Birka: VUGD

Ēnu dienā iespējams ēnot VUGD amatpersonas

BIRKAS:
VUGD , Ēnu diena

15.februārī norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kuras ietvaros 196 skolēniem būs iespējams apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) struktūrvienības visā Latvijā.

Liepājā dzīvoklī degusi malka un sodrēji dūmvadā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Kurzemē saņēma sešus izsaukumus. Divi no tiem bija Liepājā, informē VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Degošas grīdas dēļ Jaunā ielā nākas glābt sirmgalvi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Jaunā iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien pulksten 17.02 saņēma izsaukumu uz Jauno ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums.

Ugunsgrēkā Lietuviešu ielā cietis viens cilvēks (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Lietuviešu iela

Papildināts. Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti 16 ugunsgrēki un tajos izglābts viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Ugunsdzēsējiem Kurzemē viens izsaukums – uz Vites ielu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Vites iela , drošība

Laika posmā no 11.janvāra pulksten 6.30 līdz 12.janvāra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma vienu izsaukumu uz ugunsgrēku.

Izsaukumu skaits ugunsdzēsējiem Liepājā samazinās jau trešo gadu pēc kārtas.

Pērn Liepājā ugunsgrēkos bojā gājuši divi cilvēki

BIRKAS:
VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), apkopojot datus par pērno gadu, informē, ka Liepājā gājuši bojā divi cilvēki. Gadu iepriekš dzīvību zaudēja viens cilvēks.

Četros mēnešos Liepājā lasītas 26 lekcijas par drošību

BIRKAS:
VUGD , drošība

Viens no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) uzdevumiem ir organizēt un veikt prevencijas pasākumus izglītības iestādēs bērniem un jauniešiem.

Namā Eduarda Tisē ielā naktī liftā iesprūst četri cilvēki (5)

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , VUGD

Pirmdien pulksten 1.31 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz E. Tisē ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas liftā bija iesprūduši četri cilvēki.

Brīvdienās izglābj divus kaķus un vienu gulbi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , gulbji , kaķi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde aizvadītajās brīvdienās Liepājā izglābusi divus iesprūdušus kaķus un vienu novārgušu gulbi.

VUGD aicina nesatraukties par it kā iesalušiem gulbjiem

BIRKAS:
VUGD , putni , ledus , drošība

Piektdien pulksten 14.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Grobiņu, kur iedzīvotāji ziņoja par Grobiņas dīķa ledū iesalušu gulbi.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – deguši sodrēji

BIRKAS:
Brīvības iela , drošība , VUGD

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

VUGD aicina būt uzmanīgiem un nekāpt uz ledus!

BIRKAS:
VUGD , drošība , ledus , ezers , Tirdzniecības kanāls

Iestājoties aukstajam laikam, ledū ielūzt un noslīkst ne tikai makšķernieki, bet arī cilvēki, kuri pastaigājas pa ledu, atgādina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ugunsdzēsējus brīvdienās traucēja tikai "Ostmalas" dēļ (1)

BIRKAS:
VUGD , t/c Ostmala , drošība

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka aizvadītās nedēļas nogale Liepājā pagāja samērā mierīgi. Saņemts tikai viens uzsaukums  – svētdien atkal uz "Ostmalu".

No "Ostmalas" atkal nācās evakuēt cilvēkus (5)

BIRKAS:
t/c Ostmala , VUGD , glābšana

Piektdien pulksten 11.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz TC "Ostmala", kur bija nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija.

Trešdien dzēsts ugunsgrēks neapdzīvotā piecstāvu ēkā

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Ģenerāļa Baloža iela

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, viens no tiem bija Liepājā.

Otrdien ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Aldaru iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

Klaipēdas ielā vējš apgāzis žogu.

Vējš plosa zarus, nogāž žogus un dažus kokus

BIRKAS:
koki , VUGD , Komunālā pārvalde , vētra , Jūrmalas parks

Lai gan glābšanas dienesti otrdien, 27.decembrī, nebija saņēmuši nevienu izsaukuma zvanu, Komunālās pārvaldes dienestiem tomēr nācās tikt galā ar vēja postījumiem.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem divi izsaukumi

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Koku iela , Gaujas prospekts

No 23.decembra līdz 27.decembra rīta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Sinoptiķi brīdina par stipru vēju priekšpusdienā

BIRKAS:
vētra , drošība , VUGD

Sinoptiķi brīdina, ka otrdien priekšpusdienā vējš rietumu un centrālajos rajonos brāzmās sasniegs līdz 15–19 m/s, piekrastē līdz 20–22 m/s, bet jūras piekrastē vēja brāzmas līdz pat 25 m/s.

VUGD aicina: svētkos atcerieties par drošību!

BIRKAS:
Ziemassvētki , drošība , VUGD

Ik gadu Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laikā vairāki cilvēki dažādos negadījumos cieš vai iet bojā savas neuzmanības, nezināšanas vai pārgalvības dēļ! Tādēļ svarīgi ir domāt par drošību!

Diennakts Liepājā pagājusi samērā mierīgi

BIRKAS:
VUGD , Policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova informē, ka diennakts pagājusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.

Zaķu ielā dzīvojamās mājas dūmvadā deguši sodrēji (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , drošība

Vakardien pulksten 14.33 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Zaķu ielu kur dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Kurzemes ugunsdzēsēji aizvadījuši mierīgu diennakti

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Krūmu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Aizvadītā diennakts Liepājā pagājusi visai mierīgi

BIRKAS:
VUGD

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova informē, ka diennakts pagājusi mierīgi, bez nekādiem nopietniem starpgadījumiem.

Glābējiem brīvdienās Liepājā tikai viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , avārija , A9

Laika posmā no 16.decembra pulksten 6.30 līdz 19.decembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma 14 izsaukumus.

Atkal dzīvsudrabs Atmodas bulvārī un tvaiki Dzērves ielā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , dzīvsudrabs

Laikā no14.decembra pulksten 6.30 līdz 15.decembra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi piecus izsaukumus – divus no tiem Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , O. Kalpaka iela , ugunsgrēks

Piektdien, 9.decembrī, pulksten 20.23 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz O. Kalpaka ielu, kur dzīvojamās mājas pagalmā dega atkritumi.

No dziļa pazemes bunkura izcelts tur iekritis vīrietis un suns

BIRKAS:
VUGD , glābšana

Papildināts. Vakar palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim ar suni, kuri bija iekrituši dziļā pazemes bunkurā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

No sadūmotām telpām evakuē sešus cilvēkus

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Atmodas bulvāris

Otrdien pulksten 10.02 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums.

Naktī Pulkveža Brieža ielā nodegusi dārza mājiņa

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , mazdārziņi , drošība

Ceturtdien pulksten 2.12 saņemts izsaukums uz Pulkveža Brieža ielu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dārza mājiņa 15 kvadrātmetru platībā.