sāks vismaz puslīdz normāli izmeklēt un ārstēt.

no slimnicas
12:58 | 05/01/17
ZIŅOT
(-3)
(25)
+

Tas ka Kranapjorova ir psihiski nelīdzsvarota, tas jau sen ir skaidrs. Bet Krasnopjorova nevar atbildēt par slimnīcas aprūpes dienestu. Par to jādomā vadībai. Tā ir aprūpe. Krasnopjorova ir laba speciāliste, bet ar putniņiem ,diemžēl ,un cita neirologa daudz maz gudru šajā specialitātē nav un nebūs. Labu speciālistu uz Seska izdziestošo pilsētu neatvilināsi. Krasnapjorovu atlaidīs no darba tikai tad, kad viņa galīgi sajuks prātā un kādu slimnieku aiz dusmām pašrocīgi nožnaugs.

Ingūna
11:08 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(24)
+

Tas jau nav nekas jauns.Nekas jau nemainīsies. Striks liks sakārtot konkrētā pacienta ārstēšanas dokumentus un viss būs čikiniekā. Beigās izrādīsies, ka vaina ir komunikācijā. Vajadzēja iedot kādam slimnīcas čiekuram kādu žūksni un slimnieks būtu normāli nokopts bez sāpēm un ciešanām.

Cits
11:39 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(23)
+

Šeit stāstītais ir patiesība. Slimnīcā ieguldīta ļooti liela nauda, pāŗpārēm modernas aparatūras, bet tas lopiskums pret pacientiem nav samazinājies ne par matu. Un taisnība tam, kas raksta, ka arī šajā gadījumā Striks norīkos konkrētajam slimniekam īpašu uzmanību, bet pārējiem... tas ir sistēmiskas jautājums un pataloganatoma būtība uz Liepājas partijas netīrā galdauta.

aa
17:55 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(22)
+

Krasnopjorovas kundze-ārprāts , tad jau labāk bez neirologa .Man tēvam pēc Krasnopjorovas diagnozes-vecums ,pēc pusstundas un par pazīšanos izdarītas datortomogrāfijas , izrādījās galvas smadzeņu hematoma , ko Stradiņos veiksmīgi izoperēja un dzīvo joprojām. Pagājuši aptuveni 10 gadi.

to Žanna
22:44 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(22)
+

Ja nepatīk alga, tad nemācies par mediķi! Zema alga neattaisno rupjību un neizdarību attiecībā pret pacientiem! Ja negribi strādāt par mediķi, tad ej zivju kombinātā strādāt vai šūt pupturus!

Maijiņa
18:18 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(20)
+

Zivs pūst no galvas. Tā ir Strika atbildība, kas notiek. Es pati esmu saskārusies ar ļoti zemas kvalitātes med.personāla attieksmi un stāstus arī daudz dzirdējusi. Pie tam attieksme pasliktinās līdz ar pakāpes palielināšanos. Ja medmāsiņas ir ļoti jaukas, tad starp dakteriem ir tik daudz uzpūtīgu pāvu, ka žēl paliek. Protams, gadās pa kādam ļoti korektam dakterim.

Prātula
14:54 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(19)
+

Vārna vārnai neknābs šinī TP perēklī nevienu, ja aiz rokas nenokersi, nekas nenotiks. Vajag kādu piekert nevis no ierindas ārstiem, bet no resnā gala par naudas izsaimniekošana un ielikt aiz restēm un viss. Nevar būt , ka nav naudas tualetes papīram vai ziedēm. Viekārši, zog tam atvēlētos līdzekłus, tāpēc arī nav. Vajadzīga kontrole arī par slimniekiem izrakstītām zālēm, cik reāli nonāk lidz slimniekam, cik varbūt aiziet privātpraksei.

lauki
18:16 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(19)
+

Pirms mēneša nācās ārstēties Stradiņos, Tur tiešam ,salīdzinot ar Striķa iestādījumu ,kā nakts pret dienu. Uz Liepāju var braukt tikai nomirt, tad arī laikam bez cieņas. Cik tālu var aiziet ? Ar katru gadu sliktāk. Protams PALDIES tiem, kuri strādā no sirds un godprātīgi. Bet ir teiciens- karote darvas sabojā medus mucu.

RTU
07:21 | 06/01/17
ZIŅOT
(-3)
(19)
+

Paldies irliepājai, ka par šito tēmu jūs gatavojaties arī turmāk rakstīt, jo tikai tā varbūt šinī slimniicā mainīsies attieksme, vai vismaz būs spiesta mainīties.

lase
15:45 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(18)
+

Bija saskarsme ar Krasnapjorovu,tas bija 8.gadus atpakaļ kad vīram bija insults.Katru rītu braucu un sēdēju vīram klāt no rīta 9-20 vakarā,Palidzēju arī citiem slimniekiem,kuri bija palātā.Bet vienu rītu Krasnapjorova uzbruka man,ka es traucējot strādāt,kad atbrauca dēls un prasīja, kā es traucējot,tad viņa pataisīja mani par muļķi,ka es esot to izdomājusi ka viņa neesot tā teikusi!Luk, arī tā tiekam pazemoti.

C
19:52 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(17)
+

Nesaprotu, kāpēc tādā krutā slimnicā trukst tualetes papīrs. Ir divas iespēja: personāls to nes uz mājām, jo cilvēkiem atalgojums ir ļoti zems. Bet tad ir jautājums, kas notiek ar dārgām zālēm..... Otrs variants ir, kad slimnīcas vadība taisa rebes un viss paredzētais nenonāk līdz nodaļai. Varbūt ir kāds trešais variants...

no pilsētas
11:20 | 05/01/17
ZIŅOT
(-3)
(16)
+

Slimnīcas tēls tiek veidots pirmklasīgs, jo par Strika vietnieci komunikāciju jautājumos tak strādā mūsu laikraksta Kurzemes vārds galvenā redaktora ļoti tuva radiniece.

pieredze
18:02 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(16)
+

Ļoti komunikācija klibo arī ķirurgam ROZĪTIM. Varbūt viņš ir labs speciālists, varbūt gaidīja no manis aploksni ar naudu, bet tā vietā lai pastāstītu kā noritēja plīsušas zarnas operācija manai mātei, viņš tikai savieba degunu un pateica, ka esot bijusi briesmīga smirdoņa....un aizsūtīja mani pie kaut kādas internistes, lai tā man stāsta stāstāmo. Mana māte nomira, un pat tad, kā ārstējošais ārsts, neatrada laiku, lai ar mani aprunātos, nosūtīja mani pie virsmāsas. 4.nodaļas māsiņas, virsmāsa apsolīja, ka pazvanīs, ja mammai kļūs pavisam slikti, bet nepazvanīja. Pazvanīja tikai vairākas stundas pēc mammas nāves.

Varbūt Rozīša kungam vajadzētu mainīt nodarbošanos un iet strādāt kādā parfimērijas veikalā, ja kungs savos sirmos gados vēl joprojām nesaprot ķirurga profesijas specifiku!

Ja Striks ir nespējīgs strādāt un ieviest kārtību slimnīcā, tad kāda vella pēc viņš sēž domē kā deputāts? Ko viņš tur dara un par ko saņem algu? Kāds liepājniekiem labums no viņa

Drošībnieks
18:12 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(16)
+

Nevajag jau cilvēku uzreiz atlaist no darba, bet slimnīcas apmeklētājus, gan vajadzētu brīdināt ar uzrakstu uz 11. nodaļas ieejas durvīm ,, šeit praktizē neiralogs KRSNAPJOROVA-esiet piesardzīgi.

Smails
13:12 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Kā to var pieļaut vadība?

sirmais
18:57 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

kādu viedokli? Krasnapjorovas viedokli, vai Strika viedokli?

Ieva
23:13 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Mana omīte piedzīvoja insultu.Pēc insulta ar ātrajiem tika nogādāta slimnīcā,kur pateica, lai nelolojam veltas cerības, jo bija iestājusies koma.Omīte tika ievietota reanimācijas nodaļā.Tika pieslēgta pie sistēmas,lai novērotu visus rādījumus,jo bija jāuzmanās ar spiedienu.Dakteru un personāla attieksme šeit ļoti saprotoša,atļāva uzturēties pie omītes un parādīja, kā paši varam palīdzēt.Lai gan pirms tam teica, ka izredžu nav, bet pēc trīs dienām reanimācijā, omītes stāvoklis uzlabojās un jau tika runāts,ka būs jāapgūst kā rūpēties par viņu mājās.Atceros prieku,kad tika izdzirdēti tik neticami jaunumi un izdzirdot,ka omi pārvietos uz neiroloģijas nodaļu, likās,ka cerība atgriežas.Nākošajā dienā,esot pie omes,viņa izskatījās briesmīgi, nebija kopta, nekādas sistēmas,tikai fizioloģiskais šķīdums tika laists caur vēnu.Nebija apkopta, elpoja ļoti grūti un redzot cik ļoti bija mainījies stāvoklis tikai nakts laikā,gribējās tikai aiz sāpēm kliegt.Aizvien gribas,jo pēc divām dienām ome nomira

Ineta
08:23 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(15)
+

gadus atpakaļ bijām ar'vīru vizītē pie Krasnopjorovas slimnīcā..vīram ilgstošas galvassāpes, migrēna...stāstam, rādam izmeklējumu rezultātus, jautājam kādas iespējas palīdzēt, kādas zāles labāk...ko jūs domājat??viņa vizītes laikā acis nepacēla, naturāli skatījās uz galdu sev priekšā un kad atvēra muti!!!!!!!!labāk nebūtu vērusi!!augstprātības kalngals, nicinoša attieksme..jutāmies kā ar samazgām aplieti, bezmaz vainīgi, ka atlīduši ar savām problēmām...nevienam, nekad neiesaku griezties pie šīs ārstes, ja tā viņu var nosaukt...

Ha
12:44 | 05/01/17
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Liepājas partija rullē-ka tik uz priekšu-kas paliek aiz mums-štrunts

bezcers
13:54 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(14)
+

Slimnīcas apvieno, tajās investē, bet strādāt nav kam. Kur ir īstie ārsti palikuši?

Guntis
15:14 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(14)
+

Kur skatās Valsts inspekcija????

Piekrītu
19:39 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(14)
+

Par reamināciju nezinu, bet par Dr Priedena ir vislabākās atsauksmes. Visu cieņu. Žēl, ka labiem un sidstīriem ārstiem nav ambīciju, lai kļūtu par slimnīcu vadītājiem.

Ivars
21:36 | 05/01/17
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Nesaprotu, šis raksts jau nav par Kesenfeldu, bet par Liepājas slimnicas problēmām un , iespējams ,noziedzīgām darbībām,bet ja ir kādam pretenzijas pret Kesenfeldu, tad iesaku noalgot par slimnīcas naudu vai par personīgo naudu, piemēram, Liepājas domes ārpakalpojumu advokātu Štālberga kungu, kuram šī tēma varētu būt tuva un vairāk saprotama.

:)
11:13 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Tāpēc jau Striku izmeta no LP valdes, drīz arī izmetīs no slimnicas

Fakts- vēl
19:19 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Arī par intensīvo nodaļu- piekrītu Ērikai. Tai nodaļai ir izcila komanda, virsārstu ieskaitot. Vienīgi viena sanitāre ir diezgan nepatīkam, taču citādi- to nodaļu var likt par paraugu visiem. Līdzīgi arī par dr.Priedenas vadīto nodaļu varu teikt tikai vislabāko.

Žanna
22:28 | 05/01/17
ZIŅOT
(-4)
(13)
+

Personāls-ar uguni nevar atrast. Regulāri darbinieki pārstrādātājas, jo trūkst darba spēka. Droši ejat mācīties 5-10 gadus RSU un tālāk mācīties visu mūžu. Par algu, kura neapmierina, ar entuzjasmu nepietiek.

Agy
06:39 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Tā ir Liepājas slimnīcas specifika, izturas rupji, un tikai tad kad saņem pretī identisku attieksmi, vai aizrādījumu ka jāiet ganīt lopus pļavā, ja nav prasmes strādāt ar cilvēkiem, tad tā attieksme mainās nedaudz.

atbilde
07:29 | 06/01/17
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

,,Nesaprotu, šis raksts jau nav par Kesenfeldu, bet par Liepājas slimnicas problēmām un , iespējams ,noziedzīgām darbībām,bet ja ir kādam pretenzijas pret Kesenfeldu, tad iesaku noalgot par slimnīcas naudu vai par personīgo naudu, piemēram, Liepājas domes ārpakalpojumu advokātu Štālberga kungu, kuram šī tēma varētu būt tuva un vairāk saprotama.,, Ivar- tas ir tāpēc, ka viena ģimene spēj izkrāpjt valstij un cilvēkiem tik daudz naudas, ka tādai Liepājai medicīnai pilnīgi noteikti nepietiek algai (attieksmei) un aprūpei (kopšanai).

NI===
10:06 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Spilgts piemērs Strika morālai impotencei un mugrkaula neesamībai. Ventspilī tāda daktere būtu netikai no darba atlaista bet arī licenze atņemta. Seskam būtu jāparāda un abi no slimnicas jāpatriec.

Mans viedoklis
16:35 | 06/01/17
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Mans viedoklis ir, ka slimnīcas vadībai nav laika domāt par savu tiešo darbu, jo jādomā kā iegūt pieklaigu naudas plūsmu savā kabatā oficiālo algu neskaitot. Nu nevar būt,ka normāls cilvēks Striks nepārzina, kas notiek slimnicā un ja pārzin, tad nav spējīgs kaut ko mainīt, jo atsevišķiem padotiem, ļoti iespējams ,par Striku ir skapis ar skeletiem. Izlasot šo rakstu un komentārus piedevām, uzskatu, ka kompetentām iestādēm vajadzētu pārbaudīt visus iespējamos korupcijas riskus šajā slimnicā. Izskatās, ka slimnicā ir ĢIMENE un ir pārējie.

Ģirtis
12:50 | 07/01/17
ZIŅOT
(-2)
(13)
+

Ivar- tas ir tāpēc, ka viena ģimene spēj izkrāpjt valstij un cilvēkiem tik daudz naudas, ka tādai Liepājai medicīnai pilnīgi noteikti nepietiek algai (attieksmei) un aprūpei (kopšanai).

pacients
15:31 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

tada pati ir ari dr.sime....neko nepaskaidro ,vienmer bezgarastavokla cilveks,nu loti nelaipnaa,bet es esmu saskarusies ar aprupes nodalu 12 mitaja stavaa,tur gan personals ir laipns un strada cik var.....itseviski medmasinu paligi,paldies vinam....

Fakts
19:13 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Pilnīgi ticu visam, ko šeit raksta nelabu par to fūriju. Jo katrs no šiem aprakstiem spilgti atgādina personisko saskarsmi un pieredzi ar šo personu.

Bezvārda
22:38 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Neirologi slimnīcā ir nulles, un krasnopjorova ir īpaša mai...a

Jautājums 2
06:11 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Kā tāda persona var "ārstēt" cilvēkus un vadīt nodaļu? Viņai taču pašai ir nepieciešams ārstēties. Un stacionāri, ne ambulatori.

Neuro
20:48 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Ceru, ka beidzot Striks sāks izskatīt šīs "ārstes" atbilstību amatam. Komunikācijas trūkums ir tikai pusbēda. Viņa taču vispār nekontrolē ko dara. Nevar ārstēt pacientu, to vispār pat neapskatot. Tajā nodaļā tikai viss pašu pacientu vai tuvinieku rokās, ieskaitot striktu sekošanu līdz medikamentiem un devām. Un sanitāres tur ir cilvēciski sakarīgas, lai arī tām ir visgrūtāk.

Atbilde
22:32 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(11)
+

Ja tik lielu naudu var izgrūst celtniecībai, tad, neticu, ka nevar kādu finansējumu piešķirt alga fonda palielināšanai.

Faila
10:16 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Interesanti, ka Latvijā par tādām izdarībām ir maz krimināllietu un vēl mazāk krimināllietu, kuras aiziet uz tiesu. Igaunijā un Lietavā notiesājoši spriedumi ārstiem ir samērā lielā skaitā.

Liepājnieks
14:41 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Seskam galvenais ienākums ir būvniecība. No tā arī visam kājas aug. Kāda jēga mūriem, ja pasaule pāriet uz intensīvo medicīnu.

Stendera ziepes
15:06 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Seskam ir jau kandidatūra Strika vietā, bet domāju, tad Seskam ir jāsameklē cita silta vieta šim kundzinam.

pieredze
18:04 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Varu piebilst, ka arī ar Krasnopjorovu man aprunāties arī neizdevās. Viņa vienkārši nekad nebija uz vietas!

Nu
19:40 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Pirms 8 gadiem varbūt. Tagad gan arī ar omēm mēdz pačalot- ar tām, kas vairāk profilakses pēc ir slimnīcā. No smagiem slimniekiem un to tuviniekiem,viņa bēg kā velns no krusta. Ja izdodas piespiest runāt, tad neko kompetentu nesagaidīt. Vien rupjības, nievas, izsmieklu, agresiju.

inta
21:33 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Protams,tas jau sen pierādījies,ka pacientu nodaļās noved tik tālu,ka rodas izgulējumi,tad pārved uz aprūpes nodaļu,un tad lai tur...ārstē,un saņem visus piederīgo pārmetumus. tā diemžēl ir!

Liepājnieks no ezermalas
22:20 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Vid ir viena šausmīga iestāde, žēl ka VID nevarētu kā ietāde nokļūt ārstēties pie Kranapjorovas.

Hmm
22:53 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Man ari bija saskarsme ar neirologijas nodalu omei insults bija qizbraucam ciemos kad jau atradas neirologijas nodala viss kartiba cilveks smaida priecajas pec 2 dienam cilveks mus vairs neatpazist vel pec 2 dienam cilveka vairs nav ... vai patiesam artte neredzeja ka klust tikai sliktak un nerikojas neveda atpakal uz reanimacijas nodalu.. sviests ne slimnica.. tad vel japriecajas ka sis sievietes virs tik ilgi ir tur nodzivojis.

No slimnīcas
13:17 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Krasnapjorova ar Strika ieteikumu divas nedēļas paņēma atvaļimājumu. Laba taktika.

Xxv
12:16 | 07/01/17
ZIŅOT
(-9)
(10)
+

Šeit runa iet par Kesenfelda brāli. Vispirms tā ir kārtējā Kesīša mēģinājums tikt pie varas. Pašvaldības vēlēšanas tuvojas un kāds ir jānoliek. Vispirms lai Kesenfelda kungs samaksā tos miljonus ko ir parādā valstij un tad lai Ērikas kundze ver muti vaļā. Lai vispirms pats parūpējas par savu brāli ko var pienācīgi izdarīt mājās.Vai arī lai ieliek savā Promenādes hotelī. Slimnīcā visi dara savu darbu. Un ja jau te viņaprāt viss ir tik slikti, tad navigācija vispār lika Liepājas slimnīcā? Vajadzēja uzreiz uz Šveici aizraut! Kā arī,ja Kesenfelda kungs tos pāris miljonus latu būtu samaksājis valsts kasē, tad nodoklis aizietu medicīnai.
Kesenfelda kunga ģimenei ieteiktu padomāt ko paši dara, kā uzvedas un kā izturas pret citiem.L
Ielikāt šo skaisto rakstu šeit.... Bet kas tad ir šīs lapas īpašnieks? Neesat gadījumā Jūs pats?

YYY
21:01 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Izskatās, ka korupcijas riska koeficents šajā ārstniecības iestādē ir sasniedis apogeju, jo dauziem dakteriem, iepējams, pie Strika skapī ir skeleti, kas varētu liecināt par vairāku slimnīcas darbinieku atkarību.

Jautājums
02:37 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Kāpēc šādos gadijumos nevienam nav ienākusi doma vērsties policijā?

12:00 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

kā nepietiek, ja strikam vienam ir vidēji astoņi vai deviņi tūkstoši mēnesī, bet strika vietniecei sabiedisko attiecību jomā, vismas gadu atpakaļ, ja nemaldos bija kaut kur mazliet zem diviem tūkstošiem mēnesī. Tas ir bez prēmijām un komandējumiem uz ārzemēm. nezinu, cik pelnija bijusī strika favorīte un valdes locekle Inese flakse,kura labu laiku bija arī valdē, un labi izbraukājās pa komandējumiem.

A
13:22 | 06/01/17
ZIŅOT
(-10)
(9)
+

Stulbums, nezinot, kas notika patiesībā, publicē tādu rakstu ar tik daudz nepatiesību! Tas tak ir Kesenfelda brālis, tāpēc ir sacelts tāds tracis, par naudu visu nenopirksi!!

Skaidrība
20:01 | 06/01/17
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Paldies www.irliepaja.lv !!! Cilvēki vismaz var izteikt savas domas un izstāstīt piedzīvotās nejēdzības! Tikai tā mēs varam uzzināt kurš ir dakters un kurš slakters. Domnieku slavas dziesmu portālā nekas tāds nebūtu iespējams. Tas ir sauss un ar spēcīgu cenzūru.

tas taču ir skaidrs
17:09 | 07/01/17
ZIŅOT
(-8)
(9)
+

ka raksts un lielākā daļa komentāru ir paša kesenfelda un viņa portāla troļļu rakstīti, kur ir pausti galvenokārt meli, lai kūdītu tautu pret slimnīcas darbiniekiem, vadību, bet sevi parādītu kā baigo tautas aizstāvi, jo tuvojas vēlēšanas un gribas tikt kādā siltā vietiņā. Nožēlojami, jo Ivars ir tik gļēvs, ka neuzdrošinās savu viedokli teikt savā vārdā, bet slēpjas aiz brāļa sievas

Rita
19:19 | 07/01/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Ja nopietni slims bērns un ir iespējas, tad noteikti bērnu prom no Liepājas slimnicu un Rīgu.

Jā,
11:51 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

un?

ģimenīte
19:41 | 05/01/17
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Uzņēmējs Ivars Kesenfelds uzsācis tādas aktivitātes, lai būtiski samazinātu savas saistības pret klientiem, kuri savulaik no viņam piederoša uzņēmuma gribēja iegādāties dzīvokļus, tādēļ veica tūkstošiem latu lielus maksājumus.
http://www.liepajniekiem.lv/zinas/bizness/shemosana-jeb-ka-pa-leto-atpirkt-savas-saistibas-70443

neo
21:13 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

varbūt vajadzētu nosaukt vēl dažas izcilības no LP kurām par īpašu patriotismu atļauts vienlacīgi darbu apvienot vairākās iestādēs un uzņēmumos...

tu urrā
10:24 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

ko tu dirsi idiot,kas būtu, ja tu vai tava māte nokļūtu tādā situācijā.

irliepaja
13:13 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Piekrītu arī domai, ka katram ir izvēle, ko lasīt-Kurzemes vārdu vai irliepāju.

B
13:36 | 08/01/17
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Nu nav tā 11.nodaļa, bet gan 3.nodaļa, būtu vismaz pareizi uzrakstījuši un tad izteiktu savus apmelojumus!! Man gan pozitīva pieredze par šo nodaļu, gan personālu!!

liepājnieks
11:35 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Liepājas Reģionālā slimnica ir vislielākais darba devējs pilsētā.

UN
12:42 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Pilsētā, kas iedvesmo ir tāda realitāte, kāda ir.

interesanti
16:38 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

tehnisku iemeslu dēļ līnija nedarbojas zvanot uz 63484858 laikam daudz sūdzību ka telefons nokāvās

Liepājnieks
18:17 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Kāpēc irliepāja nav ievietojusi Krasnopjorovas fotogrāfiju pirms raksta. Kāda jēga no tās slimnicas ēkas fotogrāfijas, to ēku jau gandrīz visi Liepājā zina, Krasnapjorovas foto būtu daudz interesantāk apskatīt, jo ja nu kādreiz iznāk tikties ar viņas vaigu vaigā, tad vismaz zināsim, ka tā ir viņa.

Nepiekrītu
19:01 | 05/01/17
ZIŅOT
(-21)
(7)
+

Stradiņos ir konveijers, Liepājā cilvēks tomēr jūtas daudz personīgāk.

rihards
19:45 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Tur jau tāpat caur ministriju roka roku mazgā, abas tīras.

Toms
22:43 | 05/01/17
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Piekrītu. Tie,kas kaut ko var ir atstājuši šo pisētu. Ir palikuši tikai tie, kam šeit ir kaut cik stabili ienākumi, vai arī tie, kuri saprot, ka citur viņi nevienam nav vajadzīgi, jo ir apaļas nulles.

GTY
07:29 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Neticu, ka šinī iestādē kaut kas var mainīties.

inese
11:39 | 06/01/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Man ar bija lidziga situacija ar sho arsti nelaipna un negrib neko sikak stastit un viss vinai ir negativs jo mamma arstejas pie vinas nekadas ceribas nedeva kad var ko palidzet un 2nedelas dzivoju nezina ja nu bus pedeja reize kad satieku mammu un visu laiku ari lp 11stava mamma guleja jo pielietoja miegu zales un neatpazina bet kad parveda uz rigu uzreiz deva ceribas kad var ko palidzet un cilveks uzreiz istijas aprupets ne ka te lp un ja neskaita kad pazaude pacienta mantas kuras ta ari menesha laika nau nacies atrast un vis lielaka bezatbildibas sajuta pret otru cilveku skumji protams

Auksts
12:32 | 06/01/17
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Pilnigs sviests cik cilvēku tik viedokļu - katram ir izvēle pie kā ārstēties un kur, un IrLiepāja sensāciju medniekiem novēlu vēl daudz stulbu rakstu par kuriem pašiem nav sajēga

Hmm..
13:17 | 06/01/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Cik atminos slimnica bija kaut ka darbi sadaliti - arsts arste un komunice ar tuviniekiem, masina pilda arsta noradijumus un seko protokolam un dod noradijumus sanitariem vai masu paligiem. Tatad ja radushies izgulejumi tad masu paligi vai sanitari nav izpildijusi savu darbu, bet par masam un sanitariem atbild nodalas vecaka masa par kuru atbild slimnicas vecaka masa. Tad ja apdoma sanak ka dr.Krasnapojorovas vaina ir tikai slikta komunikacija ar tuviniekiem bet pacients arstets tiek, jo ne jau dakteris iet un groza pacientu vai mazga tam ir domati masu paligi. rezumejot butu japieversas masu paligiem kas nav nodrosinajusi pacienta grozisanu un apkopsanu bet nu tas tik taa.

Nesskaidrība
09:20 | 07/01/17
ZIŅOT
(-9)
(7)
+

Kā var apvainot Strika kungu par vienu konkrētu gadijumu.? Kur skatās nodaļas vecākā māsa? Cik saprotu, tad cietušajam pacientam tagad veica operāciju un izgrieza tos ,,izgulējumus" . Manuprāt, profilakses dēļ būtu jāpiedzen operācijas izmaksas no nodaļas vecākās māsas. Un tad arī turpmāk būs pavisam cita attieksme personālam pret saviem pienākumiem.

jurists
15:40 | 08/01/17
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Es Kesenfelda vietā paņemtu spēcīgu advokātu un iesūdzētu slimnicu tiesā un piedzītu kādus pārdesmit tūkstošus vismaz. Tā būtu laba prfofilakse.

Liepājnieks
13:20 | 09/01/17
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Mani šis raksts apsolūti nepārsteidz. Protams, es nevaru spriest pas visu slimnicu, bet par divām, trijām nodaļām droši. Ja manai ģimenei būs problēmas ar veselību, Lipājas slimnicā mēs visdrīzāk nemeklēsim palīdzību.

kur t;adi rodas
17:12 | 05/01/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Kad metis arā Striku, lai paņem pie rokas līdzi savu rupjo Krasnapjorovu

:)
17:18 | 05/01/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

sūti par elektronisko patu,drošāk, jo telefonu var nesankcionēti noklausīties.

Jahnis
17:38 | 05/01/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Insultu saķēru 2011.gadā Mani arī aizveda un slimnīcu un biju tajā pazīstamajā nodaļā.Es , godīgi sakot, nevaru teikt nevienu sliktu vārdu par dakteri Krasnopjorovu.Izrunājāmies, visu izstāstīju kā bija utt.. mainvērīgi uzklausīja, uzteica ,. ka neesmu smēkētājs, ka visu mūžu nodarbojos ar sportu utt. Man palika vislabākās atmiņas par daktweri Krasnopjorovu un visu tur strādājoso māsiņu darbu.Es biju ļoti apmierināts!