Birka: IT

Liepājā startē 30.Latvijas informātikas olimpiāde

BIRKAS:
skolēnu olimpiāde , programmēšana , IT , LIKTA , tehnikums

No 27.februāra līdz 1.martam, Liepājas Valsts tehnikumā norisināsies 30.Latvijas informātikas (programmēšanas) olimpiādes (LIO) trešais posms – Valsts olimpiāde.

Aizvadītas programmētāju dienas un to konference (1)

BIRKAS:
LiepU , IT , Dzintars Tomsons

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē aizvadīta programmētāju dienu atklāšanas konference, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Divās pasta nodaļās Liepājā rindu var ieņemt attālināti (4)

BIRKAS:
pasts , Ganību 175/177 , Jaunā ostmala 3/5 , IT

Uzlabojot klientu apkalpošanas servisu, kopumā 32 Latvijas Pasta nodaļās pakalpojumu saņemšanai iespējams pieteikties attālināti, tālrunī izmantojot Latvijas Pasta mobilo lietotni.

Arī Liepājas Universitāte piedalās programmētāju dienās

BIRKAS:
LiepU , IT

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Latvijas augstskolām un uzņēmumiem no 13. līdz 17.februārim rīko Latvijas Programmētāju dienu pasākumus.

Dome lejuplādēšanu atzīst. Vainīgi, iespējams, apmeklētāji (26)

BIRKAS:
Dome , IT , Iveta Lapiņa

Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne informēja, ka nelegālā lejuplāde, par kuru rakstījām ceturtdien, veikta no divām domes IP adresēm.

Programma rāda, ka no domes IP adresēm veic nelegālu lejuplādi (40)

BIRKAS:
Dome , IT

Tehnoloģiju portāls notepad.lv informē, ka parādījies publisks serviss, kurš prot atmaskot "bittorrent" tīkla lietotājus. Serviss parāda, ka lejuplādes veiktas arī no Liepājas domes IP adresēm.

"Exigen Services Latvia" stipendija tiek arī liepājniekam

BIRKAS:
LiepU , Raivis Ragovskis , stipendija , IT , Exigen Services Latvia

Uzņēmuma "Exigen Services Latvia" un Rīgas Tehniskās universitātes ikgadējā stipendiju konkursā izvēlēti septiņi izcilākie Latvijas augstskolu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti.

Universitātes IT programmai – pirmais izlaidums

BIRKAS:
LiepU , IT , Dzintars Tomsons

Šogad Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē pirmo izlaidumu piedzīvos profesionālā bakalaura studiju programmas "Informācijas tehnoloģija" studenti.

Var pieteikt Liepājas IT "spožos prātus" Eižena Āriņa balvai

BIRKAS:
IT , Eižena Āriņa balva , Exigen Services Latvia

Uzņēmums "Exigen Services Latvia", Latvijas Zinātņu akadēmija un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds izsludina pieteikšanos prestižajai Eižena Āriņa balvai datorikā.

Izglītības iestādēs bezvadu internets kļūs pieejamāks

BIRKAS:
IT , 5.vidusskola , 1.ģimnāzija , 15.vidusskola , 8.vidusskola

Pērnā gada nogalē Liepājas pašvaldības izglītības iestādes, gan skolas, gan bērnudārzi, saņēmušas apjomīgu dāvinājumu no bezvadu interneta iekārtu ražotāja SIA "Mikrotīkls".

Artūrs Rukuts

Otrdien, 29.decembrī, sveicam visas Solveigas!

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas diena , Artūrs Rukuts , LVT , mūzika , Agnese Gurecka , IT

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 29 Solveigas, bet nav nevienas Ilgonas. Dzimšanas dienā sveicam Artūru Rukutu.

Sestdien skolēnus aicina Jauno zinātnieku skola

BIRKAS:
Jauno zinātnieku skola , LiepU , Dzintars Tomsons , IT

Sestdien, 12.decembrī, pulksten 10 Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte rīko kārtējās Jauno Zinātnieku skolas nodarbības 7. līdz 12. klašu skolēniem.

Būs bezmaksas seminārs "Realitāte virtuālajā vidē"

BIRKAS:
seminārs , Europe Direct , IT , viesnīca Līva

Otrdien, 8.decembrī, pulksten 13 konferenču zālē "Amber hall" (Lielā iela 11) "Europe Direct" informācijas centrs Liepājā piedāvā bezmaksas semināru "Realitāte virtuālajā vidē"

Atgādina par nodokļu nomaksas iespēju elektroniski

BIRKAS:
nekustamais īpašums , IT , nodokļi , Dome

Tuvojoties kārtējam nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas termiņam, 15. novembrim, Liepājas dome atgādina par iespēju saņemt NĪN maksāšanas paziņojumu elektroniski.

Liepājas skolotāji un uzņēmēji var pieteikties "Platīna Pelei"

BIRKAS:
Platīna pele , IT

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai "Platīna Pele 2015".

Datorikas skolotāji pabeidz tālākizglītības kursus

BIRKAS:
LiepU , IT , Datorika

Nedēļas nogalē savus nobeiguma darbus prezentēja 40 datorikas skolotāji, kuri kopš jūlija sākuma apguva zinības un prasmes Liepājas Universitātes pedagogu tālākizglītības kursos.

Ģimnāzijā roboti Lenija un Zipijs iepazīstina ar datoriku

BIRKAS:
karjeras nedēļa , 1.ģimnāzija , IT

13.oktobrī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā Karjeras nedēļas laikā notika atraktīva pēcpusdiena Liepājas skolēniem, lai parādītu, cik aizraujošs ir jaunais mācību priekšmets – datorika.

Lektori no Zviedrijas lasīs lekcijas par kiberdrošību

BIRKAS:
drošība , IT , lekcija , LiepU

Ceturtdien, 24.septembrī, no pulksten 13 līdz 16 Liepājas Universitātē, 415. telpā, notiks teorētiskās un  praktiskās nodarbības "Kiberdrošība", kuras vadīs speciālisti no Zviedrijas.

IT studentus aicina pieteikties 1500 eiro stipendijām

BIRKAS:
LiepU , IT , Exigen

Septiņu Latvijas augstskolu, arī Liepājas universitātes, informācijas tehnoloģiju (IT) studenti tiek aicināti pieteikties "Exigen Services Latvia" stipendijām 1500 eiro apmērā.

Liepājā uzstādīts "Tele2" mobilā interneta patēriņa rekords (3)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets , IT

Liepājā un tās novadā "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu, kura apjoms pieaudzis par trešdaļu.

Uzņēmums "Elektrons&K" pērn nopelnījis 195 004 eiro (5)

BIRKAS:
Elektrons , IT , Lursoft , Valērijs Kovals , Egils Bergmanis , Ludmila Stepanova

Liepājas uzņēmums SIA "Elektrons&K" pērn nopelnījis 195 004 eiro, kas ir par 27% mazāk nekā 2013.gadā, kad uzņēmums spēja nopelnīt 265 488 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Otrdien, 18.augustā, svin Helēnas, Lienes, Lienas, Elenas, Ellenas!

BIRKAS:
vārdadiena , Liene Jansone , IT

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 144 Lienes, 130 Elenas, 65 Helēnas, 24 Lienas un 4 Ellenas.

Universitāte paplašina sadarbību ar "Accenture Latvia" (2)

BIRKAS:
LiepU , IT , Accenture Latvia , Anita Jansone

Liepājas Universitāte ir parakstījusi sadarbības līgumu ar lielāko IT uzņēmumu Latvijā "Accenture Latvia", ar kuru Dabas un inženierzinātņu fakultāte sadarbojas jau ilgstoši.

Grasās veidot aplikāciju Liepājas popularizēšanai (3)

BIRKAS:
tūrisms , iepirkums , Film Angels productions , mobilais internets , IT

Noslēdzies iepirkums, ar kuru meklēja veidotājus lietotnei un filmai, kas popularizētu Liepāju kā pievilcīgu pilsētu gan tās iedzīvotājiem, gan viesiem, uzņēmējiem.

"Dienas Bizness": Telefons – īpašo piedāvājumu ķērājs (3)

BIRKAS:
PhoneAD , IT , Edgars Laipnieks , Sindijs Eizengraudiņš , Martins Navicks

Pirms gada rakstījām par liepājnieku uzņēmuma "Phonead" radīto unikālo produktu – mobilo telefonu reklāmu aplikāciju. Nu tas ir uzlabots, pilnveidots un gatavs nopietnam startam.

Pirmdien, 4.maijā, sveicam Vizbulītes, Vijolītes un Violas!

BIRKAS:
vārdadiena , dzimšanas diena , Jānis Strazds , IT

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā šonedēļ populārākie vārdi ir Maija (203) un Ģirts (153). Šodien svin 12 Violas, 5 Vizbulītes un 1 Vijolīte.

Interesenti aicināti apmeklēt lekciju par drošību internetā (1)

BIRKAS:
LiepU , lekcija , mūžizglītība , IT , Kaspars Lauris

Ceturtdien, 26.martā, pulksten 17 Liepājas Universitātes (LiepU) "E-prasmju nedēļas" ietvaros Mūžizglītības nodaļa aicina apmeklēt lekciju "Drošība interneta vidē".

Liepājas Universitātē būs e-prasmju nedēļa

BIRKAS:
LiepU , e-prasmes , IT , Kaspars Lauris , Dzintars Tomsons

Liepājas Universitātē no 23. līdz 27.martam notiks e-prasmju nedēļa, kura Latvijā tiek organizēta "Get Online Week 20115" un "e – Skillsfor Jobs 2015" ietvaros.

E-prasmju nedēļā būs semināri uzņēmējiem

BIRKAS:
seminārs , LTRK , IT

25.martā Liepājā un 26.martā Ventspilī Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera organizē seminārus uzņēmējiem "Attālināti un droši".

Biznesa rītā par Google risinājumiem biznesam

BIRKAS:
KBI , Biznesa rīti , internets , IT , viesnīca Līva

Kurzemes Biznesa inkubators (KBI ) ceturtdien, 19.februārī, ielūdz uz Biznesa rītu par Google risinājumiem biznesam un meklēšanas resursu optimizāciju (SEO).