Pēkšņais sniegs veicina vairāku automašīnu sadursmi (2)

BIRKAS:
autoavārija , drošība , sniegs , miesas bojājumi

Sniega dēļ strauji pasliktinoties braukšanas apstākļiem, 22.februārī, ap pulksten 12.30 Brīvības ielā dažu minūšu laikā notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, informē Valsts policija.

Viršu ielā brauc apreibis, bez tiesībām un tehniskās apskates

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija

17.februārī ap pulksten 23 Viršu ielā 1994.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi" bez transporta vadīšanas tiesībām un, iespējams, būdams narkotisku vai psihotropo vielu ietekmē.

Aicina neatstāt velosipēdus zagļiem viegli pieejamus

BIRKAS:
zādzība , Velo , autoavārija

Ceturtdien, 16.februārī, ap pulksten 11 Daugavas ielas daudzdzīvokļu mājā no kāpņu telpas pirmā stāva ir nozagts bērnu BMX velosipēds pelēkā krāsā, ziņo Valsts policija.

Pārkrītot pār bortu, naktī ostā gājis bojā vīrietis

BIRKAS:
osta , nāve , negadījums , autoavārija

Papildināts. Liepājas ostas 45.piestātnē ceturtdien ap pulksten 1 naktī no kuģa jūrā iekritis apkalpes loceklis, 1972.gadā dzimis vīrietis un notikuma vietā gājis bojā, informē Valsts policija.

Kr. Valdemāra un Ganību ielās auto uzbrauc velosipēdistiem

BIRKAS:
autoavārija , Velo

Otrdien, 14.februārī, ap pulksten 8.30 Krišjāņa Valdemāra ielā 1990.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Ford Fiesta" uzbrauca nenoskaidrotam velosipēdistam, ziņo policija.

Dzērumā uz ietves ar auto aizķer deviņus gadus jaunu meiteni

BIRKAS:
autoavārija

13.februārī ap pulksten 20.30 1963.gadā dzimis vīrietis brauca ar automašīnu "Peugeot" pa Mežmalas ielu no Ģenerāļa Baloža ielas uz Viršu ielu pie krustojuma ar Silu ielu un uzbrauca uz ietves.

Autoavārija Ganību un Kungu ielu krustojumā.

Ar zagtām automašīnām izraisa divas avārijas (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , pakaļdzīšanās

Piektdienas vakarā, 10.februārī ap pulksten 18 kāds vīrietis konstatēja, ka no stāvlaukuma Oskara Kalpaka ielā nozagta automašīna "Opel Frontera", informē Valsts policija.

1944.gadā dzimis vīrietis aizbēg no avārijas vietas

BIRKAS:
autoavārija

6.februārī ap pulksten 13.30 1944.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli "Volkswagen Polo" no Spīdolas uz Pāvilostas ielas pusi, neievēroja drošu intervālu.

Brauc gan bez tiesībām, gan 3 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija

3.februārī ap pulksten 15.30 pa Siena ielu 1987.gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli "Opel Vectra" bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras nav iegūtas noteiktā kārtībā.

Nedēļas nogalē veikalos aktīvi uzdarbojušies garnadži

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , huligānisms

Nedēļas nogalē, laika posmā no 27. līdz 30.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī ir reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem.

Mirklis pirms autobuss notieca pensionāru.

Joprojām notiek izmeklēšana par 13.janvāra avāriju (10)

BIRKAS:
autoavārija , kriminālprocess , drošība , Liepājas autobusu parks

Piektdienas, 13.janvāra, vakarā Raiņa ielā satiksmes autobuss uzbrauca sirmgalvim, kuru pēc notikušā nogādāja slimnīcā. Valsts policija joprojām veic izmeklēšanu par šo gadījumu.

Avārijā pie Pāvilostas cietuši vairāki liepājnieki (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

Vakar no pie Pāvilostas, uz ceļa Ventspils – Liepāja, saskrējās "Renault Master", kuru vadīja 1998.gadā dzimis vīrietis, un "Renault Kangoo", kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis.

Nolauztos apgaismes stabus atjaunos pēc 25.janvāra (1)

BIRKAS:
Komunālā pārvalde , apgaismojums , autoavārija , Zirņu iela , Kungu iela

Vēl 8.janvāra vakarā Kungu un Zirņu ielu krustojumā notika kravas automašīna "Iveco" sadursme ar "Golf", kā rezultātā tika nolauzts apgaismes stabs. Tas divu nedēļu laikā nav atjaunots.

Satiksme uz Rīgas − Liepājas šosejas bija bloķēta 12 stundas (1)

BIRKAS:
autoavārija , A9 , satiksme

Atbildīgajiem dienestiem izdevies atbrīvot abas joslas uz Liepājas šosejas pie Lielupes tilta, kur šorīt avarēja kravas automašīnas, aģentūrai LETA norādīja Valsts policijā.

"Delfi" publisko sašutumu izraisījušās avārijas video (23)

BIRKAS:
autoavārija , Liepājas autobusu parks , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība

13.janvāra vakarā Liepājā, Raiņa ielā, satiksmes autobuss uzbrauca sirmgalvim, kuru pēc notikušā nogādāja slimnīcā. "Delfi Aculiecinieka" rīcībā nonācis tā video, ziņo portāls "Delfi".

Izraisa avāriju, pagriezienā nedodod ceļu citai automašīnai (1)

BIRKAS:
autoavārija , drošība , reids

Otrdien, 17.janvārī, ap pulksten 18 1988.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Renault Laguna" pa Oskara Kalpaka ielu virzienā uz Pulvera ielas pusi, informē Valsts policija.

Avārija un vienaldzība izsauc sašutuma vētru internetā (22)

BIRKAS:
autoavārija , Liepājas autobusu parks , miesas bojājumi , Raiņa 9 , Slimnīca

Papildināts. Piektdien, 13.janvārī, ap pulksten 18.30 Raiņa ielā 9 noticis satiksmes negadījums, kurā maršruta autobuss uzbraucis 1939.gadā dzimušam vīrietim, informē valsts policija.

No tramvaja aizsega izskrien uz ielas un gūst traumas (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , miesas bojājumi

13.janvārī ap pulksten 12 Rīgas ielā 3 1947.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Hyundai Trayet" 1962.gadā dzimušam vīrietim, kurš izgāja uz ceļa braucamās daļas no tramvaja aizsega.

Satiksmes autobusā paliek bez naudas un dokumentiem (1)

BIRKAS:
kabatzagļi , autoavārija

12.janvārī pulksten 17.30 Graudu ielā pēc brauciena autobusā kāda sieviete konstatēja, ka no somas nozagts naudas maks, kurā atradās identifikācijas karte un bankas karte, kā arī nauda,

Policija precizē informācija par traģisko avāriju

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , miesas bojājumi

Valsts policija precizē sākotnēji sniegto informāciju, par Kazdangas pagastā notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kurā dzīvību zaudēja divus gadus vecs puisītis.

Vīrietis cietis, kravas automašīnai ignorējot sarkano gaismu (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Svētdien, 8.janvārī, ap pulksten 21 Kungu ielā 1984.gadā dzimis vīrieti ar kravas automašīnu "Iveco", iebrauca krustojumā ar Zirņu ielu pie luksofora sarkanās gaismas.

Sieviete krīt uz ietves uz salauž sev potīti (1)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , zādzība , negadījums

5.janvārī ap pulksten 12 Ed. Veidenbauma ielā 1951.gadā dzimusi sieviete krita uz ietves. Sieviete nogādāta slimnīcā, kur viņai konstatēts labās kājas potītes lūzums un alkohola reibums.

Avārija Grobiņas novadā uz autoceļa Grobiņa – Bārta – Rucava.

Sniegotā diennakts Kurzemē pavadīta samērā mierīgi

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

Kopumā pagājušā diennakts satiksmes ziņā Kurzemes reģionā aizvadīta mierīgi. Ja visā Latvijā reģistrēts 161 ceļu satiksmes negadījums, tad Kurzemē no tiem tikai 16.

Automašīnas bojā gan ceļazīmi, gan apgaismes stabu (1)

BIRKAS:
autoavārija

3.janvārī pulksten 20.15 Liedaga ielā 1983.gadā dzimusi sieviete vadīja atpakaļgaitā automašīnu "Mazda Premacy" un uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot. Cietušo šajā negadījumā nav.

Jaungada naktī kafejnīcai "Trīs sivēni" izsit loga stiklu (3)

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , dzērājšoferi , Trīs sivēni , Zivju 3

1.janvārī ap pulksten 15.30 konstatēts, ka Zivju ielas kafejnīcai "Trīs sivēni" loga rūtij ir izsists pirmais stikla slānis. Telpā neviens nav iekļuvis . Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Naktī uz Tramvaja tilta uzbrauc gulošam cilvēkam

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība

26.decembrī ap pulksten 1.10 1944.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" pa Tramvaja tiltu virzienā no Lielās ielas puses uz Kaiju ielas pusi un uzbrauca guļošam cilvēkam.

Pie zaļās gaismas uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Jaunā ostmala

20.decembrī ap pulksten 13 Jaunās Ostmalas un Brīvības ielas krustojumā 1956.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Volvo" un uzbrauca 1949.gadā dzimušai sievietei.

Autoavārija Priekulē.

Nedēļas nogalē vairākas autoavārijas ar cietušajiem

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

Laika posmā no 9. līdz 12.decembrim Liepājas iecirknī reģistrēti 24 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem divos bija arī cietušie, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Šķēdē nozog betona maisītāju; uz Rīgas šosejas smaga avārija

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , miesas bojājumi , A9

Trešdien, 7.decembrī, ap pulksten 16 Šķēdē, Dārziņu kooperatīvā, kādā māja konstatēts, ka no jaunbūves, pie kuras ir brīva piekļūšana, nozagts betona maisītājs un ķerra.

Nedodot ceļu, sabojā drošības margas un automašīnas (2)

BIRKAS:
autoavārija , Zirņu iela

6.decembrī ap pulksten 13.20 1983.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Mazda" virzienā no Zirņu ielas uz Jauno tiltu, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.