Birka: NVA

Pēc straujā kāpuma bezdarba līmenis nostabilizējies (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Janvārī reģistrētā bezdarba līmenis Liepājā, salīdzinot ar decembri, palicis nemainīgs – 11,2 procenti. Atgādināsim, ka decembrī tas pieauga visai strauji – par 0,4 procentiem.

Mēneša laikā Liepājā strauji audzis bezdarbs (5)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Decembrī reģistrētā bezdarba līmenis gan Latvijā, gan Liepājā pieaudzis par 0,4 procentpunktiem, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

Novembrī Liepājā nedaudz palielinājies bezdarbs

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Reģistrētā bezdarba līmenis valstī novembra beigās bija 8,0%, salīdzinājumā ar oktobri tas ir pieaudzis par 0,1% punktu. Tāpat tas kāpis arī Liepājā – no 10,7 uz 10,8 procentiem.

Oktobrī reģistrētā bezdarba līmenis Liepājā nemainīgs

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Arī oktobrī reģistrētā bezdarba līmenis valstī saglabājās nemainīgs un bija 7,9%. Liepājā tas bija 10,7%, aģentūru LETA informēja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Bezdarba līmenis valstī septembrī noslīdējis līdz 7,9%, Liepājā 10,7%

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis septembra beigās bija Rīgas reģionā – 5,1%, bet augstākais Latgales reģionā – 17,4%, ziņo aģentūra BNS.

Liepājā 15 jaunieši vasarā strādāja "Maxima" veikalos

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Maxima

Šovasar uzņēmums "Maxima Latvija" sniedza iespēju gandrīz 500 jauniešiem strādāt veikalos, kas ir par 24% vairāk nekā pagājušajā gadā. Liepājā strādāja 15 jaunieši.

Darba meklētāju skaits Liepājā samazinājies līdz 3483 (1)

BIRKAS:
Māra Zeme , NVA , nodarbinātība

Liepājā reģistrēti 3483 darba meklētāji, kuru skaits vasarā samazinājies, informē Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas nodaļas vadītājas vietniece Māra Zeme.

Darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 700 darba vietas

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Latviešu biedrības nams

13.septembrī Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla organizētais darba gadatirgus.

Tehnikumā apmācīs darbiniekus uzņēmumam "Jensen Metal"

BIRKAS:
tehnikums , NVA , Jensen Metal

Uzņēmums "Jensen Metal", Liepājas valsts tehnikums un Nodarbinātības valsts aģentūru līdz 24. augustam izsludina pieteikšanos lokmetinātāja kvalifikācijas iegūšanai.

Bezdarba līmenis Liepājā nedaudz samazinājies

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Latvijā šogad jūlija beigās reģistrētā bezdarba līmenis, tāpat kā mēnesi iepriekš, bija 8,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, Liepājā tas nedaudz samazinājies.

Arī jūnijā turpinājās bezdarba līmeņa samazināšanās (5)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Arī jūnijā Latvijā turpinājās reģistrētā bezdarba līmeņa samazināšanās, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA). Bezdarbs samazinājies arī mūsu pilsētā.

NVA reģistrējušies 213 atlaistie Metalurga darbinieki

BIRKAS:
NVA , Liepājas metalurgs , nodarbinātība

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kopš marta sākuma kā bezdarbnieki reģistrējušies 213 metālapstrādes uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" atlaistie darbinieki.

NVA reģistrējušies 202 bijušie Metalurga darbinieki

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

No šī gada marta sākuma līdz 29.maijam Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki bija reģistrējušies 202 uzņēmuma AS "KVV Liepājas metalurgs" bijušie darbinieki.

Kopš marta citu darbu atraduši 13 bijušie metalurgi (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

No šī gada marta sākuma līdz 16.maijam Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki ir reģistrējušies 192 uzņēmuma AS "KVV Liepājas metalurgs" bijušie darbinieki.

NVA reģistrējušies 185 bijušie metalurgi; 10 atraduši darbu (1)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA , Māra Zeme , Liepājas metalurgs

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiālē kopš marta sākuma līdz 10.maijam reģistrējušies 185 bijušie uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" darbinieki.

NVA sāk reģistrēties aprīļa beigās atlaistie Metalurga darbinieki (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

Šodien Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) bezdarbnieka statusa iegūšanai sāk reģistrēties 29.aprīlī uzņēmumā "KVV Liepājas metalurgs" atlaistie darbinieki.

"KVV Liepājas metalurgā" sākta darbinieku atlaišana (7)

BIRKAS:
Liepājas metalurgs , NVA , nodarbinātība

"KVV Liepājas metalurgā" sākta darbinieku atlaišana, bet lielākais atlaisto darbinieku pieplūdums Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) sagaidāms maija pirmajās dienās.

Kopš marta sākuma NVA reģistrējušies 106 metalurgi

BIRKAS:
NVA , Liepājas metalurgs

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kopš marta sākuma līdz 8.aprīlim bija reģistrējušies 106 bijušie uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" darbinieki.

Izvērtēti veselības veicināšanas projektu pieteikumi

BIRKAS:
NVA , projekti , Vides un veselības daļa

Trešdien, 30.martā, veselības veicināšanas projekta konkursā Nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas komisija atbalstīja 23 projektus par kopējo līdzfinansējumu 7000 eiro.

NVA reģistrējušies 72 Metalurga atlaistie darbinieki

BIRKAS:
NVA , Liepājas metalurgs , nodarbinātība

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki martā ir reģistrējušies 72 metālapstrādes uzņēmuma "KVV Liepājas metalurga" atlaisto darbinieku.

Kopš mēneša sākuma NVA reģistrējušies 33 bijušie metalurgi

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kopš marta sākuma ir reģistrējušies 33 bijušie AS "KVV Liepājas metalurgs" rūpnīcas darbinieki, informē NVA Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane.

Sesks: Ar bezdarba rādītājiem nevaram lepoties (22)

BIRKAS:
nodarbinātība , Uldis Sesks , UPB , NVA

Reģistrētā bezdarba līmenis janvārī Liepājā bija 11,8 procenti, un tas ir par teju trīs procentiem vairāk nekā vidēji valstī – 9,1 procenti, tomēr darba tirgū iespējas pastāv.

Bezdarba līmenis Liepājā aug trešo mēnesi pēc kārtas (6)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis janvārī pieaudzis līdz 9,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita, savukārt Liepājā tas kāpj jau trešo mēnesi pēc kārtas un ir 11,8 procenti.

Metalurga dēļ bezdarba līmeņa izmaiņas vēl nav jūtamas (6)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs , Māra Zeme

Liepājā šogad nejūt bezdarba līmeņa svārstības saistībā ar situāciju "KVV Liepājas metalurgā", informē Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāles vadītājas vietniece Māra Zeme.

Otro mēnesi pēc kārtas Liepājā pieaudzis bezdarba līmenis

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Reģistrētā bezdarba līmenis decembrī Latvijā pieaudzis par 0,3 procentiem un bija 8,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita. Liepājā tas sasniedzis 11,6 procentus.

Bezdarba līmenis oktobrī nav mainījies arī Liepājā

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Reģistrētā bezdarba līmenis oktobrī saglabājies nemainīgs un bijis 8,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita. Arī Liepājā mēneša laikā tas nav mainījies un ir 11,3 procentiem.

Liepājā augustā otrs augstākais bezdarba līmenis aiz Rēzeknes (2)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Latvijā šogad augusta beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 8,5% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, Liepājā šis rādītājs ir 11,9%, vēsta aģentūra BNS.

Liepājā bezdarba līmenis jau sasniedzis 12 procentus

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Latvijā šogad jūlija beigās bezdarba līmenis bija 8,6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir tikpat, cik jūnija un maija beigās. Liepājā tas audzis no 11,8 uz 12,0 procentiem.

Salīdzinot ar maiju, jūnijā Liepājā audzis bezdarba līmenis

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Reģistrētā bezdarba līmenis valstī jūnija beigās bijis 8,6% un salīdzinājumā ar maija beigām šis rādītājs nav mainījies, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Peldu 5.

Peldu ielu 5 veidos par universālu klientu apkalpošanas centru (2)

BIRKAS:
Peldu 5 , VARAM , Dome , VID , PMLP , NVA , Uzņēmumu reģistrs , VSAA

Vides un reģionālās attīstības ministrija nolēmusi katrā lielajā pilsētā un novadu centrā ierīkot vienoto klientu pieņemšanas centru, arī Liepājā.