Birka: VUGD

Naktī ugunsdzēsējiem nācās doties uz Strazdu ielu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Strazdu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija mūsu pilsētā.

Cukura ielā trešdien sadegusi automašīna

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Cukura iela

Trešdien, 22.februārī, pulksten 8.03 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Cukura ielu Liepājā, kur dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā ugunsdzēsējiem viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Mālu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus . Viens no tiem bija Liepājā.

VUGD amatpersonas papildina iemaņas Zviedrijā

BIRKAS:
VUGD , Modris Karlsons , mācības

Janvārī VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas nodaļas komandieris Modris Karlsons ar kolēģi no Rīgas Eduardu Gņedoju papildināja niršanas iemaņas Bodenā, Zviedrijā.

Flotes ielā naktī nodeg divas automašīnas un mikroautobuss

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD

Nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus, no kuriem septiņi bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem aizvadītā diennakts samērā mierīga

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Matīsa Gūtmaņa iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Tirdzniecības kanālā nogrimis piekrastes zvejas kuģis (3)

BIRKAS:
Tirdzniecības kanāls , glābšana , VUGD , piesārņojums , kuģis Vētra

Papildināts. Trešdienas rītā Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Veco ostmalu, kur Tirdzniecības kanālā nogrima kuģis un no tā noplūda ķīmiska viela.

Otrdien ugunsgrēkā Baznīcas ielā cietusi sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , neatliekamā palīdzība , kūla , Baznīcas iela

Otrdien pulksten 13.08 VUGD saņēma izsaukumu uz Baznīcas ielu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums.

VUGD Liepājā atkal steidz dzēst kūlas degšanu (1)

BIRKAS:
VUGD , kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, un viens no tiem bija Liepājā.

Brīvdienās Liepājā degusi dārza mājiņa un sodrēji

BIRKAS:
VUGD , mazdārziņi , ugunsgrēks

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu, no kuriem divi bija Liepājā.

Fr. Brīvzemnieka ielas sākums vairs nav tikai gājējiem (5)

BIRKAS:
Fr. Brīvzemnieka iela , VUGD , satiksme

Veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Fr. Brīvzemnieka ielas sākumā, posmā no promenādes līdz Dzirnavu ielai. Tagad šis posms vairs nav paredzēts tikai gājējiem.

Elektrības slēdža dēļ no skolas nākas evakuēt cilvēkus

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Ausekļa 11/15 , mūzikas vidusskola , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde Liepājā saņēma trīs izsaukumus, arī uz mūzikas skolas ēku Ausekļa ielā.

Griestu lampas dēļ no bērnudārza evakuējas 37 cilvēki (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , drošība , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests trešdien pulksten 9.02 saņēma izsaukumu uzbērnudārzu  E.Veidenbauma ielu, kur nostrādāja ugunsdrošības signalizācija.

Liepājā reģistrēts šogad pirmais kūlas ugunsgrēks Kurzemē

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, divi no tiem – Liepājā.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Liepājā 2016.gadā veiktas 600 ugunsdrošības pārbaudes

BIRKAS:
VUGD , drošība

2016.gadā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes amatpersonas Liepājā veikusās 600 ugunsdrošības pārbaudes.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā deguši tikai atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , atkritumi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona aizvadūtajā diennaktī brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā. Abi - degošu atkritumu dēļ.

Piektās klases aicina piedalīties konkursā par ugunsdrošību

BIRKAS:
VUGD , konkurss

Līdz 6.februārim Liepājas skolu piekto klašu komandas aicinātas pieteikties VUGD Kurzemes reģiona brigādes un Liepājas Izglītības pārvaldes konkursā "Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?".

Aizvadītajā diennaktī Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Pie Nīcas noslīkušais bija bez vēsts pazudis no Liepājas

BIRKAS:
nāve , VUGD , meklēšanā , jūra

Sestdien, 28.janvārī, pulksten 9.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Nīcas novadu, kur ugunsdzēsēji glābēji no Baltijas jūras izcēla noslīkušo un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Pēc laivas apgāšanās jūrā vīrietis pats spēj tikt krastā

BIRKAS:
VUGD , glābšana , jūra , ugunsgrēks

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests svētdien, 29.janvārī, pulksten 10.52 saņēma izsaukumu uz Lībiešu ielu, blakus kurai jūrā bija apgāzusies laiva, kurā atradās vīrietis.

Aizvadītajā diennaktī dūmvados deguši sodrēji

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , drošība , Uliha iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu. Viens no tiem bija Liepājā.

Kurzemē pērn mazāk ugunsgrēku, bet vairāk upuru

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , infografika

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka 2016.gadā Kurzemē samazinājies izsaukumu skaits uz dzēšanu, bet palielinājies ugunsgrēkos bojā gājušo skaits.

Liepājā pirmdien degušas vienīgi pastkastītes (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divi bija maldinājumi.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

No 20.janvāra līdz 23.janvāra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

No kanāla izglābts aptuveni 60 gadus vecs vīrietis

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Tirdzniecības kanāls

Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienests sestdien pulksten 16.34 saņēma izsaukumu saistībā ar to, ka Tirdzniecības kanālā iekritis kāds cilvēks, ziņo aģentūra LETA.

Ēnu dienā iespējams ēnot VUGD amatpersonas

BIRKAS:
VUGD , Ēnu diena

15.februārī norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kuras ietvaros 196 skolēniem būs iespējams apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) struktūrvienības visā Latvijā.

Liepājā dzīvoklī degusi malka un sodrēji dūmvadā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus. Divi no tiem bija Liepājā, informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Degošas grīdas dēļ Jaunā ielā nākas glābt sirmgalvi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Jaunā iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien pulksten 17.02 saņēma izsaukumu uz Jauno ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums.

Ugunsgrēkā Lietuviešu ielā cietis viens cilvēks (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Lietuviešu iela

Papildināts. Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti 16 ugunsgrēki un tajos izglābts viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.