Vēlēšanās visvairāk balsu ieguvusi Liepājas partija, par kuru nobalsojuši 39,21% aptaujāto, taču cieši seko Jāņa Vilnīša vadītais "Reformu partijas" saraksts ar 35,24% vēlētāju atbalstu.

Tādējādi mēra krēsls būs atkarīgs no šo politiķu spējas piesaistīt partnerus, liecina vēlētāju aptauja pie iecirkņiem (exitpoll), kuru veica ziņu aģentūra LETA, Rīgas Stradiņa universitāte un sabiedriskie mediji Latvijas Televīzija un Latvijas Radio ar socioloģisko un tirgus pētījumu centra SKDS metodoloģisko atbalstu.

No šīm partijām ievērojami atpaliek partiju apvienība "Saskaņas centrs", par kuru nobalsojuši 12,70% aptaujāto vēlētāju. Liepāja bija viena no pilsētām, kur "Saskaņas centrs" bija nopietni apņēmies pretendēt uz varu.

Tuvu 5% vēlēšanu barjerai ir "Vienotība", par kuru nobalsojuši 4,92% aptaujāto vēlētāju. Nedaudz vairāk atpaliek nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL–TB/LNNK), par kuru nobalsoja 3,81% aptaujāto vēlētāju. 1,9% vēlētāju savu balsi atdevuši par "Reģionu aliansi", kuras saraksta līderis bija pazīstamais Liepājas dānis Stīns Lorenss, bet 1,59% aptaujāto vēlētāju balsojuši par partiju "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā".

Kā liecina aptauja, mazāk nekā vienu procentu balsu ieguvusi "Kristīgi demokrātiskā savienība" un "Par dzimto valodu!", savukārt par partiju "Mūsu zeme" nebalsoja neviens no aptaujātajiem.

Kopumā pie vēlēšanu iecirkņiem tika aptaujāti 805 vēlētāji, no kuriem derīgas atbildes sniedza 630 vēlētāji, savukārt atbildēt atteicās 170 aptaujātie. Pieci aptaujātie sacīja, ka vēlēšanām reģistrējušies, bet derīgu balsi nav nodevuši.

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās 2009.gadā par Liepājas partiju nobalsoja 35,14%, un tā ieguva sešas vietas domē. Tālāk sekoja "Saskaņas centrs" ar 17,6% vēlētāju atbalstu un trīs vietām domē, bet vēl sešas partijas – "Jaunais laiks", "Sabiedrība citai politikai", Osipova partija, Tautas partija, LPP/LC un TB/LNNK – ieguva pa vienam deputāta mandātam.