Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mārtiņš Sesks rallija sezonu sāks ar jaunu stūrmani


atlikušas 250 zīmes


Mārtiņš Sesks rallija sezonu sāks ar jaunu stūrmani (2)

Autors: Anda Treija, LMT Autosporta Akadēmija
Ceturtdienā, 05. janvārī, 2017 | BIRKAS: Mārtiņš Sesks , rallijs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

LMT Autosporta Akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks uzsācis sadarbību ar stūrmani Andri Mālnieku, un pirmās kopējās sacensības ekipāža aizvadīs jau 13.–14.janvārī "Rally Alūksne".

Jauno rallija sezonu LMT Autosporta akadēmijas ekipāža iesāks Alūksnē, bet kopumā šogad plānots piedalīties gan Latvijas Rallija čempionāta posmos, gan cerams arī Eiropas čempionāta posmos. Meklējot jauno stūrmani, tika izvirzītas sekojošas prasības – labas angļu valodas zināšanas, iepriekšēja pieredze stūrmaņa krēslā un brīvais laiks sacensībām un treniņiem.

Šajā sezonā M. Seska stūrmaņa krēslā būs Andris Mālnieks, kas kā stūrmanis sācis savas gaitas tieši "LMT Autosporta Akadēmijā", 2013. gadā izcīnot Latvijas Vicečempiona titulu R2 klasē kopā ar komandas pilotu Emīlu Blūmu. Gadu vēlāk Andris kļuva par Latvijas Čempionu LRČ2/N4 klasē kopā ar leģendāro Jāni Vorobjovu. Mālnieks ir arī Latvijas Vicečempions LRČ2/N4 2015.g. un Lietuvas Čempions N4 klasē 2015.g., bet 2016.g. izcīnīts Latvijas vicečempiona tituls LRČ1 klasē. A. Mālniekam ir arī Sporta Meistara tituls.

"LMT Autosporta Akadēmijas" pilots Mārtiņš Sesks: "Šā gada mērķis noteikti ir noturēt sasniegto līmeni un cīnīties par jaunām uzvarām. Mācīsimies un, pats galvenais, izbaudīsim rallijus. No jaunā stūrmaņa gaidu milzīgu atdevi, man ir lielas cerības, ka tā būs! Izvēles iespējas bija uz rokas pirkstiem saskaitāmas, gala lēmums tika pieņemts tikai neilgi pirms Ziemassvētkiem, ceru, ka izvēle būs bijusi pareizā, bet par to varēs spriest tikai pēc pāris rallijiem."

Kā atzīst Mārtiņa Seska stūrmanis Andris Mālnieks: "Šobrīd esam kopā aizvadījuši testus Somijā, vērtēju, ka sadarbība veidojas laba, viens otru saprotam. Domāju, ka jaunības azarts, enerģija savienojumā ar manu stūrmaņa pieredzi nesīs mums panākumus. Esam izvirzījuši ambiciozus mērķus, kā arī esam gatavi daudz strādāt, lai tos sasniegtu, kā arī veiksmes faktors nav mazsvarīgs."

Ņemot vērā laika prognozes, "Rally Alūksne" visticamāk norisināsies īstas ziemas apstākļos, jo paredzams, ka netrūks ne sniega, ne aukstuma. LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža, pēc treniņiem sniegotajā Somijā, ir gatava jaunajai rallija sezonai, ziemas apstākļiem.

 "Rally Alūksne" reizē būs Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmais posms, kā arī Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu atklāšanas sacīkstes. Pirmās dienas vakarā dalībniekiem tumsas apstākļos jāveic pirmie trīs ātrumposmi. Sacīkšu otrajā dienā rallija dalībniekiem pievienosies arī rallijsprinta vērtējumā startējošās ekipāžas un cīņas turpināsies vēl septiņos ātrumposmos. Kopējā "dopos" veicamā rallija distance būs mazliet lielāka par 100 kilometriem.

Septīto gadu „LMT Autosporta Akadēmijas" ģenerālsponsors ir „Latvijas Mobilais Telefons". Komandas dalībnieki lieto "Samsung Galaxy S7" viedtālruņus, bet ar eļļām un smērvielām akadēmiju apgādā „Motul". Autosporta kombinezonus nodrošina "P1" autosporta apģērbu izplatītājs "Baltic Motorsport Promotion". Sabiedrisko attiecību atbalstu nodrošina „One Communications", bet mediju sadarbības partneris ir raidījums „Zebra". Tāpat "LMT Autosporta Akadēmiju" 2017. gadā atbalsta arī "Rallija Klubs". Mārtiņa Seska sporta automašīna pret negadījumiem ir apdrošināta kompānijā "IF Apdrošināšana".

Aktuālo informāciju par LMT Autosporta Akadēmiju var iegūt mājas lapā www.autoakademija.lv un sociālo tīklu kontos – Twitter: @Auto_Akademija, Instagram: Auto_Akademija, facebook.com/AutosportaAkademija

 


Sludinājums

Liepājnieks
22:04 | 05/01/17
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Visu cieņu Mārtiņam Seskam.

Dainis
10:49 | 06/01/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Čau Mārtiņ!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki