Lielā ielā izraisa avāriju, nedodot ceļu motociklistam

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

18.oktobrī pulksten 19.11 1963.gadā dzimis vīrietis pa Lielo ielu vadīja automašīnu "Volvo V40" un krustojumā ar Graudu ielu nedeva ceļu pretī braucošam motociklam "Honda CBE 600RR".

Zemnieku ielā motocikls saduras ar automašīnu

BIRKAS:
autoavārija , Zemnieku iela

Vakar Zemnieku ielā sadūrās automašīna "Opel Astra", kuru vadīja 1952.gadā dzimis vīrietis, un motocikls "Suzuki", kuru vadīja 1987.gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policija.

Nedēļas nogales policijas ziņās dominē autonegadījumi (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , ugunsgrēks

Kā redzams valsts policijas sniegtajā aizvadītās nedēļas kriminālo notikumu hronikā, no dažādām likstām brīvdienās faktiski cietuši tikai autovadītāji un to spēkrati.

Mēgina norēķināties ar viltotu 50 eiro banknoti

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , Slimnīca , viltota nauda

6.oktobrī pulksten 13.05 saņemta telefoniska informācija no veikala Zemnieku ielā, par to, ka kāda persona mēģināja norēķināties par pirkumu ar viltotu 50 eiro banknoti.

"Golf" saduras ar 1939.gadā dzimušu velosipēdistu

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Otrdien Krūmu un Namdaru ielu krustojumā notika sadursme starp automašīnu "Volkswagen Golf", kuru vadīja 1990.gadā dzimusi sieviete, un velosipēdistu – 1939.gadā dzimušu vīrieti.

Lielā ielā ar velosipēdu traumē sirmgalvi (2)

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , Lielā iela

Papildināts. 29.septembrī pulksten 16.15 Lielā ielā, pagaidām nenoskaidrots velosipēda vadītājs uzbrauca 1935.gadā dzimušam vīrietim, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Policija detalizētāk informē par traģēdiju Karostā (3)

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , miesas bojājumi , Ģenerāļa Baloža iela , Neatkarības rotas iela

Policija sniegusi detalizētāku informāciju par traģēdiju Karostā 25.septembra vakarā, kad vīrietis ar automašīnu notrieca sievieti, kura atradās uz brauktuves, un no notikuma vietas aizbrauca.

Jaunietis uzbrauc draudzenei, ietriecas kokā un izlec pa logu (4)

BIRKAS:
autoavārija , nāve , miesas bojājumi , Neatkarības rotas iela , skaties.lv

Portāls skaties.lv raksta, ka pēc aculiecinieku ziņām, piektdien traģiski notikumi risinājušies Liepājā – kāds puisis ar automobili notriecis meiteni, bet pēc tam laupījis sev dzīvību.

Kalpaka ielā pie veikala "Beta" uzbrauc vīrietim

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , drošība , O.Kalpaka iela

23.septembrī pulksten 20.20 O. Kalpaka ielā iepretim veikalam "Beta" 1971.gadā dzimušas sievietes vadīta automašīna "VW Passat Variant" sadūrās ar gājēju, kurš šķērsoja brauktuvi.

Avarē, jo neievēro luksofora sarkano signālu (1)

BIRKAS:
autoavārija , Zirņu iela

Otrdien pulksten 16.35 Zirņu un Tebras ielas krustojumā 1980. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Renault", neievēroja luksofora sarkano aizliedzošo signālu, informē Valsts policija.

Liepājas 8.vidusskola

Sadzērusies sieviete naktī avarē 8.vidusskolas pagalmā

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , 8.vidusskola , Dunikas 9/11

20.septembrī pulksten 00.52 1977.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Mitsubishi Carisma" pa Vaiņodes ielu būdama alkoholisko dzērienu iespaidā, informē Valsts policija.

Metināšanas darbu rezultātā aizdegas "Mercedes"

BIRKAS:
ugunsgrēks , autoavārija , Slimnīca

Ceturtdien, 17.septembrī, garāžu kooperatīva teritorijā Namdaru ielā metināšanas darbu rezultātā aizdegās vieglā automašīna "Mercedes Benz", informē Valsts policija. Cietušo nav.

Satiksmes negadījumā Liepājā cieš septiņi bērni (5)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība

Papildināts (2). Satiksmes negadījumā pirmdien cietuši septiņi, nevis četri, bērni, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga. Negadījums noticis Brīvības ielā.

Rožu laukumā izdeg automašīnas salons

BIRKAS:
Rožu laukums , ugunsgrēks , zādzība , autoavārija

Otrdien, 8.septembrī, pulksten 20.40 Rožu laukumā, 1979.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Ford Focus". Notiekot īssavienojumam,  automašīna aizdegās un  izdega tās salons.

Divi liepājnieki avarē, Vērgalē uzbraucot akmenim (4)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi

5.septembrī pulksten 17.50 Pāvilostas novada Vērgalē, vīrietis, vadot automašīnu "Audi A4", neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa un ietriecās akmenī.

Pie "Ostmalas" vīrietim nozog pieslēgtu velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , t/c Ostmala , dzērājšoferi , autoavārija

Ceturtdien, 3.septembrī, pulksten 19.20 Kārļa Zāles laukumā vīrietis konstatēja, ka nozagts viņa velosipēds, kas bija pieslēgts pie veikala margām, informē Valsts policija.

Autobuss pie "Rietumu Centra" nogāž apgaismes stabu (1)

BIRKAS:
autoavārija , Rietumu centrs , apgaismojums , Mētra

Papildināts. Kāds aculiecinieks ceturtdien, 3.septembrī, pulksten 12.39 pie tirdzniecības centra "Rietumu centrs" fiksējis satiksmes negadījumu, kurā iesaistīts pasažieru autobuss.

Pie koncertzāles apskādē divas automašīnas un aizbrauc (6)

BIRKAS:
autoavārija , koncertzāle , SIA Lāde

Otrdien pulksten 15.35 diezgan savdabīgs satiksmes negadījums norisinājās Radio ielas sētā, blakus Pasta namam un pretīm topošajai koncertzālei.

Slimnīcā nogādā zēnu, kurš iedzēris tīrīšanas līdzekli (1)

BIRKAS:
Slimnīca , negadījums , autoavārija , dzērājšoferi

31.augustā pulksten 16.50 no kādām mājām Pļavu ielā Liepājas slimnīcā nogādāts 2006. gadā dzimis zēns,  kurš iedzēris cauruļvadu tīrīšanas līdzekli, informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē policijas hronikā dominē autolikstas

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , zādzība , miesas bojājumi

Valsts policija informē, ka aizvadītā nedēļas nogale pagājusi visai mierīgi. Hronikā visvairāk figurēja ar automašīnās saistītas lietas - dzērājšoferi, avārijas, zādzība no salona u.c.

Zirņu ielā jauns velosipēdists ietriecas ceļa zīmē (4)

BIRKAS:
miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība , autoavārija

25.augustā ap pulksten 15.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Zirņu ielā, ievēroja velosipēdistu, kurš bija guvis galvas traumu, ietriecoties ceļa zīmē.

Nedēļas nogalē – daudz un dažādi autonegadījumi

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , autoavārija

Aizvadītās nedēļas nogalē fiksēts daudz pārkāpumu, kuros iesaistīti spēkrati. Notikušas ne tikai avārijas, bet automašīnu īpašnieki cietuši arī no garnadžiem un huligāniem.

Krūmu ielā automašīna uz ietves notriekusi sievieti (1)

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , Krūmu iela

Vakar mikroautobuss "Renault Master", kuru vadīja 1977.gadā dzimis vīrietis, atpakaļgaitā braucot, notrieca uz ietves esošu gājēju – 1962.gadā dzimušu sievieti. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Ar kravas automašīnu aizķer vadu un nogāž arī stabu (1)

BIRKAS:
autoavārija , zādzība , Autoru iela

20.augustā ap pulksten 12.50 1985. gadā dzimis vīrietis, vadot "Volvo FL" Autoru ielā, nepārliecinājās par drošību un aizķēra elektrības vadus, kas atradās virs brauktuves.

Sestdienas rītā vīrietis nolec no Tramvaja tilta

BIRKAS:
tramvaja tilts , zādzība , velomaratons , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi , autoavārija

Sestdien, 15.augustā, pulksten 7.57 no Tramvaja tilta kanālā ielēca 1988.gadā dzimis vīrietis, kurš tika krastā saviem spēkiem. Policija atgādina, ka šāda pārgalvība var maksāt dzīvību!

Siļķu ielā BMW paliek bez spoguļiem un restēm

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

11.augustā pulksten 15 Siļķu ielā iesniedzējs konstatēja, ka viņa automašīnai "BMW 525" no abām pusēm nolauzti spoguļi un no priekšējā atdures stieņa noņemtas četras restītes.

Zivju ielā velosipēdiste notriekusi gājēju

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā,  Liepājā, Zivju ielā, 1996.gadā dzimusi sieviete, vadot velosipēdu, netika galā ar tā vadību un notrieca gājēju, 1944.gadā dzimušu sievieti.

Policija aicina neatstāt savas mantas bez uzraudzības

BIRKAS:
zādzība , pludmale , autoavārija

Aizvadītajās dienās Liepājā reģistrēti vairāki gadījumi, kad dažādās izklaides vietās – gan pludmalē un tās tuvumā, gan citviet pilsētā cilvēki tikuši apzagti, informē Valsts policija.

Pludmales apmeklētāji cieš no zagļu aktivitātēm

BIRKAS:
zādzība , pludmale , dzērājšoferi , autoavārija

6.augustā pulksten 13.25 pludmalē Krasta ielas galā iesniedzēja konstatēja, ka viņas automašīnai "Škoda" ir izsists durvju stikls un no salona nozagta nauda, informē Valsts policija.

Zivju un Peldu ielas krustojumā uzbrauc gājējai (3)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība

29.jūlijā pulksten 16 Zivju un Peldu ielas krustojumā 1996.gadā dzimis vadītājs, braucot pa Peldu ielu ar automašīnu "VW Golf", uz gājēju pārejas uzbrauca 1972.gadā dzimušais sievietei.