2000.gadā dzimusi meitene brauc bez tiesībām un avarē (7)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , nāve , narkotikas , Pulkveža Brieža 1 , O. Kalpaka 76/80

28.jūlijā pulksten 16 2000.gadā dzimusi meitene vadīja automašīnu "Audi 80" pa Pulkveža Brieža ielu un iepretim mājai nr. 1a netika galā ar vadību un iebrauca kokā, informē Valsts policija.

Motociklists avarē, izvairoties no uzbraukšanas kaķim (9)

BIRKAS:
autoavārija , kaķi , narkotikas , huligānisms , Dzintaru iela

27.jūlijā ap pulksten 13 Dzintaru ielā 1990.gadā dzimis vīrietis netika galā ar motocikla "Kawasaki" vadību, cenšoties izvairīties no sadursmes ar kaķi, kurš pēkšņi izskrēja uz ielas.

Liepājā un apkaimē brīvdienās vairākas avārijas

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , miesas bojājumi , nāve

24.jūlijā pulksten 8.20 1966.gadā dzimusi sieviete vadīja "Audi A4" Zirņu ielu, veica kreisā pagrieziena manevru uz Ādu ielu, kad luksoforā dega sarkanais gaismas signāls.

Policijas hronikā – daudz cietušo ar miesas bojājumiem (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība , Slimnīca , zādzība

23.jūlija rītā pulksten 7.50 1976.gadā dzimis šoferis, vadot automašīnu "Ford Focus" pa Ganību ielu pie nama nr. 9/11 uzbraucis 1969. gadā dzimušam velosipēdistam.

Aizvadītajā diennaktī Liepājā – tikai viens autonegadījums (2)

BIRKAS:
autoavārija

Spriežot pēc Valsts policijas sniegtās aizvadītās diennakts kriminālo notikumu hronikas, trešdiena un ceturtdienas nakts Liepājā pagājusi visai mierīgi, jo fiksēta tikai viena autoavārija.

Sieviete gūst traumas divu velosipēdu sadursmē (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , huligānisms

Otrdien, 21.jūlijā, pulksten 18.15 Peldu ielā notika sadursme starp diviem velosipēdiem, kā rezultātā krita un miesas bojājumus guva 1960. gadā dzimusi sieviete.

Klaipēdas ielā ar mikrautobusu uzbrauc velosipēdistam (1)

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , zādzība

Kā informē Valsts policija, 20.jūlijā pulksten 18.30 Klaipēdas ielā 1971.gadā dzimusi sieviete ar mikroautobusu "VW Multivan" uzbrauca priekšā braucošam velobraucējam.

Pakaļdzīšanās beidzas ar "Audi 100" avāriju Ventspils ielā

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , pakaļdzīšanās , Ventspils iela

18.jūlijā pulksten 1.22 1995.gadā dzimis jaunietis vadīja "Audi 100" pa Pulvera ielu virzienā no Cukura ielas uz Ventspils ielas pusi ar ātrumu 77 km/h pie atļautā 50 km/h.

Autobusam strauji bremzējot, cietušas trīs pasažieres

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , sabiedriskais transports , Slimnīca

nenoskaidrots vadītājs Pērkones un Uliha ielas krustojumā 19.jūlijā pulksten 15.15 neievēroja ceļa zīmes prasības un nedeva ceļu autobusam "Solaris Urbino", kuru šoferis vadīja pa Uliha ielu.

Brīvības ielā aizdegas braucoša automašīna "Audi 80"

BIRKAS:
ugunsgrēks , autoavārija , Slimnīca

15.jūlijā ap pulksten 15.05 sieviete vadīja automašīnu "Audi 80" pa Brīvības ielu, kad izcēlās ugunsgrēks – notika motortelpas pašaizdegšanās. Ugunsgrēks nodzēsts, par laimi – cietušo nav.

Brīvības ielā automašīna izraisa avāriju un aizbrauc

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Vakar Liepājā, Brīvības ielā, pagaidām neidentificēts šoferis pēc sadursmes ar citu automašīnu aizbrauca no notikuma vietas. Viens cilvēks ar traumām ievietots slimnīcā

Jaunie pasažieru autobusi

Jaunajam autobusam "Solaris" izsit logu un aizbēg

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , dzērājšoferi , autoavārija

10.jūlijā ap pulksten 6.15 Ģenerāļa Baloža ielā nenoskaidrota persona izsitusi maršruta autobusam "Solaris" stiklu, pēc tam aizbēgot no notikuma vietas, informē Valsts policija.

Kalpaka ielā uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , ugunsgrēks

9.jūlijā pulksten 8.15 1977.gadā dzimis šoferis, vadot automašīnu "Mercedes Benz" pa Oskara Kalpaka ielu, pie Piltenes ielas uzbrauca gājējai, kura šķērsoja braucamo daļu pa gājēju pāreju.

Maku ar dokumentiem aizmirst uz automašīnas jumta

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Trešdien, 1.jūlijā ap pulksten 19 Ganību ielā sieviete atstāja savu naudas maku ar dokumentiem uz automašīnas jumta un pēc tam konstatēja, ka maks ir nokritis un pazudis.

Nenoskaidrota automašīna notriekusi gājēju un aizbraukusi

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Vakar Brīvības un Dzelzceļnieku ielas krustojumā pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca gājēju, to satraumējot, un aizbrauca no notikuma vietas, informē Valsts policija.

Parkā pie pludmales uzlauž un apzog kiosku (1)

BIRKAS:
autoavārija , degviela , zādzība , dzērājšoferi , narkotikas

18.jūnijā pulksten 20.34 parkā pie glābšanas stacijas iesniedzējs konstatēja, ka viņa kioskam ir uzlauztas durvis un  pazuduši pārtikas produkti, ka arī no kases aparāta daži eiro.

Ar maršruta autobusu "aizbrauc" uz slimnīcu

BIRKAS:
Slimnīca , narkotikas , autoavārija , zādzība

16.jūnijā pulksten 22.40 Uliha ielā maršruta autobusā uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē tika aizturēts 1995.gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policija.

Zēns ar velosipēdu lielā ātrumā uzbrauc stāvošai automašīnai

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

16.jūnijā pulksten 13.10 2001.gadā dzimis zēns vadīja velosipēdu pa Atmodas bulvāri, un, apbrauca stāvošu "VW Tiguan", neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu.

Nedēļas nogalē daudz avāriju ar dzērušiem vadītājiem

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka nedēļas nogalē gan Liepājā, gan tās apkārtnē fiksētas vairākas avārijas un pieķerti dzērājšoferi. Par laimi, nevienā no avārijām cietušo nav.

Vadītāju, kas izraisīja avāriju un aizbēga, noķer nākamajā dienā (2)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

8.jūnijā pulksten 18 1956.gadā dzimis vīrietis kādā pagalmā Uliha ielā ar "Honda Civic" izraisīja sadursmi ar "Fiat Punto" un aizbrauca no notikuma vietas, informē Valsts policija.

Žiguļa vadītājs izraisa avāriju 2,8 promiļu reibumā (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , huligānisms

9.jūnijā pulksten 16.15 Atmodas bulvārī 1941.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "VAZ 21063" un krustojumā ar Turaidas ielu iebrauca pretējā braukšanas joslā, informē Valsts policija.

Braucot pa Cenkones ielu, iestūrē kapsētas žogā (4)

BIRKAS:
Cenkones iela , autoavārija , Līvas kapi

7.jūnijā ap pulksten 1 1994.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "VW Passat" pa Cenkones ielu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un uzbrauca kapsētas žogam, bojājot to.

Auto apgāžas, vakarā braucot uz Ziemeļu fortiem

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Sestdien ap pulksten 22 1992.gadā dzimis vīrietis pa vietējas nozīmes ceļu vadīja automašīnu "VW Golf", virzienā no Viestura ielas uz Ziemeļu fortiem.

Sadursmē cietis 2010.gadā dzimis velosipēdists

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja vakar Liepājā, Užavas un Ventspils ielas krustojumā notika sadursme starp automašīnu un velosipēdu.

Autobuss notriec meiteni un traumē vēl trīs cilvēkus

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Papildināts. Vakar Liepājā, Krūmu ielā, autobuss notriecis 2006.gadā dzimušu meiteni un bremzējot traumējis vēl trīs cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

No neaizslēgta dzīvokļa nozog bankas kartes un naudu

BIRKAS:
zādzība , autoavārija

25.maijā pulksten 19.50 Ģenerāļa Baloža ielā, iesniedzējs konstatēja, ka no neaizslēgta dzīvokļa ir nozagtas divas bankas maksājumu kartes un nauda, informē Valsts policija.

Slimnīcā vēl ārstējas trīs avārijā cietušie Liepājas skolēni

BIRKAS:
autoavārija , Artis Lagzdiņš , Sporta pārvalde , vieglatlētika , miesas bojājumi

Papildināts. Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā vēl ārstējas trīs Liepājas skolēni, kuri vakar uz Liepājas šosejas cieta kravas automašīnas sadursmē ar autobusu.

Mežu ielā ar "Ford Fiesta" uzbrauc desmit gadus vecai meitenei (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , Mežu iela

Valsts policija informē, ka pirmdien Liepājā, Mežu ielā, pulksten 16.40 1941.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Ford Fiesta", uzbrauca gājējai, 2005.gadā dzimušai meitenei.

Sadursmē cietuši trīs skolēni, kas brauca no Liepājas uz Rīgu

BIRKAS:
autoavārija

Papildināts. Šodien ap pulksten 15.50 uz Liepājas šosejas Tukuma novada Džūkstes pagastā skolēnus vedoša autobusa sadursmē ar kravas automašīnu cietuši trīs skolēni.

Divu auto sadursmē slimnīcā nokļūst pasažiere

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , miesas bojājumi

Liepājā, Jelgavas un Tirgus ielu krustojumā kāda 1957.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "VW Golf", izraisīja sadursmi ar pa galveno ceļu braucošo automašīnu "Volvo".