Birka: LOC

Grupa

Gaidāms daudzveidīgs sporta un kultūras pasākumu klāsts

BIRKAS:
LOC , koncerts , basketbols

Nedēļas nogale Olimpiskajā centrā būs bagāta gan ar sporta, gan kultūras notikumiem. Bez sporta sacensībām apmeklētājiem tiks piedāvāti arī Māras Zālītes un grupas "Royce" koncerti.

"Saimnieks meklē saimnieci" otro reizi dosies uz Liepāju

BIRKAS:
LOC , izrāde

Izrāžu apvienība "Pannas Teātris" otro reizi dosies uz Liepāju ar jaunāko izrādi "Saimnieks meklē saimnieci". Liepājniekiem šo izrādi bija iespēja redzēt jau vasarā, koncertdārzā "Pūt, vējiņi!".

"Liepāja"/"Triobet" droši sasniedz BBL ceturtdaļfinālu

BIRKAS:
basketbols , BBL , Liepājas lauvas , LOC

Valsts čempione "Valmiera"/ORDO un "Liepāja"/"Triobet" komanda otrdien uzvarēja arī Baltijas Basketbola līgas (BBL) astotdaļfināla atbildes spēlēs un droši sasniedza nākamo kārtu.

Nedēļas nogalē plašs sporta sacensību piedāvājums

BIRKAS:
LOC , florbols , sieviešu basketbols , basketbols

Šajā nedēļas nogalē, no 17. līdz 19.februārim, Liepājas Olimpiskā centra apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt kādu no daudzveidīgajām sporta sacensībām.

Uzsākta reģistrācija "Liepājas spēkam 2017"

BIRKAS:
Liepājas spēks , Sporta pārvalde , LOC

Aprīļa sākumā Liepājas Olimpiskajā centrā notiks ceturtās spēka, izturības un ātruma sacensības "Liepājas spēks 2017", kurās šogad organizatori papildinājuši pieejamās disciplīnas.

"FasTracKids" pulciņš aicina uz īpašu nodarbību

BIRKAS:
bērnu un jaunatnes centrs , FasTracKids , LOC

Bērnu un Jaunatnes centra "FasTracKids" pulciņš 16. februārī pulksten 16 un 18 aicina bērnus no 3 līdz 6 gadu vecumam uz īpašo bezmaksas nodarbību ar sirsniņu elementiem.

Olimpiskais centrs aicina gan sporta, gan kultūras cienītājus (1)

BIRKAS:
LOC , koncerts

Nedēļas izskaņā Olimpiskajā centrā notiks gan sporta, gan kultūras pasākumi, piemēroti visām paaudzēm. Koncerti, izrāde, basketbols, florbols un hokejs – ikviens var izvēlēties piemērotāko.

Notiek Ivara Sudmaļa jubilejas koncerts "Vīna glāze"

BIRKAS:
LOC , koncerts , Ivars Sudmalis , Fotast

Piektdien, 10.februārī, LOC Rožu zālē pulksten 19 notiks grandiozs Ivara Sudmaļa jubilejas koncerts un reizē arī viņa pirmā autordziesmu albuma "Vīna glāze" prezentācija.

Aicina pieteikties Tautas deju festivālam "Aprīļa pilieni"

BIRKAS:
dejas , Aprīļa pilieni , festivāls , TMKC , LOC

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina Latvijas vidējās paaudzes un arī jauniešu deju kolektīvus līdz 2017. gada 1. martam pieteikties Tautas deju festivālam "Aprīļa pilieni".

Mielavs un Pārcēlāji vedina "Atsaukties Valentīna dienā" (7)

BIRKAS:
koncerts , LOC , Ainars Mielavs , Valentīndiena

Tieši Valentīndienā, 14.februārī, pulksten 19 Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC) ar koncertu "Atsaukties Valentīna dienā"viesosies Ainars Mielavs un grupa "Mielavs un pārcēlāji".

Nedēļas nogalē – basketbols, bokss, hokejs, futbols, florbols

BIRKAS:
LOC , basketbols , hokejs , florbols , bokss , futbols

Nedēļas nogalē Olimpiskajā centrā gaidāmi dažādi sporta veidi, jo apmeklētājiem būs iespējams just līdzi gan basketbola sacensībām, gan hokejam, futbolam, boksam, kā arī florbolam.

Dalībai izstādē "Ražots Liepājā 2017" gatavojas 184 dalībnieki

BIRKAS:
izstāde , LOC , Ražots Liepājā

Tradicionālajā izstādē "Ražots Liepājā" šogad piedalīsies 184 dalībnieki no Liepājas un tuvākajiem novadiem. Izstāde norisināsies 17. un 18.martā Liepājas Olimpiskajā centrā.

Spēle pret "Ogre/Kumho Tyre" par nostiprināšanos "play-off" zonā

BIRKAS:
LBL , basketbols , Liepājas lauvas , LOC

Trešdien, 1.februārī, "Liepāja/Triobet" savā mājas zālē Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems "Ogre/Kumho Tyre" komandu. Spēles sākums pulksten 19.30.

Lapčenoka koncertā varēs nopirkt viņa labāko dziesmu izlasi (3)

BIRKAS:
koncerts , LOC , CD

Kompānijas "Mikrofona ieraksti" vēsturisko ierakstu sērijā "Leģendas" izdevusi arī Viktora Lapčenoka labāko dziesmu kompaktdisku, kas būs nopērkams arī Liepājā 11.februārī.

Marta sākumā būs komēdija "Saimnieks meklē saimnieci"

BIRKAS:
LOC , izrāde

Svētdien, 5.martā, pulksten 15 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks izrāžu apvinības "Pannas Teātris" jaunākā izrāde – komēdija "Saimnieks meklē saimnieci".

Cilvēki ar īpašām vajadzībām uzbur Ziemassvētku brīnumu

BIRKAS:
Ziemassvētki , LOC , sociālais dienests

19.decembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notika tradicionālais koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot", kurā piedalījās vairāk nekā 100 cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Nosaukts iebalsotais "Zvaigžņu spēles" starta četrinieks

BIRKAS:
hokejs , Zvaigžņu spēle , LOC , Ledus halle

Noslēdzies līdzjutēju balsojums par Latvijas hokeja virslīgas un 1. līgas "Zvaigžņu spēles", kas notiks šā gada 26. decembrī LOC Ledus hallē, starta četriniekiem (vārtsargs, aizsargs, divi uzbrucēji).

Olimpiskais centrs aicina izveidot īpašu svētku kartiņu

BIRKAS:
LOC , Ziemassvētki , balva

Liepājas Olimpiskais centrs (LOC) šogad ir radījis iespēju izveidot īpašu svētku kartiņu, kuru apmeklētāji var nosūtīt kā virtuālu sveicienu īsziņas vai e-pasta veidā.

Jaunās tenisa zvaigznītes satiekas Liepājā

BIRKAS:
LOC , teniss , Olimpiskās Zvaigznītes

Liepājas Olimpiskajā centrā 10.decembrī valdīja īsta tenisa atmosfēra – bija ieradušies bērni no visas Latvijas uz sacensībām "Olimpiskās zvaigznītes" U8 (RED) un U9 (ORANGE) grupās.

"Ziemassvētku brīnumu gaidot" – cilvēki ar īpašām vajadzībām

BIRKAS:
Ziemassvētki , koncerts , LOC , Kristīgā sākumskola , Veco ļaužu dzīvojamā māja , 5.vidusskola

Pirmdien, 19.decembrī, pulksten 17 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks tradicionālais koncerts "Ziemassvētku brīnumu gaidot", kurā piedalīsies cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Sākas biļešu tirdzniecība uz "Zvaigžņu spēli" hokejā

BIRKAS:
hokejs , Musiqq , LOC , Zvaigžņu spēle

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, pulksten 14 Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Ledus hallē notiks Latvijas hokeja virslīgas un 1. līgas "Zvaigžņu spēle".

"Ražots Liepājā" pieteikušies vairāk nekā 80 dalībnieki (9)

BIRKAS:
LOC , Ražots Liepājā , Antra Brūna , Mārtiņš Ābols

Izstādei "Ražots Liepājā" pusotras nedēļas laikā pieteikušies jau vairāk nekā 80 dalībnieki, "Rietumu Radio" intervijā pastāstīja Liepājas domes biroja vadītāja Antra Brūna.

Godina NVO un brīvprātīgā darba darītājus (galerija) (2)

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie , LOC , balva

Otrdienas vakarā Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē jau desmito gadu notika veiksmīgāko Liepājas nevalstisko organizāciju un brīvprātīgā darba darītāju godināšanas pasākums.

LOC Baseins&SPA dāvanu kartes nopērkamas arī internetā

BIRKAS:
LOC , SPA

Liepājas Olimpiskais centrs informē, ka tā baseina un SPA dāvanu kartes tagad iespējams iegādāties arī attālināti, nevis tikai klātienē – info centra kasēs, kā bija līdz šim.

Uz koncertu ielūdz Ralfs Eilands un Kristīne Prauliņa

BIRKAS:
LOC , koncerts , Ziemassvētki

Pirmdien, 12.decembrī, pulksten 19 uz Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Rožu zāli ielūdz Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa "Very cool people".

Bez uzvarām vairs tikai "Lesjofors" un "LSSS 2"

BIRKAS:
basketbols , LOC

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 25. un 26. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas kārtējās spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem.

Sākusies pieteikšanās izstādei "Ražots Liepājā" (5)

BIRKAS:
izstāde , Ražots Liepājā , LOC

No šodienas, 28. novembra, sākusies pieteikšanās izstādei "Ražots Liepājā", kas 2017. gada 17. un 18.martā notiks Liepājas Olimpiskajā centrā.

Notiks čempionāts grieķu-romiešu un sieviešu cīņās

BIRKAS:
LOC , cīņas sports

Sestdien, 26. novembrī, Olimpiskajā centrā notiek Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un sieviešu cīņā, kurā plāno piedalīties sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī kaimiņvalstīm.

Aicina uz dinamisku izrādi ģimenei "Puika un Niķis" (1)

BIRKAS:
Tev un man , Igeta Gaiķe , LOC , koncerts

26.novembrī pulksten 15, Olimpiskā centra Rožu zālē ar uzvedumu "Puika un Niķis" viesosies Igetas Gaiķes studija, "Dzirnas", ansamblis "Campanella", Emīls Balceris, Miks Dukurs, Agnese Rakovska un citi.

"Lielais dzintars": Furšets izmaksāja zem 1000 eiro (61)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , teātris , muzejs , Latviešu biedrības nams , LOC , jubileja , koncerts

Pēc koncertzāles "Lielais dzintars" gada jubilejas un portālā ievietotās oficiālās fotogalerijas redakcijai piezvanīja liepājniece, kura pauda sašutumu par redzēto.