No tramvaja aizsega izskrien uz ielas un gūst traumas (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , miesas bojājumi

13.janvārī ap pulksten 12 Rīgas ielā 3 1947.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Hyundai Trayet" 1962.gadā dzimušam vīrietim, kurš izgāja uz ceļa braucamās daļas no tramvaja aizsega.

Vīrietis cietis, kravas automašīnai ignorējot sarkano gaismu (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

Svētdien, 8.janvārī, ap pulksten 21 Kungu ielā 1984.gadā dzimis vīrieti ar kravas automašīnu "Iveco", iebrauca krustojumā ar Zirņu ielu pie luksofora sarkanās gaismas.

Jaungada naktī kafejnīcai "Trīs sivēni" izsit loga stiklu (3)

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , dzērājšoferi , Trīs sivēni , Zivju 3

1.janvārī ap pulksten 15.30 konstatēts, ka Zivju ielas kafejnīcai "Trīs sivēni" loga rūtij ir izsists pirmais stikla slānis. Telpā neviens nav iekļuvis . Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Svētku brīvdienās pieķerti vienpadsmit dzērājšoferi

BIRKAS:
reids , Jaunais gads , dzērājšoferi

Laika posmā no 30.decembra līdz 2.janvārim Liepājas pusē alkohola pārbaudes tika veiktas 1626 transportlīdzekļu vadītājiem. No tiem 11 atradās alkohola reibumā.

Ziemassvētkos reida laikā pieķerti vairāki dzērājšoferi

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi

No 23. līdz 27.decembrim Liepājas pusē alkohola pārbaudes veiktas 1101 transportlīdzekļu vadītājam. No tiem trīs atradās alkohola reibumā, bet viens vadītājs, iespējams, bija lietojis narkotikas.

Reida laikā policija bargāk sodīs ļaunprātīgos pārkāpējus

BIRKAS:
satiksme , reids , Mareks Vītols , dzērājšoferi

Kurzemē policijas reida laikā bargāk sodīs ļaunprātīgos satiksmes noteikumu pārkāpējus, sacīja Kurzemes reģionālās pārvaldes patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Mareks Vītols.

Dienas vidū ar "BMW" brauc gandrīz 3 promiļu reibumā (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi

Valsts policija informē, ka trešdien, 21.decembrī, ap pulksten 12 Baidzeles ielā 1976.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "BMW", būdams 2,99 promiļu reibumā.

Brīvdienās pieķerti braucam vairāki dzērājšoferi

BIRKAS:
dzērājšoferi , A11

Laika posmā no 16.līdz 18.decembrim vairāki vadītāji pieķerti alkohola reibumā vadot transportlīdzekli, informē Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Nedēļas nogalē apzagtas un bojātas automašīnas

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par nedēļas nogales notikumiem.

Brīvdienās pieķer samērā daudz dzērājšoferu

BIRKAS:
dzērājšoferi

Laika posmā no 17. līdz 20. novembrim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, Liepājas iecirknī ir noformēti vairāki administratīvā pārkāpuma protokoli par braukšanu dzērumā.

Spīdolas ielā sieviete vadīja auto 2 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , Spīdolas iela

Ceturtdien, 10.novembrī, ap pulksten 23 pa Spīdolas ielu 1989.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu "Opel Astra", atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Brīvdienās pieķerti vairāki apreibuši autovadītāji

BIRKAS:
dzērājšoferi , Slimnīca

4.novembrī ap pulksten 10.50 pa Zirņu ielu 1973.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Mercedes Benz", būdams alkohola reibumā (0,89 promiles), informē Valsts policija.

Bēgšana no policijas noslēdzas Pīlādžu ielā (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi , pakaļdzīšanās , Pīlādžu iela

2.novembrī pulksten 2.40 policijas darbinieki pamanīja automašīnu "Ford Focus", pārvietojamies pa Lielo ielu virzienā uz Rīgas ielu.  Tā brauca pa pretējo tramvaja sliežu ceļa klātni.

Pulvera ielā saduras ar mācību mašīnu un aizbēg

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi

2.novembrī ap pulksten 14.30 kāda nenoskaidrota persona, vadot automašīnu "Audi 100" pa Pulvera ielu pirms krustojuma ar Ventspils ielu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci.

Pieķer "Ford Focus" vadītāju, kurš braucis 3,27 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , tramvajs

2.novembrī ap pulksten 2.30 1985.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Ford Focus" pa tramvaja tiltu bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām un atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Policija reida laikā pārbaudījusi 116 automašīnas

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi , drošība

Piektdienas vakarā, 28. oktobrī no pulksten 16.30 līdz 21 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika rīkots reids ar mērķi uzraudzīt, lai autovadītāji nesēstos pie stūres alkohola reibumā.

Piedāvā naudu, lai pēc avārijas nesauktu policiju (2)

BIRKAS:
autoavārija , kukuļošana , dzērājšoferi

19.oktobrī ap pulksten 23.30 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen Golf" pa Veco Ostmalu virzienā no ezera uz Ganību ielu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un intervālu.

Tiesai nodod lietu par 20 eiro kukuļa piedāvāšanu policistam (2)

BIRKAS:
kukuļošana , dzērājšoferi , tiesa , prokuratūra , Peldu iela

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par kukuļa piedāvāšanu un tā nodošanu Valsts policijas darbiniekiem, lai netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Dzērumā izraisa avāriju degvielas uzpildes stacijā

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija

17.oktobrī ap pulksten 7 degvielas uzpildes stacijā Ganību ielā 1958.gadā dzimis vīrietis vadīja "Scania R420" savienojumā ar piekabi virzienā no Vaiņodes ielas uz Ventas ielas pusi.

Izraisa avāriju, braucot 2,25 promiļu reibumā

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , narkotikas

16.oktobrī ap pulksten 17.30 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Ford Mondeo" pa Brīvības ielu virzienā no Miltu ielas uz Fabrikas ielu, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu.

Vienas dienas laikā sešas zādzības no veikaliem (1)

BIRKAS:
zādzības , dzērājšoferi

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

Brauc reibumā, notriec velosipēdistu (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi , negadījums

Valsts policija informē par aizvadītajā diennaktī fiksētajiem likumpārkumiem Liepājā, tostarp braukšanu reibumā.

Nedēļas nogalē pieķerti vairāki dzērājšoferi

BIRKAS:
dzērājšoferi , laupīšana

Valsts policija informē par vairākiem likumpārkumiem aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā.

Ukstiņa ielā jāglābj bērns no agresīva suņa (1)

BIRKAS:
suns , drošība , dzērājšoferi

1.oktobrī pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz K. Ukstiņa ielu, kur sētā suns esot mēģinājis uzbrukt bērnam, informē policijas preses pārstāve Ineta Mikute.

Notikušas vairākas avārijas pārgalvīgu šoferu dēļ

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , nelegālais alkohols

30.septembrī ap pulksten 13 1998.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu BMW pa Zvejnieku aleju virzienā no Roņu ielas uz Hika ielas pusi, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu.

Liepu ielā pieķer dzerājšoferi 2,59 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija

29.septembrī ap pulksten 17 Liepu ielā 1972.gadā dzimis vīrietis vadīja "Volkswagen Transporter", atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Izelpā konstatētas 2,59 promiles alkohola.

Pēc brauciena tramvajā paliek bez maka un dokumentiem

BIRKAS:
kabatzagļi , zādzība , dzērājšoferi

27.septembrī ap pulksten 13 Lielā ielā 1993.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka pēc brauciena tramvajā no kabatas pazudis maks ar dokumentiem un naudu, informē Valsts policija.

Pašvaldības policisti pieķer divus gružotājus (1)

BIRKAS:
huligānisms , atkritumi , dzērājšoferi

27.septembrī pulksten 15.35 pašvaldības policisti Ģenerāļa Baloža ielā ievēroja automašīnu, no kuras divas personas izņem dažādus maisus un novieto pie atkritumu konteineriem.

Nedēļas nogalē zem riteņiem pakļuvuši vairāki cilvēki

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , laupīšana , dzērājšoferi

24.septembrī ap pulksten 0.30 O. Kalpaka ielā 1983.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Chrysler" virzienā no Flotes ielas uz Buru ielas pusi un uzbrauca 1996.gadā dzimušam vīrietim.

Pieķer vīrieti, kas brauca dzērumā un bez tiesībām

BIRKAS:
dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 23.20 pa Raiņa ielu 1992.gadā dzimis šoferis vadīja automašīnu "Mazda 626", būdams 1,38 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības, ziņo Valsts policija.