Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sporta spēļu skola piedāvā mācīties tiesāt basketbolu


atlikušas 250 zīmes


Sporta spēļu skola piedāvā mācīties tiesāt basketbolu

Ceturtdienā, 13. septembrī, 2012 | BIRKAS: basketbols
Izdrukāt Ziņot

Liepājas sporta spēļu skola piedāvā iespēju ikvienam interesentam piedalīties nodarbībās un mācīties tiesāt basketbolu pie kvalificēta speciālista.

Pirms septiņiem gadiem, pateicoties domes Sporta pārvaldes atbalstam, tika noorganizēta Liepājas jauno basketbola tiesnešu skola, kura bija pirmā šāda veida jauno arbitru skola Latvijā. Kā jau tas mums latviešiem ierasts, pirmajās tikšanās reizēs interesentu aktivitāte bija ļoti augsta, taču pamazām potenciālo basketbola tiesnešu skaits saruka. Jāatzīmē, ka mērķtiecīgākie jau šobrīd, pēc septiņu gadu darba, ir izauguši līdz salīdzinoši augstajam Latvijas Basketbola līgas līmenim.

Pateicoties Liepājas sporta spēļu skolas atbalstam šoruden ir plānots atsākt darbu pie jauno tiesnešu sagatavošanas un tāpat kā iepriekš, to uzņēmies ir licenzēts Latvijas Basketbola Savienības tiesnesis un komisārs Aigars Rutkovskis. Nodarbības sāksies septembra beigās un norisināsies visas basketbola sezonas garumā divas reizes nedēļā. Nodarbības notiks Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas sporta spēļu skolas telpās. Tās ir bezmaksas.
Nodarbības būs ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas, kuru laikā notiks gan basketbola noteikumu atkārtošana un studēšana, gan arī tiesāšanas mehānikas un dažādu spēļu video materiālu analīze.

Interesentu vecums un iepriekšējā pieredze šajā jomā nav ierobežota un reglamentēta, tādēļ, laipni tiek aicināts ikviens, kurš vēlas izmēģināt savus spēkus un dotības basketbola tiesāšanā – grūtajā, nepateicīgajā, bet tomēr skaistajā oranžās bumbas draugu darbības sfērā.

Sīkāka informācija un pieteikšanās ir iespējama pie Aigara Rutkovska pa tālruni +371 29228011, e-pastu: rutkijs@inbox.lv, vai arī pie Mārtiņa Kozlovska pa tālruni +371 26100704, e-pastu: martins@loc.lv.

Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis, LOC Mārketinga vadītājs


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki