Naktī uz sestdienu Talsu ielā apzog veikalu "Elvi"

BIRKAS:
zādzība , dzērājšoferi , Elvi , autoavārija

23.janvārī pulksten 1.10 Talsu ielā, izsitot durvju logu, ir iekļūts veikalā "Elvi" tajā un nozagtas dažādas mantas. Vainīgo personu un nodarītos zaudējumus noskaidro, uzsākts kriminālprocess.

Izbraucot no pagalma, jāpārliecinas par drošību!

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

20.janvārī pulksten 20 Ventspils ielā 1954.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Toyota", izbraucot no nama pagalma, nepārliecinājās par drošību un izraisīja sadursmi ar automašīnu BMW.

Sniegs ievērojami apgrūtinājis autovadītāju dzīvi.

Rojas ielā naktī nozagta automašīna "BMW 525" (1)

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , dzērājšoferi

Īpašniece konstatējusi, ka posmā no 18.janvāra pulksten 20 līdz 19.janvāra pulksten 7.30 Rojas ielā ir nozagta viņas automašīna "BMW 525". Uzsākts kriminālprocess, automašīna tiek meklēta

Ar "BMW 530" notriec divus gājējus. Abi nogādāti slimnīcā (4)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , Jūras iela

Papildināts. Friča Brīvzemnieka un Jūras ielu krustojumā kāds autovadītājs, vadot BMW markas automašīnu, pirmdienas vakarā notriecis divus gājējus, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Avārijas rezultātā uzstumj uz spoguļa staba

BIRKAS:
autoavārija

16.janvārī pulksten 12.10 1954. gadā dzimis šoferis, vadot "Volvo V40" pa Ugāles ielu, krustojumā ar Vaiņodes ielu neņēma vērā ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasības un izraisīja sadursmi ar "Audi A4".

Automašīnas cieš gan braucot, gan stāvot (1)

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , dzērājšoferi , miesas bojājumi , Slimnīca , A9

14.janvārī pulksten 13 Kuldīgas ielā, iesniedzēja konstatēja, ka pie mājas novietotai automašīnai "Renault" pārdurtas visas četras riepas, informē policijas preses pārstāve Jolanta Knīse.

Bez īpašnieces ziņas paņemti divi kredīti

BIRKAS:
krāpšana , zādzība , narkotikas , autoavārija

13.janvārī pulksten 14.30 kāda sieviete konstatējusi, ka izmantojot viņas bankas internetbanku, paņemti divi kredīti un nauda pārskaitīta uz svešu kontu, informē Valsts policija.

Slimnīcā nogādā meiteni narkotiku reibumā

BIRKAS:
narkotikas , Slimnīca , autoavārija

12.janvārī pulksten 22.40 no atpūtas vietas Dzirnavu ielā uz Liepājas slimnīcu nogādāta 1999.gadā dzimusi jauniete, kas visdrīzāk, atradās psihotropisko vielu iespaidā, informē Valsts policija.

Smagā avārijā uz Liepājas šosejas bojāgājušais un trīs cietušie (1)

BIRKAS:
autoavārija , nāve , A9

Šodien uz Liepājas šosejas pie Blīdenes Saldus novadā noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā viens cilvēks gājis bojā, bet vēl trīs cietuši un nogādāti slimnīcā.

3,34 promiļu reibumā no rīta izraisa avāriju Rīgas ielā (3)

BIRKAS:
dzērājšoferi , Rīgas iela , autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Pirmdien, 11.janvārī, pulksten 9.15 Rīgas ielā 1976.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volvo 440" alkoholisko dzērienu ietekmē, izraisīja sadursmi ar automašīnu "Chrysler".

Cukura ielā ietriecas pārbrauktuves luksoforā

BIRKAS:
autoavārija , Cukura iela , dzelzceļš

6.janvārī pulksten 10.30 1991.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Mazda" pa Cukura ielu, neizvēlējās atbilstošu ātrumu, netika galā ar auto vadību un iebrauca pretējā joslā.

Svētku brīvdienās avārijās cietušo nav bijis

BIRKAS:
autoavārija

Kaut arī svētku brīvdienās mūsu pilsētā notika vairākas avārijas, visas tās beigušās bez cietušajiem, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Ostas teritorijā ar "Audi Q5" no rīta iebrauc žogā (2)

BIRKAS:
autoavārija , Atslēdznieku iela , Grīzūpes iela , dzērājšoferi

28.decembra rītā, īsi pēc pulksten astoņiem, ostas teritorijā Atslēdznieku ielā kādam šoferim, vadot "Audi Q5" un neizvēloties laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, gadījies iebraukt žogā.

Uz Rīgas šosejas avarē, dzērumā bēgot no policijas

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

25.decembrī pulksten 22.18 kāda 1973.gadā dzimusi sieviete, vadot "Chrysler PT Cruiser" pa autoceļu Rīga–Liepāja un nepakļāvās policijas darbinieku prasībām apturēt transportlīdzekli.

Dzintaru ielā izraisa avāriju un aizbēg

BIRKAS:
autoavārija , Dzintaru iela

21.decembrī pulksten 10.10 kāds vadītājs pa Dzintaru ielu vadīja nenoskaidrotu automašīnu un, apbraucot šķērsli, neievēroja drošu intervālu un izraisīja sadursmi ar pretī braucošo "Toyota Auris".

Narkotiku reibumā apzog viesnīcas klientu

BIRKAS:
zādzība , Fontaine Royal , autoavārija , dzērājšoferi

Svētdien, 13.decembrī, pulksten 8.25 Stūrmaņu ielā, viesnīcā "Fontaine Royal" iesniedzējs konstatēja, ka pazudis maks ar naudu, kā arī citas mantas, informē Valsts policija

Spridzināšana noved pie avārijas iemesla atklāšanas

BIRKAS:
huligānisms , pirotehnika , autoavārija

10.decembrī pulksten 11.09 Pašvaldības policijas darbinieki Kroņu ielā aizturēja divus jauniešus (dzimuši 2001. un 2002. gadā), kas spridzināja pirotehnikas izstrādājumus.

Iereibis "Renault" vadītājs izraisa trīs automašīnu sadursmi

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Trešdien, 9.decembrī, pulksten 20.30 1950.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Renault Espace" pa Vītolu ielu uzbrauca stāvošai automašīnai "Honda CRV", informē Valsts policija.

Nedod ceļu Ganību un Klaipēdas ielu krustojuma

BIRKAS:
autoavārija

Otrdien, 8.decembrī, pulksten 12.30 1994.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Mitsubishi Colt" pa Ganību ielu un krustojumā ar Klaipēdas ielu nedeva ceļu "Renault Master".

Vējainajās brīvdienās pārsvarā fiksēti autonegadījumi (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

4.decembrī pulksten 16 Jūras ielā, 1964.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "Chrysler", uzbrauca priekšā braucošai automašīnai "Škoda", ko vadīja 1958.gadā dzimis vīrietis.

Aizvadītajās dienās Liepājā – tikai autonegadījumi

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms

2.decembrī pulksten 14 1985.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Mazda 626" pa Brīvības ielu un krustojumā ar Grobiņas ielu novērsa uzmanību no ceļa un nobrauca no braucamās daļas.

Izraisa avāriju naktī Liepājā, aiztur no rīta Nīcā (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , narkotikas

Valsts policija informē, ka piektdienas naktī kāds "Opel" vadītājs izraisīja avāriju un bojāja apgaismes stabu Liepājā, Klaipēdas ielā, taču aizturēts viņš tikai no rīta Nīcā.

Baseina ielā aiztur apreibušu jaunieti ar "zālīti" (1)

BIRKAS:
narkotikas , Slimnīca , Baseina iela , autoavārija

25.novembrī ap pulksten 22.35 Baseina ielā konstatēts, ka 1998.gadā dzimis jaunietis atradās, iespējams, narkotisko vielu ietekmē, informē Valsts policija.

Pirmā sniega dienā plaša satiksmes negadījumu hronika (2)

BIRKAS:
autoavārija , sniegs

Valsts policija informē, ka aizvadītajā diennaktī par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu sodīti septiņi autovadītāji un veiktas vienpadsmit alkohola pārbaudes.

BMW vadītājs nedod ceļu pretim braucošam tramvajam

BIRKAS:
autoavārija , tramvajs

16.novembrī pulksten 9.40 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "BMW 520" pa Ventas ielu, un krustojumā ar Vaiņodes ielu veica kreisā pagrieziena manevru, informē Valsts policija.

Jaunieši sit loga rūtis un plēš novērošanas kameras

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , autoavārija

Sestdien, 14.novembrī, pulksten 14 Spīdolas ielā, kāpņutelpā jauniešu huligāniskas rīcības rezultātā tika izsista loga rūts, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Dzērusi jauniete ar mopēdu ieskrien automašīnā

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , Kuldīgas iela

Vakar Kuldīgas ielā 1998.gadā dzimusi jauniete, vadot mopēdu, ietriecās stāvošā automašīnā "Chrysler PT Cruiser", aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Nedēļas nogalē – pāris dzērājšoferu, avārija un zādzība

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , autoavārija

Valsts policija informē, ka aizvadītās nedēļas nogale pagājusi visai mierīgi. Liepājā pieķerti tikai divi dzērājšoferi, viena zādzība un viena avārija ar aizbēgušu vaininieku.

Cietusī pēc satiksmes negadījuma neinformē policiju (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , huligānisms

Saņemta informācija no slimnīcas, ka 3.novembra vakarā Lauku un Cenkones ielu krustojumā kāds vadītājs, vadot automašīnu atpakaļgaitā, uzbrauca gājējai, 1946.gadā dzimušai sieviete.

Auto negadījumā cietis sadursmes vaininieks

BIRKAS:
autoavārija

Aizvadītajā diennaktī Liepājā ceļu satiksmes negadījumā cietis kāds 68 gadus vecs autovadītājs, kurš pats izraisīja sadursmi.