Birka: Roņu iela

Roņu ielā atbrīvo remontbedrē iespiestu vīrieti

BIRKAS:
glābšana , Roņu iela , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība

Papildināts. Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Degot tvaika nosūcējam, ugunsgrēkā cietis vīrietis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Roņu iela , glābšana

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā ir cietis viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija. Tas noticis Liepājā.

Pār kuģa bortu pārkrīt un pazūd cilvēks (1)

BIRKAS:
osta , glābšana , VUGD , Roņu iela

Papildināts. Piektdien, 24.jūnijā, 23.15 saņemts izsaukums uz Roņu ielu, kur pār kuģa bortu bija pārkritis cilvēks un pazudis, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Līdz gada beigām slēgs satiksmei Roņu ielu

BIRKAS:
ielu remonts , satiksme , Roņu iela

Sakarā ar projektu "Roņu ielas kanalizācijas kolektoru rekonstrukcija” īstenošanu no 1.augusta līdz 28. decembrim būs slēgta satiksme Roņu iela.

Eksperimentālais maršruts uz Roņu ielu nav attaisnojies (5)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , LST , Kursa , Roņu iela

Pagājuši trīs mēneši kopš Liepājā ieviests eksperimentālais 14. maršruts "Līva – Roņu iela", kas tika izveidots pēc a/s "Kursa" vadības lūguma un tika pielāgots darba maiņām uzņēmumā.

Divi aļņi atnāk līdz pat Roņu ielai (5)

BIRKAS:
alnis , Roņu iela , pašvaldības policija

Otrdien, 21.maijā ap pulksten 15 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Roņu ielā, ievēroja divus aļņus, kuri pa ielas braucamo daļu devās pilsētas centra virzienā.