Autobusam strauji bremzējot, traumas gūst divas pasažieres

BIRKAS:
miesas bojājumi , sabiedriskais transports , huligānisms

23.februārī ap pulksten 13 Brīvības un Fabrikas ielas krustojumā 1964.gadā dzimis vīrietis ar "Audi A4" izbrauca uz galvenā ceļa, kā rezultātā autobuss "Solaris" strauji bremzēja.

Cietuši velosipēda un automašīnu īpašnieki

BIRKAS:
zādzība , Velo , huligānisms

20.februārī ap pulksten 7.30 Šķēdes ielas daudzdzīvokļu mājā kādā sieviete konstatēja, ka no kāpņutelpas ir nozagts viņai piederošais velosipēds, kurš bija pieslēgts.

Pļavu ielā ar zilu krāsu apkrāso svešu žogu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , ugunsgrēks

17.februārī ap pulksten 15 Pļavu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa žogs ir apkrāsots ar zilu krāsu, radot zaudējumus aptuveni 200 eiro vērtībā, informē Valsts policija.

Kurzemes apgabaltiesa.

Par uzbrukumu policistei – astoņu mēnešu cietumsods

BIRKAS:
tiesa , huligānisms , Kurzemes apgabaltiesa

Kurzemes apgabaltiesa nolēmusi negrozīt Liepājas tiesas piespriesto sodu vīrietim, kurš alkohola reibumā pērnā gada janvārī Liepājas bērnu namu bija uzbrucis policistei.

Naktī izsit stiklus trīs automašīnām un iekļūst salonā

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Pirmdiena, 6.februāris, trīs automašīnu īpašniekiem ir izvērties ļoti nepatīkams – rīta pusē tika konstatēts, ka kāds ir izsitis stiklus trīs automašīnām, informē Valsts policija.

Alkohola lietošanas laikā iesit vīrietim ar cirvi (1)

BIRKAS:
huligānisms , miesas bojājumi , zādzība

Sestdien, 4.februārī ap pulksten 15.30 1905.gada ielā pēc kopīgas alkohola lietošanas 1975.gadā dzimis vīrietis ar cirvja neaso pusi iesita pa galvu 1972.gadā dzimušam vīrietim.

Nedēļas nogalē veikalos aktīvi uzdarbojušies garnadži

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , huligānisms

Nedēļas nogalē, laika posmā no 27. līdz 30.janvārim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī ir reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem.

Pagalmā Bāriņu ielā atrod nogalinātu sievieti

BIRKAS:
slepkavība , nāve , zādzība , huligānisms

Sestdien, 21.janvārī, ap pulksten 9.50 kādā Bāriņu ielas nama pagalmā tika atrasta mirusi 79 gadus veca sieviete, kurai konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes – sistas brūces.

Autobusā aiztur agresīvu vīrieti ar pistoli (1)

BIRKAS:
huligānisms

22.janvārī ap pulksten 10.45 pašvaldības policija saņema izsaukums, ka Kuršu ielā maršruta autobusā atrodas iereibusi persona, kura uzvedas agresīvi un neatstāj autobusu.

Zirņu ielā aiztur mikroautobusa vadītāju bez tiesībām (1)

BIRKAS:
huligānisms

Otrdien, 10.janvārī, ap pulksten 17.15 Zirņu ielā tika aizturēta automašīna "Volkswagen Transporter", kuru vadīja bez tiesībām vadīja 1973.gadā dzimis vīrietis.

Jaungada naktī kafejnīcai "Trīs sivēni" izsit loga stiklu (3)

BIRKAS:
huligānisms , autoavārija , dzērājšoferi , Trīs sivēni , Zivju 3

1.janvārī ap pulksten 15.30 konstatēts, ka Zivju ielas kafejnīcai "Trīs sivēni" loga rūtij ir izsists pirmais stikla slānis. Telpā neviens nav iekļuvis . Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess.

No "Statoil" aizbrauc ar neizņemtu gāzes uzpildes pistoli (1)

BIRKAS:
Statoil , huligānisms , zādzība , negadījums

31.decembrī ap pulksten 2.30 Esperanto ielas degvielas uzpildes stacijā "Statoil" nenoskaidrots vadītājs ar "Audi A6" pēc uzpildes nepārliecinājās vai ir atvienota gāzes uzpildes pistole.

Stājas spēkā Osipovu attaisnojošs spriedums karoga lietā (2)

BIRKAS:
tiesa , huligānisms , karogs , Jevgeņijs Osipovs

Stājas spēkā attaisnojošs spriedums valsts karoga zaimošanā apsūdzētajam partijas "Par dzimto valodu!" līderim Jevgeņijam Osipovam, ziņo aģentūra LETA.

Agresīvi braucot, pievērš sev policijas uzmanību

BIRKAS:
huligānisms , Alejas iela

22.decembrī ap pulksten 1 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Alejas ielā, ievēroja automašīnu, kuras vadītājs veica agresīvu braukšanu, uzsākot kustību spolējot.

Šaudās ar pneimatisko ieroci, trāpa kājā un automašīnas riepā (1)

BIRKAS:
ieroči , huligānisms , Grobiņa

Trešdien, 14.decembrī, Grobiņas pagasta Cimdeniekos ar pneimatisko ieroci kājā sašauts 1961.gadā dzimis vīrietis, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Aiztur piedzērušos vīrieti ar svešām bankas kartēm (1)

BIRKAS:
atskurbtuve , huligānisms

Svētdien, 11.decembrī, ap pulksten 18.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka kādā no pagalmiem Matīsa Gūtmaņa ielā, guļot kāda persona.

Nedēļas nogalē apzagtas un bojātas automašīnas

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par nedēļas nogales notikumiem.

Vīrieša aizturēšanai nācās izsaukt specvienību "Omega" (1)

BIRKAS:
huligānisms , zādzība , Baltijas iela , Ģenerāļa Baloža iela

16.novembrī ap pulksten 12.40 Valsts policijā tika saņemts zvans no sievietes, ka Baltijas ielā viņas 46 gadus vecais dēls uzvedas neadekvāti un dzīvoklī lauž esošās mēbeles.

No garnadžiem cietušas vairākas automašīnas

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

14.novembrī ap pulksten 7.40 Vītolu un Tiesas ielas krustojumā kāds vīrietis konstatēja, ka mēģināts nozagt viņam piederošo automašīnu "Volkswagen Golf", informē Valsts policija.

Pieķer divus vīriešus, kas centās uzlauzt automašīnu

BIRKAS:
huligānisms , zādzība

Svētdien, 13.novembrī, ap pulksten 23.30 Teātra un Skolas ielas krustojumā 20 un 29 gadus veci vīrieši ar skrūvgriezi centās atvērt automašīnas "Golf" vadītāja durvis, informē Valsts policija.

Divus zēnus pilsētas centrā vajājis nezināms vīrietis

BIRKAS:
huligānisms

Trešdien, 9.novembrī pulksten 16.24 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz  kafejnīcu “Marcipāns”, kur policijas darbiniekus sagaidīja divi 2003.gadā dzimuši zēni.

Sabojātas un apzagtas vairākas automašīnas

BIRKAS:
zādzība , huligānisms

Trešdien, 26.oktobrī, pulksten 8.15 Riņķu ielā kāds vīrietis konstatēja, ka, sabojājot viņa automašīnas durvju slēdzeni, iekļūts automašīnā un nozagti dažādi celtniecības instrumenti un kredītkarte.

Aptur konfliktu un novērš uzbrukumu ar nazi

BIRKAS:
huligānisms

24.oktobrī ap pulksten 13.55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz vienu no dzīvokļiem Rīgas ielā, sakarā ar to, ka tur kāda persona uzvedoties neadekvāti.

Reibumā automašīnai izsit stiklu un paguļ blakus

BIRKAS:
huligānisms

22.oktobrī 16.15 pašvaldības policija saņēma izsaukumu, ka M. Ķempes ielā pie kādas automašīnas gulējusi persona reibumā. Pēc tam automašīnai bijis izsists stikls.

Reģistrētas vairākas zādzības no tirdzniecības objektiem (1)

BIRKAS:
zādzība , huligānisms , autoavārija

Ceturtdien, 20.oktobrī, Valsts policijas Kurzemes pārvaldes Liepāja iecirknī reģistrētas divas zādzības no tirdzniecības objektiem, informē policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Trīs jaunietes ar marķieriem apķēpā autobusa pieturu (1)

BIRKAS:
huligānisms , grafiti , Rožu laukums

19.oktobrī ap pulksten 16.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Brīvības ielā, ievēroja trīs jaunietes, kuras ar marķieriem apķēpāja autobusa pieturvietas stiklojumu.

Pētertirgū konstatē, ka nozagts naudas maks

BIRKAS:
zādzība , Pētertirgus , huligānisms , narkotikas

Piektdien, 14.oktobrī ap pulksten 10 Pētertirgū vīrietis konstatējis, ka no virsjakas kabatas ir nozagts naudas maks. Materiālos zaudējumus noskaidro, informē Valsts policija.

Aiztur policijas meklēšanā esošu vīrieti (1)

BIRKAS:
huligānisms , pašvaldības policija

Otrdien, 11.oktobrī, pēc saņemtas informācijas ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās aizturēt policijas meklēšanā esošu vīrieti.

Mākslas forums izskanējis, atskaņas – bēdīgas (32)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Mākslas forums , Ance Kolibere , huligānisms , laikmetīgā māksla

Lai gan Liepājas mākslas forums divu nedēļu garumā izskanēja jau augustā, atskaņas, gan ne tās labākās, dzirdamas joprojām.

Agresīvs jaunietis uzbrūk ar ķēdi rokā (1)

BIRKAS:
huligānisms , laupīšana , atskurbtuve

Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš informē par notikumiem aizvadītās nedēļas nogalē.