Birka: glābšana

Tirdzniecības kanālā nogrimis piekrastes zvejas kuģis (3)

BIRKAS:
Tirdzniecības kanāls , glābšana , VUGD , piesārņojums , kuģis Vētra

Papildināts. Trešdienas rītā Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Veco ostmalu, kur Tirdzniecības kanālā nogrima kuģis un no tā noplūda ķīmiska viela.

Otrdien ugunsgrēkā Baznīcas ielā cietusi sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , neatliekamā palīdzība , kūla , Baznīcas iela

Otrdien pulksten 13.08 VUGD saņēma izsaukumu uz Baznīcas ielu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums.

Pēc laivas apgāšanās jūrā vīrietis pats spēj tikt krastā

BIRKAS:
VUGD , glābšana , jūra , ugunsgrēks

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests svētdien, 29.janvārī, pulksten 10.52 saņēma izsaukumu uz Lībiešu ielu, blakus kurai jūrā bija apgāzusies laiva, kurā atradās vīrietis.

Brīvdienās Liepājā ugunsdzēsējiem trīs izsaukumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

No 20.janvāra līdz 23.janvāra rītam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāk bija Liepājā.

No kanāla izglābts aptuveni 60 gadus vecs vīrietis

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Tirdzniecības kanāls

Valsts ugunsdzēšanas un glābšanas dienests sestdien pulksten 16.34 saņēma izsaukumu saistībā ar to, ka Tirdzniecības kanālā iekritis kāds cilvēks, ziņo aģentūra LETA.

Degošas grīdas dēļ Jaunā ielā nākas glābt sirmgalvi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Jaunā iela , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien pulksten 17.02 saņēma izsaukumu uz Jauno ielu Liepājā, kur dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums.

Ugunsgrēkā Lietuviešu ielā cietis viens cilvēks (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Lietuviešu iela

Papildināts. Pagājušajā diennaktī valstī dzēsti 16 ugunsgrēki un tajos izglābts viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvā informācija.

Namā Eduarda Tisē ielā naktī liftā iesprūst četri cilvēki (5)

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , VUGD

Pirmdien pulksten 1.31 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz E. Tisē ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas liftā bija iesprūduši četri cilvēki.

Brīvdienās izglābj divus kaķus un vienu gulbi

BIRKAS:
VUGD , glābšana , gulbji , kaķi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde aizvadītajās brīvdienās Liepājā izglābusi divus iesprūdušus kaķus un vienu novārgušu gulbi.

No "Ostmalas" atkal nācās evakuēt cilvēkus (5)

BIRKAS:
t/c Ostmala , VUGD , glābšana

Piektdien pulksten 11.11 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz TC "Ostmala", kur bija nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija.

Roņu ielā atbrīvo remontbedrē iespiestu vīrieti

BIRKAS:
glābšana , Roņu iela , miesas bojājumi , neatliekamā palīdzība

Papildināts. Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus. Viens no tiem bija Liepājā.

No dziļa pazemes bunkura izcelts tur iekritis vīrietis un suns

BIRKAS:
VUGD , glābšana

Papildināts. Vakar palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim ar suni, kuri bija iekrituši dziļā pazemes bunkurā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Atmodas bulvāri glābājiem nācās no koka nocelt meiteni

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Atmodas bulvāris

Trešdien pulksten 13.47 tika saņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri Liepājā, kur ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama aptuveni divpadsmit gadus vecai meitenei.

Atmodas bulvārī atrod izlietu dzīvsudrabu (2)

BIRKAS:
Atmodas bulvāris , dzīvsudrabs , ugunsgrēks , VUGD , glābšana , Ziemupes iela

Trešdien, pulksten 11.35, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur atklātā teritorijā uz soliņa tika atrasts izliets dzīvsudrabs.

Patruļkuģis

Liepājas "Rēzekne" palīdzējusi glābt jahtu pie Ventspils

BIRKAS:
jūra , glābšana , kuģis Rēzekne , Jūras spēki

Ceturtdien, 20.oktobrī, pulksten 15.27 Jūras spēki saņēma ziņu, ka 40 jūras jūdzes no Ventspils jahtai “Forum" ir tehniskas problēmas un nav iespēju turpināt ceļu saviem spēkiem.

Ugunsdzēsēji piedalās mācībās uzņēmumā "DG Termināls"

BIRKAS:
DG Termināls , VUGD , mācības , glābšana , Pulvera 33

19.oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1. un 2. daļas ugunsdzēsēji piedalījās mācībās uzņēmumā "DG Termināls".

No dzīvokļa Raiņa ielā evakuē divus jauniešus un suni

BIRKAS:
VUGD , glābšana , ugunsgrēks

Sestdien, 1.oktobrī, pulksten 17.06 VUGD saņēma izsaukums uz Klaipēdas ielu, kur kādas deviņu stāvu mājas 4.stāva dzīvokļa virtuvē uz gāzes plīts bija piededzis ēdiens un radies sadūmojums.

Siļķu ielā no ventilācijas šahtas izglābj putnu

BIRKAS:
VUGD , glābšana , putni , Siļķu iela

Svētdien pulksten 9.32 VUGD saņēma izsaukums uz Siļķu ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā atradās putns – glābēji putnu atbrīvoja un palaida brīvībā.

Ugunsdzēsējiem Liepājā raiba nedēļas nogale (3)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana

Piektdien pulksten 11.12 tika saņemts izsaukums uz Zvejnieku aleju, kur pār ceļa braucamo daļu bija pārkritis koks – glābēji koku sazāģēja un brauktuvi atbrīvoja, informē VUGD.

Šosezon glābēji pludmalē atraduši izskalotu urnu ar pelniem (1)

BIRKAS:
glābšana , pludmale , pašvaldības policija

Noslēgusies pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienesta sešpadsmitā darba sezona, kas ilga no 15.maija līdz 15.septembrim, informē policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš

Lauku ielā izglābj pagraba loga ailē iesprūdušu kaķi (1)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kaķi , Lauku iela , dzīvnieku patversme

VUGD informē, ka ceturtdien, 15.septembrī, pulksten 8.02, tika saņemts izsaukums uz Lauku ielu, kur uz vēdināšanu atvērtā pagraba loga ailē bija iesprūdis kaķis.

Jūrmalas parkā no publiskās tualetes "jāglābj" čūska (3)

BIRKAS:
čūska , glābšana , Jūrmalas parks , Cēsu rotas iela , ugunsgrēks , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka otrdien pulksten 14.12 tika saņemts izsaukums uz Jūrmalas parku, kur publiskajā tualetē atradās čūska.

Glābšanas dienesta darbinieki izglābj jūrā iepeldējušu vīrieti (2)

BIRKAS:
pludmale , glābšana

10.septembrī ap pulksten 15.50 pludmales glābšanas dienesta darbinieki ārpus pārraugāmās teritorijas, starp abām peldvietām, jūrā ievēroja personu, kura saviem spēkiem vairs nespēj tikt krastā.

Degot tvaika nosūcējam, ugunsgrēkā cietis vīrietis

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Roņu iela , glābšana

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā ir cietis viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija. Tas noticis Liepājā.

Glābēji no automašīnas atbrīvo cietušu cilvēku

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Siļķu iela , autoavārija

Ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka pulksten 00.54 saņemts izsaukums uz Siļķu ielu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums un vieglā automašīna ietriekusies kokā.

Ugunsdzēsējiem visai daudzveidīga nedēļas nogale (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , Peldu 4 , glābšana , VUGD

Piektdien pulksten 16.22 tika saņemts izsaukums uz Peldu ielu, kur 20 kv.m platībā dega divstāvu sabiedriskas ēkas jumts, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

No degošas tirdzniecības ēkas izglābj vairākus dzīvniekus (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , XL Sala

Svētdien vakarā dega tirdzniecības centrs "XL Sala"; no notikuma vietas izglābti teju 20 dzīvnieki, no kuriem desmit bijuši putni, BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

No sausās tualetes izglābj sešus kaķēnus (2)

BIRKAS:
kaķi , glābšana , Krūmu iela , VUGD

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka trešdien pulksten 12.13 tika saņemts izsaukums uz Krūmu ielu, kur glābēji no sausās tualetes izcēla sešus kaķēnus.

Franču ielā izglābj ventilācijā iesprūdušu kaķi (2)

BIRKAS:
Franču iela , VUGD , kaķi , glābšana

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka sestdien pulksten 23.11 tika saņemts izsaukums uz Franču ielu, kur kaķis bija iesprūdis ventilācijas šahtā.

No ventilācijas šahtas izglābj vārnu (2)

BIRKAS:
VUGD , glābšana , ugunsgrēks , putni

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 23.jūlija pulksten 6.30 līdz 25.jūlija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 97 izsaukumus.