Maku ar dokumentiem aizmirst uz automašīnas jumta

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Trešdien, 1.jūlijā ap pulksten 19 Ganību ielā sieviete atstāja savu naudas maku ar dokumentiem uz automašīnas jumta un pēc tam konstatēja, ka maks ir nokritis un pazudis.

Nenoskaidrota automašīna notriekusi gājēju un aizbraukusi

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Vakar Brīvības un Dzelzceļnieku ielas krustojumā pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca gājēju, to satraumējot, un aizbrauca no notikuma vietas, informē Valsts policija.

Parkā pie pludmales uzlauž un apzog kiosku (1)

BIRKAS:
autoavārija , degviela , zādzība , dzērājšoferi , narkotikas

18.jūnijā pulksten 20.34 parkā pie glābšanas stacijas iesniedzējs konstatēja, ka viņa kioskam ir uzlauztas durvis un  pazuduši pārtikas produkti, ka arī no kases aparāta daži eiro.

Ar maršruta autobusu "aizbrauc" uz slimnīcu

BIRKAS:
Slimnīca , narkotikas , autoavārija , zādzība

16.jūnijā pulksten 22.40 Uliha ielā maršruta autobusā uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē tika aizturēts 1995.gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policija.

Zēns ar velosipēdu lielā ātrumā uzbrauc stāvošai automašīnai

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

16.jūnijā pulksten 13.10 2001.gadā dzimis zēns vadīja velosipēdu pa Atmodas bulvāri, un, apbrauca stāvošu "VW Tiguan", neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu.

Nedēļas nogalē daudz avāriju ar dzērušiem vadītājiem

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka nedēļas nogalē gan Liepājā, gan tās apkārtnē fiksētas vairākas avārijas un pieķerti dzērājšoferi. Par laimi, nevienā no avārijām cietušo nav.

Vadītāju, kas izraisīja avāriju un aizbēga, noķer nākamajā dienā (2)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

8.jūnijā pulksten 18 1956.gadā dzimis vīrietis kādā pagalmā Uliha ielā ar "Honda Civic" izraisīja sadursmi ar "Fiat Punto" un aizbrauca no notikuma vietas, informē Valsts policija.

Žiguļa vadītājs izraisa avāriju 2,8 promiļu reibumā (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , huligānisms

9.jūnijā pulksten 16.15 Atmodas bulvārī 1941.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "VAZ 21063" un krustojumā ar Turaidas ielu iebrauca pretējā braukšanas joslā, informē Valsts policija.

Braucot pa Cenkones ielu, iestūrē kapsētas žogā (4)

BIRKAS:
Cenkones iela , autoavārija , Līvas kapi

7.jūnijā ap pulksten 1 1994.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "VW Passat" pa Cenkones ielu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un uzbrauca kapsētas žogam, bojājot to.

Auto apgāžas, vakarā braucot uz Ziemeļu fortiem

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Sestdien ap pulksten 22 1992.gadā dzimis vīrietis pa vietējas nozīmes ceļu vadīja automašīnu "VW Golf", virzienā no Viestura ielas uz Ziemeļu fortiem.

Sadursmē cietis 2010.gadā dzimis velosipēdists

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja vakar Liepājā, Užavas un Ventspils ielas krustojumā notika sadursme starp automašīnu un velosipēdu.

Autobuss notriec meiteni un traumē vēl trīs cilvēkus

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca

Papildināts. Vakar Liepājā, Krūmu ielā, autobuss notriecis 2006.gadā dzimušu meiteni un bremzējot traumējis vēl trīs cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

No neaizslēgta dzīvokļa nozog bankas kartes un naudu

BIRKAS:
zādzība , autoavārija

25.maijā pulksten 19.50 Ģenerāļa Baloža ielā, iesniedzējs konstatēja, ka no neaizslēgta dzīvokļa ir nozagtas divas bankas maksājumu kartes un nauda, informē Valsts policija.

Slimnīcā vēl ārstējas trīs avārijā cietušie Liepājas skolēni

BIRKAS:
autoavārija , Artis Lagzdiņš , Sporta pārvalde , vieglatlētika , miesas bojājumi

Papildināts. Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā vēl ārstējas trīs Liepājas skolēni, kuri vakar uz Liepājas šosejas cieta kravas automašīnas sadursmē ar autobusu.

Mežu ielā ar "Ford Fiesta" uzbrauc desmit gadus vecai meitenei (1)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , Mežu iela

Valsts policija informē, ka pirmdien Liepājā, Mežu ielā, pulksten 16.40 1941.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Ford Fiesta", uzbrauca gājējai, 2005.gadā dzimušai meitenei.

Sadursmē cietuši trīs skolēni, kas brauca no Liepājas uz Rīgu

BIRKAS:
autoavārija

Papildināts. Šodien ap pulksten 15.50 uz Liepājas šosejas Tukuma novada Džūkstes pagastā skolēnus vedoša autobusa sadursmē ar kravas automašīnu cietuši trīs skolēni.

Divu auto sadursmē slimnīcā nokļūst pasažiere

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , miesas bojājumi

Liepājā, Jelgavas un Tirgus ielu krustojumā kāda 1957.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "VW Golf", izraisīja sadursmi ar pa galveno ceļu braucošo automašīnu "Volvo".

Bārā Kalpaka ielā piekauj un atņem somiņu (1)

BIRKAS:
laupīšana , autoavārija

21.maijā laika posmā no pulksten 20 līdz 22.30 O.Kalpaka ielā, bārā 1975. gadā dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus  1959.gadā dzimušam vīrietim un nolaupīja somiņu.

Pazaudē bankas karti, un līdz ar to – arī naudu (2)

BIRKAS:
zādzība , autoavārija

15.maijā pulksten 10 Vecā ostmalā 1962.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka pazaudējis bankas  maksājumu karti, kā arī bankā konstatēja, ka no konta noņemta nauda.

Nokļūst slimnīcā, saduroties ar mācību mašīnu

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Valsts policija informē par avāriju, kurā iesaistīta mācību mašīna. Vakar divos dienā 1953.gadā dzimis vīrietis apmācīja vadīt automašīnu 1980.gadā dzimušu vīrieti.

Uz Rīgas šosejas apgāžas liepājnieka vadīts "Ford Fiesta"

BIRKAS:
autoavārija , A9 , Slimnīca

12.maijā ap pulksten 17.10 Durbes novadā uz autoceļa A9 noticis ceļu satiksmes negadījums ar cietušajiem, informē Valsts policijas preses pārstāve Jolanta Knīse.

Lēņu un Talsu ielās bojātas un apzagtas vairākas automašīnas

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , autoavārija

6.maijā laikā no pulksten 5 – 10.30 Lēņu un Talsu ielā bojātas un apzagtas vairākas automašīnas – tām izsisti logi, bojātas slēdzenes, nozagtas, kā arī bojātas automagnetolas.

Sadursmē divu auto vadītājas gūst dažādus sasitumus

BIRKAS:
autoavārija , zādzība

28.aprīlī īsi pēc astoņiem no rīta 14.novembra bulvāra un Pulvera ielas krustojumā notika sadursme starp automašīnām "Opel Astra" un "Hyundai Getz", informē Valsts policija.

Aizmiegot vadītājam, avārijā cieš divus gadus veca meitene

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca

Papildināts. Brīvības ielā 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volvo V70", iemiga un ietriecās priekšā stāvošajā automašīnā "Volvo V40", aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Automašīnai ietriecoties kokā, cietis 5 gadus vecs zēns

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , Grīzūpes iela

Vakar Liepājā, automašīnai ietriecoties kokā, cietis šī transportlīdzekļa pasažieris – piecus gadus vecs zēns, Valsts policija informēja aģentūru LETA.

Velosipēdists nokļūst slimnīcā pēc sadursmes ar "Opel"

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , Oskara Kalpaka 84

Tuvojoties vasarai uz Latvijas ceļiem arvien vairāk negadījumos cieš motociklisti un velosipēdisti. Viens no tiem noticis arī Liepājā, ziņo aģentūra LETA.

Pētertirgū ar mikroautobusu uzbrauc sirmgalvei

BIRKAS:
autoavārija , Pētertirgus , miesas bojājumi , zādzība , eliņš

22.aprīlī pulksten 8.40 Kuršu ielā, tirgus teritorijā 1976.gadā dzimis vīrietis ar "Mercedes Benz sprinter", nepārliecinājās par manevra drošību un uzbrauca 1942.gadā dzimušai sievietei.

Automašīnā atstāta soma iekārdina garnadžus

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , dzērājšoferi

Krūmu ielā 1977.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka laikā no 18. līdz 19.aprīlim viņa automašīnai "Ford focus" izsists kreisās puses aizmugurējais durvju stikls un no salona nozagta soma.

Toseles upē iebraukusī sieviete bijusi liepājniece (1)

BIRKAS:
autoavārija , nāve

Nīcas novadā, nobraucot no tilta un iebraucot Toseles upē, gājusi bojā autovadītāja. Satiksmes negadījums noticis ceturtdienas rītā pulksten 7.30

Svešā dzīvoklī pieķer meklēšanā esošu vīrieti

BIRKAS:
zādzība , meklēšanā , autoavārija , Slimnīca

1.aprīlī pulksten 3.20 saņemta informācija, ka Augustes ielā kādam dzīvoklim izsists loga stikls. Notikuma vietā tika aizturēts 1975.gadā dzimis vīrietis, kurš atradās policijas meklēšanā.